Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 45 10
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Συντομη πορνοεξορμηση στα Χανια και χωρις να γνωριζω ιδιαιτερα τα μαγαζια και τις βαρδιες εκανα μια γυρα οπου το ενστικτο μου με οδηγησε εδω.
Για την κοπελα υπαρχουν ηδη κριτικες ωστοσο θα προσθεσω καποιες λεπτομερειες απ τη δικη μου εμπειρια που πανω κατω μοιαζει με του συναγωνιστη GioCha .
Σαφως πολλα σε καθε συνευρεση εξαρτωνται απο τη χημεια και το timing,στην περιπτωση μου ωστοσο ηταν ιδιαιτερα πετυχημενα.
Η κοπελα απ οτι καταλαβα γνωστη στην πολη,μικρο γλυκο κοριτσι με ωραιοτατο σωματοτυπο (για τα δικα μου γουστα) ωστοσο αυτο που οφειλω να επαινεσω ειναι η αυρα της!Προσκύνημα
Πραγματικα δεν ξερω αν ειναι παντα ετσι,αλλα κοριτσια στο χωρο σπανιζουν πια!Δηλαδη το απολυτο GFEΠροσκύνημα !Το κοριτσι μου συμπεριφερθηκε λες και με ηξερε απ τα παλια,λες και ηταν μια παλια μου γκομενα που ξαναβρεθηκαμε!Γλωσσοφιλα,αγκαλιες,χαδακια ολα πιστευτα και πετυχημενα!Οχι μονο εδειχνε να τα απολαμβανει αλλα τα αναζητουσε κιολας!Κοριτσι με ανεση,χιουμορ,αγαπαει πραγματικα τη δουλεια της και σεβεται τα λεφτα σου 100%!Πραγματικα αξιολατρευτη Έρωτας
Δεν εχω να προσθεσω κατι αλλο,κριτικες υπαρχουν ,αυτο που οφειλω να τονισω ειναι οτι καθε εμπειρια ειναι μοναδικη...
Τελος οφειλω να σχολιασω την ιδιαιτεροτητα των κοκκινοσπιτων στα Χανια που παραδοξως κλεινουν στις 12 το βραδυ ολα μαζι!!Ουτε φουρνοι να ητανεΚεφάλι σε τοίχο!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αλέξια
Μέλος
Εγγραφή:
25 Απρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
81
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού