Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 160 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετα τον μινι ντορο των τελευταιων ημερων ειπα να επισκεφθω κι εγω την επισκεπτρια απο την Αθηνα για λιγες εμφανισεις.Εντυπωσιακη,ψηλη Ρωσσιδα με απιστευτο κωλο και ποδι,μετριο ομορφο βυζακι και συμπαθητικη φατσα με ομορφα ρωσσσικα ματακια...Φωτογραφιες της υπαρχουν στο αλλο σαϊτ αλλα εκει ειναι εντελως διαφορετικο το μαλλι.Τελοσπαντων εδωσα 70ε για 69 με γυμνο τσιμπουκι για να μου φυγει η περιεργεια

Με την εισοδο της στο δωματιο μου επιτεθηκε κανονικα...εκανα μια κινηση να της την πεσω στα ορθια και με πιανει και με πεταει στο κρεβατι και πεφτει πανω μου,μου χουφτωνει δυνατα τον πουτσο,αρχιζει με δαγκωνει,μου ριχνει κατι πεταχτα γλωσσοφιλα...τι λυσσαρα ειναι αυτη λεω Χμμμ;....συγχρονως μιλαμε κιολας μιας και το κατεχει καλα το επικοινωνιακο κομματι...μου ριχνει σφαλιαρες στον πουτσο,τον φτυνει κιολας,μου δαγκωνει τις ρωγες,μου προσφερει τις δικες της για ρουφηγμα και της αρεσει...

Στηνεται στα 4 οπου η θεα ειναι απλα απεριγραπτη και φυσικα ορμαω κατευθειαν στην κωλοτρυπιδα την οποια γλειφω με μανια...την ξαπλωνω μπρουμυτα και και την καβαλαω για να νιωσω την κωλαρα της αλλα δυστυχως δε μ'αφησε να της τον τριψω στο μουνι και στη σουφρα οπως συνηθιζω....
Πιπα πολυ επιθετικη που εμενα προσωπικα δε μ'αρεσει,πολυ γρηγορα μπουκωματα,πολυ σαλιο,πολυ νευρο,επιμονο και πιεστικο αρχιδογλειψιμο που με πονουσε...
Γυρισε και σε 69 οπου απολαυσα το ομορφο μουνι της επι πολλη ωρα

Πρωτη σταση αυτη απο πανω με πλατη σε μενα αφου πρωτα το γρασαρε αλλα παρεμεινε σφιχτο,ανεβοκατεβηκε σε καλο ρυθμο αλλα κουραστηκε γρηγορα οποτε την εβαλα απο κατω και τη γαμησα με το δικο μου αρχοντικο στυλ και ηταν ο μονος τροπος να ησυχασει λιγο γιατι η κοπελα ειναι σαν τα ατακτα παιδια που θελουν συνεχεια να κουνιουνται...
Τη γαμησα πολυ ωρα αλλα εκει με ξενερωσε οτι ελεγε κατι χαζοατακες απο τσοντα και τις επαναλαμβανε κιολας...καποια στιγμη μου γκρινιαξε για το χρονο τελοσπαντων εκανε την υπομονη της και εφτασα σε ενα δυνατο χυσιμο με μπολικο παχυρευστο φορτιο

Συμπερασμα...θεωρητικα δειχνει πολυ προθυμη για ολα,πρακτικα ομως δεν ειναι...ειναι εντελως σκηνοθετημενο το προγραμμα της και σε παει εκει που θελει αυτη.Οι περισσοτεροι αντρες θα το βρουν θετικο αυτο αλλα εγω σαν εμπειρος παικτης καταλαβαινω και μπορω και ξεχωριζω Σπασίκλας...το κομματι του σεξ το γνωριζει,ειναι λιγο βιαστικη αλλα σιγουρα αξιζει για μια δοκιμη.Ομως αν θυμηθουμε τις φιρμες της αλυσιδας οπως Καντυ,Αντριαννα,Καρμεν ή και οι πιο προσφατες Βικυ και Αννα ειναι σιγουρα καλυτερες απ'αυτην.Εξ'ου και ο πανεξυπνος τιτλος της κριτικης

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 12, 2014
Όνομα κοπέλας
Ζανέτ
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.194
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Μαρτίου, 2015
Γεια κάποιον αδαή δεν είναι άσχημο το πακέτο, ωραίες γυναίκες, καλαίσθητος χώρος με σημασία στην λεπτομέρεια, αλλά για μας τους περπατημένους δεν κάνει al, πλήρωσα μερικά 40αρια για να το καταλάβω και μέχρι εκεί, ίσως τις μια διό πρώτες μέρες πριν μπει ο ρόλος στο πετσί της κοπέλας να είναι καλά και για μας, αλλά παραπέρα δεν, το σκηνοθετημένο πήδημα είναι ότι χειρότερο μπορεί να σου τύχει Λύπη
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1