Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 109 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αλλη μια φορα με την Ιβαννα και μπορω να πω οσο το επαναλαμβανω τοσο πιο ευχαριστημενος μεΚαπέλοΈρωταςνω!!Εχω παει μαζι της 6-7 φορες σε ενα μηνα και αυτη ειναι η πρωτη φορα που την δοκιμασα στο σεξ!!Ναι!Ναι!Τα περι εμφανισης δν θα τα αναφερω γτ πιστευω πως πλεον την ξερουν ολοι και επισης η κριτικη μου ειναι αρκετα ανικειμενικηαλλα σιγουρα θα ξανατονισω για το τρελο τσιμπουκι της!!Μπαινει λοιπον η κοπελα και αρχιζει την ειδικοτητα της επειτα απο πολυ ικανοποιητικα προκαταρκτικα για μενα.Αυτη τη φορα δοκιμασα το τσιμπουκι της σε ολες τις στασεις με αποκορυφωμα να την εχω βαλει να ξαπλωσει μπρουμυτα στο κρεβατι και το κεφαλι να κρεμεται κατω και εκει τα ειδα,μετα απο πολυλεπτο και τρελο καρφωμα η κοπελα ηρθε στα ορια της με αρκετα δακρυα απο το μπουκωμα και δεν ηθελα να τη ζορισω αλλο και της ζητησα σεξ...Δεν περιμενα σε καμια περιπτωση να μου αρεσει τοσο,τη δοκιμασα μονο σε ιεραποστολικο με αρκετα γρηγορους ρυθμους και με πολυ καλο χρονο,η καυλιαρα με τρελανε που ολη την ωρα τις ποδαρες της τις ειχε ανοιξει διαπλατα και γουσταρε πληρη και δυνατη διησδυση αφου ειχε υγραθει τερμα το μωρο εσταζε!!Ναι!μετα απο λιγο ηρθε το τελος με χρονο 12για σεξ 10 για τσιμπουκι χωρις ενοχληση.Απ τις πιο τιμιες και super το καυλακι και ας μην ειναι εμφανησιακα γου γουστου μου πλεον αποτελει το πρωτο στανταρακι

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 07, 2015
Όνομα κοπέλας
Ιβάννα
Μέλος
Εγγραφή:
19 Φεβ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
39
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού