Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 73 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
μπαινοντας στον οικο αντικρισα μια ψηλη αδυνατη κοπελα με κοκκινα μακρυα μαλλια πολυ ωραια ποδια και κωλο και κατι βυζια πραγματικα ετσι οπως μου αρεσουν ....2νουμερο και πολυ στητα με καταπληκτικες ρωγες πληρωσα την πολυ ευγενικη κυρια της υποδοχης και μπηκα στο δωματιο!!!!
μετα απο 5 λεπτα ηρθε η κοπελα ευδιαθετη....με καβαλαει και αρχιζω να την παρατηρω καλυτερα....ειναι μια 30χρονη κοπελα με τρομερα ωραια βυζια και πολυ ωραια ποδια....αρχισα να γλυφω τα βυζια της και παρατηρησα οτι οι ρογες της μεγαλωναν και γινοντουσαν σαν ελιες πραγμα που καβλωσε παρα πολυ καθως αυτη με χαιδευε και με εγλυφε και με το χερι της μου επαιζε το καβλι μου....στη συνεχεια χαιδευα τα ποδια της και ειχε ανατριχιασει τοσο πολυ που φενοτανε σαν να ηταν αξυρηστη....που ητανε λιγο αδω που τα λεμε!!!!
μετα απο λιγο μου φορεσε το προφ.για να ακολουθησει μια ακρως επαγγελματικη και ωραι πιπα.....μετα της ανοιξα τα ποδια και αρχισα να την γαμαω απο το αρκετα στενο μουνι της (για πορνη) και την γαμουσα σιγα και βαθια πραγμα που εδειχνε να το απολαμβανει εν συνεχεια την γυρισα στα τεσσερα συνεχιζοντας να την γαμω δυνατα και βαθια και την ξαπωσα ετσι στα πισοκολητα οπυ μπορουσα να της γλυφω τον σβερκο και να χαιδευω τα βυζια οπου και αδειασα το σπερμα μου εκει μεσα στην καποτα απο την υπερτατη καβλα της αφης των βυζιων της και ακουγοντας το μουνι της να κλανει (υγρα φανταζομαι)....
μια ωραια συνεβρεση με μια ωραι κοπελα για τα γουστα μου ....σε ενα μπουρδελο που πιο πολυ μοιαζει με στοθντιο....δεν ρωτησα ονομα γιατι πραγματικα τρελλαθηκα απο τα βυζια της και χαζεψα...την επομενη φορα θα προσπαθησω να ειμαι πιο επαγγελματιας αδερφια!!! στο επανειδιν....
Μέλος
Εγγραφή:
21 Μαϊ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
93
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού