Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 162 10
Sex Studio 157344
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μετα τις επιστροφες των αγαπημενων Εμμα και Νατασα τωρα εχουμε και επιστροφη της Νικολ μετα απο ενα 3μηνο σχεδον και φυσικα σαν παλια αγαπημενη κι αυτη δε γινοταν να μη την επισκεφθω.
Ειναι γνωστο οτι ειμαι ο αγαπημενος της οποτε με το που με ειδε αρχισε απο το σαλονι τις αγκαλιες και τα φιλια σαν καλωσορισμα,ηταν αδεια τα δωματια οποτε δεν αργησε να ερθει μεσα...
Αν και ταλαιπωρηθηκε το τελευταιο τριμηνο,ηταν ξεκουραστη και καλοδιαθετη,αφρατεψε και η φατσα της,οι βυζαρες παραμενουν βυζαρες,το κωλαρακι σε ικανοποιητικα για την ηλικια επιπεδα

Ε τα γνωστα,γδυθηκε και της την επεσα στα ορθια,την εβαλα να ακουμπαει σκυφτη στο κομοδινο,κατεβασα το στριγκακι και τον εχωσα στα κωλομαγουλα τριβοντας τον σε μουνι και κωλο,ο πουτσος εγινε καγκελο...την εριξα στο κρεβατι οπου πλακωθηκαμε στα γλωσσοφιλα,μετα την ξαπλωσα πλαϊ μου οπου μου εφερε τη βυζαρα της στη μουρη για ρουφηγμα ενω συγχρονως μου τον επαιζε κι εγω τη δαχτυλιαζα στον κωλο

Πιπα ενταξει φιλοτιμη αλλα οχι κατι το ιδιαιτερο που με ξετρελενει,ειμαι και δυσκολος στην πιπα...μπολικο αρχιδογλειψιμο και συγχρονως να με χαϊδευει σε ολο το κορμι.
Πρωτη σταση απο πανω κι εδω αρχιζουν τα δυσκολα...ηταν που ηταν στενη αλλα τωρα λογω αποχης τοσο καιρο στενεψε για τα καλα δεν εμπαινε με τιποτα...την λεω βαλε κρεμα δε γινεται ετσι θα σπασει ο πουτσος μου...εβαλε μπολικη και παλι χρειαστηκαν μπολικα μεσα εξω για να ανοιξει καπως.

Μετα πισωκολλητο οπου τα πραματα ηταν καπως ευκολοτερα,τη γαμησα δυνατα με δυνατες σφαλιαρες στα κωλομαγουλα που γουσταρει πολυ,χουφτωνα και τις βυζαρες απο μπροστα...μετα ηρθε η ωρα του κωλου...με τιποτα ομως.Τρια δαχτυλα κρεμα βαλαμε,κωλοδαχτυλα βαλαμε μπας και ανοιξει,προσπαθησα να το χωσω και αργα αργα αλλα και αποτομα σαν βιαστης Σπασίκλας...τιποτα,δεν εμπαινε...
Την ξαναστηνω απο κατω τη γαμαω λιγο το μουνι και μετα την καβαλαω απο πανω,φερνω τα αρχιδια στη μουρη της,μου τα γλειφει και τη λεω χαϊδευε μου τις ρωγες κι εγω τον παιζω...και μολις κοντευω τον βαζω αναμεσα στα βυζια και τον κουναω μπρος πισω σφιγγοντας τον με τα βυζια και ριχνω ενα πολυ δυνατο φορτιο που εφτασε μεχρι τα μαγουλα της,τα χειλη,το πηγουνι...ηταν πραγματικα ωραια εικονα Ναι!
Μπολικο μπλα μπλα και αποχωρησε...

Συμπερασμα...ε τα'χουμε πει 100 φορες,παντα προθυμη σε ολα,χανεις εντελως την αισθηση οτι εισαι με επαγγελματια,σουπερ φιρμα ειναι εδω και χρονια,εμενα μ'αγαπαει και λιγο παραπανω απο τους υπολοιπους οποτε την κανω ο,τι θελω...ε τι αλλο?

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 10, 2014
Όνομα κοπέλας
Νικόλ
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.268
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Μαρτίου, 2015
ααα ρε αλ με εκανες κ γελασα πρωι πρωι νασε καλαΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
Στην φαση που λες "Ε τα γνωστα"
Αν κ γνωστη κοπελα τοσα χρονια οσες κριτικες κ να γραψουμε δεν φτανουν
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1