Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.6 109 10
Γενική βαθμολογία
 
3.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Χθεσινη βραδυνη βολτα στο μεταξ κατα τις 3:30 μετα απο πολυ καιρο.Για διαφορα ηθελα να παω σε ενα cult οικοΜαλακίαΜαλακίαΑνεβαινω λοιπον και ο γνωστος τσατσος μου παρουσιαζει μια με καρε μαλλι αδυνατη αρκετα γγυρω στα 30 και μια σκουροχρωμη μαυρομαλλα με ψιλοωραια φατσα ανυπαρκτο βυζι με πολυ ωραιο κωλο ομως!!Αφου δεν ειχα ορεξη για βολτες απλα για ενα στα γρηγορα επιλεγω τη chocolate οπως φανηκε στο σαλονι,οταν μπηκε στο δωματιο ομως ηταν αρκετα σκουοχρωμη τσιγγανα απο Αλβανια.Με πετυχε να βγαζω τα ρουχα μου.Ειχα. πει στο μεγαλο δωματιο που ηταν το καθαρο του ταχα μου!!Με το που ξαπλωνω μαγκες με πιανει μια φαγουρα και μια ριγη στη πλατη απο τη βρωμα των σεντονιων αλλα υπηρχε και χειροτερο η πορνη ηταν πιο βρωμικη απο τα σεντονια και το κααλαβα μολις με ακουμπησε.Ευτυχως προκαταρκτικα 0 ουτε χαδια με τα βρωμοχερα και περναει καποτα στο πεος ,κανει τις παλαμες της τριγωνο και βαζει το κεφαλακι στο στομα της χωρις να κανει τιποτα απολυτως,μετα απο ενα λεπτο με ρωταει το ζωο το σιχαμενο,γιατι δεν σηκωνεται??και της λεω λες να εχω κανα προβλημα απο τα 24 μου??στραβωνει και αφου τον φερνω σε ψιλοστυση μονος μου της ζηταω ιεραποστολικο αφου ανοιγει καλα τα ποδια μου ερχεται μια περιεργη μυρωδια,οπου σιγουρευτηκα οτι ιναι απο αυτην οταν γυρισε στα 4 αφου της εριξα μερικες ωθησεις αρχισε να μυριζει σαν εμετιλα.Γενικα πολυ δυσκολα σιχαινομαι αλλα χθες τα ειδα ολα ακομα και καουρα μου ηρθε απορω πως τελειωσα!!ποσοχη γιατι με αυτην πιστευω πως δεν χωρανε στραβες να σπασει καμια καποτα γτ αποκλειεται να μην κουβαλαει τιποτα απο τη βρωμα που αναβλυζει..Πρωτη φορζα δν σφυροκοπαω πουτανα!!γενικα ο χωρος ειναι τρισαθλιος ο χωρος του σκυλου μου εναι υπερλουξ μπροστα σε κεινο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 11, 2015
Μέλος
Εγγραφή:
19 Φεβ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
39
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Μαρτίου, 2015
εσύ έγραψες πως ήθελες να πάς σε cult οίκο δικέ μου Ναι!
12 Μαρτίου, 2015
ζητουσες cult και σου δοθηκε,μην εχεις και παραπονο..Ναι!
13 Μαρτίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Χαχα ηταν too much τελικαΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!οχι και να σ ακουμπαει και να παθαινεις φαγουρα.
13 Μαρτίου, 2015
πώς άντεξες και της το βαλες με τόση βρώμα?Χμμμ;
13 Μαρτίου, 2015
εισαι αληθινος spetsnaz!ας παρει ενα tampon και να τ αφησει μιση ωρα σε ξυδι διαλυμενο σε νερο (1:1 ratio) και να το βαλει στο μουνι της. το
λεω γιατι δεν την κοβω οτι θα παει σε γιατρο. ας ρωτησει τη τσατσα ,ξερουν αυτες.
13 Μαρτίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν ηθελα να δωσω δικαιωμα σε αυτη τη χλεπα να νομιζει οτι τρεχει κατι με μενα και να γελαει μεσα της!!Ναι!
26 Απριλίου, 2015
Είπαμε για Cult καταστάσεις... Εδώ πέτυχες εμετικές συνθήκες που δεν έχουν σχέση με τις cult φάσεις... Ήρωας...
26 Ιουνίου, 2015
είναι και το τσαρδι αυτό, ο αρχισταβλος. για να δεχτει να δουλεψει πουτανα εκει σιγουρα κατι παιζει και με την παρτυ της, το πεζοδρομιο με τα πρεζακια είναι πιο καθαρο από κει μεσα.
και η αμαρτια μου... είναι ισως το πιο τιμημενο από του μεταξουργείου για εμενα ! εκει σκληραγωγηθηκα !
27 Ιουνίου, 2015
Δεν σε χάλασε,τύπε.........Γερο-μύστηςΓερο-μύστηςΓερο-μύστης
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9