Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 112 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπερα αδερφια ψαχνοντας ενα κοντο στυλιαρι να γαμησω και μπαινοντας στο καταστημα αντυκριζοντας δυο κοπελες την ντενισα ενα μπαμπατσικο μωρο ξανθο με λιγο ασουλουποτο σωμα και την ελλη μια πουτανα κοντη αδυνατη η οποια με προκαλουσε με το να κουναει το κωλαρακι της παρα πολυ ωραια.....ψαχνωντας οπωςσας ειπα ενα τετοιου ειδους μουνακι εδωσα το 20αρι και εισχωρισα στο πρωτο δωματιο !!!
μετα απο 5λεπτη αναμονη ερχεται το ελλακι μας βαζει μια σκαλα για να ανεβει στο κρεββατι μιας και το υψος της ειναι μετα βιας 1.5 αφερει ρουχα και παπουτσια και ξαπλωνει διπλα μου!!!αρρχιζει να μου κανει κατι περιργα με την γλωσσα της ...δηλαδη εγλυφε τα χειλια της και κατι τετοια δεν πολυ καταλαβαινα να πω και την αληθεια στην αρχη ψιλοκολλησα μετα λεω δεν γαμιεται και αρχιζω να της γλυφω τα βυζια,τη κοιταω μετα απο λιγο μου ξαναεκανε κατι περιεργα και μετα γελαγε μονη της.....τελος παντων παει να μου βαλει την καποτα δεν τα καταφερε την εβαλα μονος μου....μου κανει μια αεροπιπα και που και που γυραγε και μου εκανε αυτες της καβλωβλακειες...λεω απο μεσα μου δεν γαμιεσαι θα παρω προτοβουλιες γιατι θα νυχτωσουμε εδω μεσα....σηκωνομαι απο το κρεββατι την βαζω στα τεσσερα την τραβαω απο το μαλλι και την μπουκωνω αρχιζοντας να της γαμαω το στομα....εκει ψιλοσοβαρευτικε τησ ανοιγω τα ποδια και αρχιζω να την γαμαω βλεποντας την οτι γουσταρει....την γυρναω στα τεσσερα και την γαμαω πολυ δυνατα, οπου εδειχνε να το ευχαριστιται...μετα αο λιγο εχυσα και σικωθηκα να παω να πεταξω την καποτα
οταν εφυγε ηρθε κοντα μου δαγγωνε τα χειλα της και μου εκανε τα ιδια χλειφωντας τα χειλια της και μουγκριζοντας και μετα γελαγε
ειναι σιγουρο οτι ειναι καινουργια στο χωρο οπως και οτι αυτες οι μαλακιες θα ητανε οι αμυνες για να μην δειχνει την απειρια της παρολα αυτα δεν μπορω να πω οτι περασα ασχημα....θα ξαναδοκιμασω.....στο επανειδιν!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 08, 2015
Όνομα κοπέλας
Έλλη
Μέλος
Εγγραφή:
21 Μαϊ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
93
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού