Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 144 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η δεύτερη καινούρια κοπέλα που δοκίμασα είναι η Κάρμεν η οποία δηλώνει Ρουμάνα,είναι κοντή,λεπτή,με μακριά καστανόμαυρα μαλλιά,μικρά στήθη,πιπινοειδής.Εμφανισιακά είναι νοστιμούλα σχετικά, δεν γνωρίζει σχεδόν καθόλου Ελληνικά παρά τα βασικά και Αγγλικά γνωρίζει επίσης ελάχιστα.Η συμπεριφορά της είναι κάπως τραχεία και μάλλον πρέπει να είναι απο κάποιο ορεινό χωριό στην καταγωγή μιας και δεν είναι πολύ εκλεπτυσμένη αν και όμορφη.
Η Κάρμεν εισήλθε στο δωμάτιο αρκετά σφιγμένη.Μόλις πήγα να την αγκαλιάσω μου είπε να καλμάρω λιγάκι,να κάνω relax και να το πάρω κάπως σιγά, στο ρελαντί παρόλο που εγώ ήμουν ήδη με την μηχανή στο φουλ.Όπα λέω απο μέσα μου την πάτησες!
Για προκαταρκτικά της είπα να ανέβει απο πάνω μου και να κάνουμε κανένα φιλάκι στο στόμα μιας και τα ανακοινώνει στο σαλόνι κανονικά μπροστά και σε Πάκηδες.Το έπραξε και άρχισαμε τα φιλάκια με τα χείλια,όταν έκανα όμως προσπάθεια για γλώσσα μου είπε ότι δεν το κάνει.Έτσι συνεχίσαμε για λίγο σε αυτό το μοτίβο.
Στο μεταξύ προσπαθούσα να συνεννοηθώ μαζί της και έκανε ότι δεν καταλάβαινε.Πήγε να βάλει καπότα και εγώ της είπα να μου κάνει γυμνό τσιμπούκι μιας και το ανακοινώνει,Στα αρνητικά ότι δεν είχε μαζί της μωρομάντηλα και ότι μου τον καθάρησε απλά με ένα κομμάτι χαρτί υγείας.Όπως ήταν στα τέσσερα στο πλάι τον έβαλε στο στόμα της και ξεκίνησε ένα τσιμπούκι μέτριου βάθους,με χέρι και σχετικά αδιάφορο.Το κιλοτάκι δεν το έβγαλε αρχικώς παρόλο που της είπα να το βγάλει και όταν έβαλα το χέρι μου μέσα και την χούφτωσα έκανε τάχα μου ότι την γρατσούνισαν τα νύχια μου τα όποια σημειωτέον ήταν φρεσκοκομμένα.
Μετά απο λίγο σταμάτησε την πίπα και πέρασε προφυλακτικό.Της είπα να περάσουμε σε 69 και αυτή άρχισε να μου μιλάει στην γλώσσα της.Μου είπε αρχικά ότι είχε βάλει κρέμα αλλά εγώ της είπα ν ατην σκουπίσει.Αφού ξεφύσηξε πήρε τελικά χαρτί και σκουπίστηκε και πήρε θέση.Στο 69 της ρούφηξα λιγάκι το μουνακάκι της παρόλο που τραβιόταν μπροστά ενώ αυτή είχε περάσει σε handjob με στόχο να με τελειώσει.
Μόνη της μετά απο λίγο τραβήχτηκε και είπε να κάνουμε σεξ.Της είπα να ανέβει απο πάνω μου.Το πέος μου ήταν σε ημίσκληρη κατάσταση μιας και η κοπέλα αν και όμορφη ήταν άγρια,δύσκαμπτη και γενικά ψυχρή.Επίσης ήταν και η τρίτη μου φορά.Ανέβηκε πάνω μου όπου αρχικά πριν το βάλει μέσα το κρατούσε στο χέρι της και το έσπρωχνε σιγά σιγά γιατί πονούσε.Το μουνάκι της ήταν αρκετά,ρηχό και στενό και δεν μπορώ να πω ότι το ευχαρίστηθηκα ιδιαίτερα εξαιτείας αυτής της ανατομικής της ιδιαιτερότητας.
Στην στάση της γελαδάρισας με κλείδωσε με την λεκάνη της για να μην παλινδρομώ ελευθέρως και την πονέσω και άρχισα να την πηδάω αργά ενώ τα φιλάκια έδιναν και έπαιρναν.
Η δεύτερη στάση ήταν το ιεραποστολικό όπου και το πέος μου πάτωνε στον μικρό της κόλπο και αυτή σφιγγόταν.Την ρώτησα αν πονάει μου είπε όχι κανένα πρόβλημα.Έπειτα της είπα ότι έχει μικρό μουνί και το παραδέχθηκε επαναλαμβάνοντας.Την πήδηξα αργά ενώ έβγαινε συνεχώς έξω και τον ξαναέβαζα.Την κατάσταση την έσωζα κάπως με τα φιλάκια που της έδεινα.
Για φινάλε αφαίρεσα την καπότα και ενώ ήταν ξαπλωμένη ανάσκελα την εχυσα στην κοιλιακή της χώρα.Έπειτα την ρώτησα πόσο χρονών είναι και μου απάντησε ότι έχει ένα μικρό παιδί.Για να πω την αλήθεια την λυπήθηκα, της ευχήθηκα καλή τύχη να έχει αν και δεν κατάλαβε τι της έλεγα,ντύθηκε και σιωπηρά όπως ήρθε αποχώρησε απο το δωμάτιο για τον επόμενο κάματο.
Εν κατακλείδι μπορώ να πω ότι η κοπέλα αν ήταν στο εικοσάρικο θα ήταν απαράδεκτη απο πλευράς υπηρεσιών ενώ στο δεκάρικο κάπως το σώζει μόνο και μόνο επειδή κάνει κάποια φιλάκια,δέχεται τελείωμα στο σώμα και κάνει και ελεύθερο στοματικό.Στο σεξ δεν το πολυέχει επειδή έχει ρηχό κόλπο και όσοι δεν είναι μικροί σίγουρα θα αντιμετωπίσουν κάποιο πρόβλημα.
Θα την πρότεινα με τον όρο μη εναλλακτικής επιλογής λόγω των σχετικών εξτρά που ανέφερα αλλά και σε όσους θέλουν να προσθέσουν ακόμα ένα άλλο πιπίνι στην συλλογή τους αδιαφορώντας για τις υπηρεσίες.Οι ιδιαιτέρως απαιτητικοί καλό θα είναι να ψάξουν κάπου αλλού.

Πληροφορίες Επίσκεψης

professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, Jim25jim, ΜrKavlopoulos και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Μαρτίου, 2015
+1Γλώσσα
15 Μαρτίου, 2015
τρελαινομαι για μανουλες του καμπουΚατσικογάμης εισαι ο Daniel Boone του site!
16 Μαρτίου, 2015
η κάρμεν δεν είναι καινούρια στο χώρο ειναι τουλα΄χιστον 3 μήνες στην ιασωνος!όντως όπως την περιέγραψες πα΄ντος
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3