Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 148 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την Αμαλία την είχα πρωτοσυναντήσει και την είχα τιμήσει τον περασμένο Ιούλιο στο R.I.P. Τατοίου 71, με πολύ καλές εντυπώσεις. Έκτοτε τα ίχνη της χάθηκαν για να την ξανασυναντήσω τυχαία σε Σαββατιάτικη τσάρκα στο εν λόγω ίδρυμα. Δεν είναι από τα γνωστά κορίτσια στον χώρο, οπότε ας κάνω μια σύντομη περιγραφή. Απλή καθημερινή κοπέλα, με πολύ θετική αύρα. Χαμογελαστή, ευδιάθετη με χιούμορ, έξυπνο βλέμμα, κοντά μαλλιά σε χτένισμα ala garcon. Σώμα χωρίς περιττά κιλά, αρκετά σφιχτό, με καλοσχηματισμένη περιφέρεια. Στήθος φυσικό σε σωστή αναλογία με το υπόλοιπο σώμα της. Το πολύ αυθόρμητο χαμόγελο της, η προφανής χαρά της και το ζεστό αγκάλιασμα της που με ξαναείδε μετά από τόσο καιρό ήταν καθοριστικά στοιχεία για να περάσω χωρίς να το πολυσκεφτώ στο δωμάτιο, για πρώτη φορά στο ισόγειο ίδρυμα.

Δωμάτιο με πολλές γωνίες και όχι στο συνηθισμένο ορθογώνιο, με στρογγυλό κρεβάτι, άνετο σε τετραγωνικά. Η ντουζιέρα μικρή, κάποιος επιπλέον εύσωμος από εμένα θα δυσκολευόταν αρκετά να μπει. Σφραγισμένες πετσέτες και παντόφλες. Σε σωστό χρόνο έκανε την εμφάνιση της, ολόγυμνη, μιας και το νωπό της δέρμα «πρόδιδε» ότι και αυτή είχε φρεσκαριστεί πριν έρθει στο δωμάτιο. Ξάπλωσε δίπλα μου, μιλήσαμε για πράγματα που έγιναν όλο αυτό το διάστημα που είχαμε να βρεθούμε.

Με τρυφερά φιλάκια, χάδια και γλειψίματα σε όλο μου το σώμα ξεκίνησαν τα προκαταρκτικά από πλευράς της, για αρκετή ώρα και με πού καλή τεχνική. Περιποίηση στα @@κια και ικανοποιητικό στοματικό, με την απαραίτητη προφύλαξη φυσικά. Βαθύ με παιχνίδια της γλώσσας, πότε στον κορμό, πότε στην βάλανο έφεραν το επιθυμητό αποτέλεσμα. Ο ινδιάνος όμως δεν είναι εγωιστής. Την ξάπλωσα ανάσκελα και ανέλαβα δράση με φιλιά, χάδια και γλειψίματα σε όλο της το σώμα, που δεχόταν με διακριτικούς αναστεναγμούς, χαμηλόφωνα βογγητά, εκφράσεις αρέσκειας και ηδονής στο πρόσωπο της με λόγια ικανοποίησης/προτροπής. Στην δική μου στοματική περιποίηση ανταποκρίθηκε έντονα ανεβάζοντας ρυθμούς στις ανάσες και τα βογγητά της. Σταμάτησα μετά από κάποια λεπτά και «μπήκα» μέσα της ιεραποστολικά για τα ξεκίνημα του sex, που η συμμετοχή της ήταν πολύ καλή με αγκαλιές, χάδια, φιλιά. Συνέχεια και τέλος στα τέσσερα μέσα στα ίδια επίπεδα, σωστά στησίματα και υψηλό κλίμα gfe. Δεν βιάστηκε να φύγει, μιλήσαμε λίγο ακόμα μέχρι την οριστική της αποχώρηση.

Κάποιος που θα δει την Αμαλία δεν θα εντυπωσιαστεί από την εμφάνιση της,( δίχως αυτό να σημαίνει ότι είναι άσχημη) αλλά με την αύρα της και την διάθεση της. Και θεωρώ ότι δεν θα μετανιώσει για την – τυχόν - απόφαση του να περάσει στο δωμάτιο. Εκεί η Αμαλία θα τιμήσει τα χρήματα που παίρνει, έχοντας θέληση να ικανοποιήσει σε άνεση χρόνου και ποιότητα υπηρεσιών, κάτι που με εμένα τουλάχιστον μετά από δυο φορές που έχουμε βρεθεί, έχει καταφέρει απόλυτα.

Αυτά για την εμπειρία μου με την Αμαλία , χωρίς να σημαίνει ότι πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αμαλία
Υπηρεσίες
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sotis99, Kaloeros

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού