Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.5 67 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
...είχα ανάγκη ελαφρότητας και εκτόνωσης.
κάθησα σε μια πακιστανότρυπα άγνωστος μεταξύ αγνώστων περιθωριακών στοιχείων και ρουφούσα αργά , τον μπασταρδεμένο καπουτσίνο μου και ύστερα βρέθηκα ύπτια περιμένοντας την λεία μου.
ήταν η Εμμανουέλα , μελαγχροινή ευχάριστη ,κανονικού ύψους και ικανοποιητικής καμπυλότητας μαστους.
...ανταλλάξαμε φιλοφρονήσεις και εξαντλήσαμε το περιορισμένο περιθώριο της πορνικής οικειότητας πρίν την πεολειχία .
μετά απ'αυτή , το αιδοίο της μου τράβηξε την προσοχή , σνίφαρα το υπογάστριο της και ύστερα βρέθηκα να γεύομαι τα χειλάκια του αιδοίου της και εκείνη να ανταποκρίνεται με ηχητικούς μηκυθμούς και κυκλοτερείς κινήσεις της πυέλου της ...
...φιλούσα ανιόντως το θηλυκό άσπρο άτριχο σαρκίο , έφτασα στους μαστούς της , και ο φαλλός μου έτριβε την κλειτορίδα της , μέχρι που να χωθεί μέσα στον κόλπο της και τα χείλια μας να ανατρίβονται αναδύοντας μες την πορνικότητα της κατάστασης λίγο ρομαντισμό...
...το ευφοριστικό οπιοειδές χύθηκε αφού τα τακουνάκια της φυγής της δονούσαν ευχάριστα τον κοχλία μου.
...φεύγοντας είδα έναν παπά να περνάει έξω απο ένα μπουρδέλο , αναπτύξαμε βλεμματική επαφή , και φάνηκε απ'την εκφρασή του ένας συνδυασμός ενοχών και πόθου, μειδίασα και χάθηκα στα ομονοιακά στενά, σαν μια ανάλαφρη πορνόμυγα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Εμμανουέλα
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, doc_lin

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Μαρτίου, 2015
Υπεροχο κειμενο ,κατι αναμεσα σε Bukowski και louis-ferdinand Céline.υποψιαζομαι οτι εισαι solipsist.Ευγε!
14 Μαρτίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

thnx

επίσης να προσθέσω ότι μου τράβηξε την προσοχή ένας παράξενος τύπος με καμπαρτίνα , μαύρο καπέλο , και μπλέ παππούτσια
που έγραφε παράξενες εξισώσεις αδιαφορώντας για τους μαλάκες που είχε δίπλα του στο μετρό...
16 Μαρτίου, 2015
κάθησα σε μια πακιστανότρυπα άγνωστος μεταξύ αγνώστων περιθωριακών στοιχείων.......τοσα πολλα σε μια μονο σειρα !! ΚαπέλοΠροσκύνημα
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3