Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 122 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λοιπόν η Σάρα είναι από τις κοπέλες που αποδεικνύει ότι είμαι αθεράπευτα «αγαπούλης» και μάλιστα με κοπέλες που, λόγω χαρακτήρα,δεν υπάρχει περίπτωση να μου το ανταποδώσουν.

Παρόλα αυτά,η Σάρα μου επιφύλαξε μια ευχάριστη έκπληξη στην εν λόγω μου επίσκεψη.
Είχα ξαναπεράσει πριν από μήνες με κακές εντυπώσεις.Μου είχε καρφωθεί να ξαναμπώ.
Είναι μια πιτσιρίκα, καστανή, όμορφη, κάπως τσαχπινούλα,αλλά με σνομπ διάθεση και συνήθως ξινίλα,τόσο σε σαλόνι όσο και στο δωμάτιο.
Φοράει φουλ ρουχισμό και στο δωμάτιο βγάζει μόνο το κάτω.

Αυτή τη φορά λοιπόν την είδα κάπως πιο πρόσχαρη από άλλες,δούλευε και με ένα συμπαθητικότατο τσάτσο,μεσήλικα,οπότε είπα να ξαναδοκιμάσω…

Τελικά κατέληξα να μπω 2 φορές, θα πω αμέσως το πώς:

Άκουσα ότι η Σάρα ανακοινώνει 69,και σαν κλασικός βλάκας που είμαι σκέφτηκα ότι αν τη γλείψω είναι μια ευκαιρία να με συμπαθήσει(παίζει να έχει πιάσει 1 στις 20 φορές και πολύ λέω).

Μπαίνει στο δωμάτιο λοιπόν, της λέω να της κάνω γλυφομούνι.
Καλά γλείψε με,μου λέει,πάρα πολύ βαριεστημένα.
Βγάζει το βρακάκι της.
Αρχίζω τη γλείφω,πτώμα για 1-2 λεπτά. Της λέω «καλά άστο, πάμε να κάνουμε σεξ».
«Όχι», μου λέει,μου αρέσει.
Ορίστε;Καλά λέω άντε πάμε,αν και δεν είχα δει μέχρι στιγμής καμία αντίδραση και γενικά έχω την αίσθηση ότι οι κοπέλες που είναι φόλες είναι και ανοργασμικές, ή μήπως όχι;

Συνεχίζω λοιπόν το γλείψιμο,περνάνε άλλα 1-2 λεπτά,και αρχίζει να δαγκώνεται,κουνάει τα πόδια της νευρικά, το σώμα της σφίγγεται,μετά στριφογυρίζει το μουνάκι της πέρα δώθε. Στην αρχή μου χαϊδεύει τα μαλλιά,μετά μου τα αρπάζει με δύναμη και μου τα τραβάει πάνω κάτω ανάλογα που θέλει τα τη γλείψω.

Κάποια στιγμή με γραπώνει δυνατά και εγώ της πιάνω το χέρι και το σφίγγω. Σπρώχνει δυνατά το μουνί της στο στόμα μου και χύνει παιδιά, ναι, κι όμως!

Απίστευτο!
Τη ρωτάω «τελείωσες;»
«Τι;» μου λέει.
“Finish?” λέω.
“Da” μου απαντάει.
Η πλάκα ήταν ότι κοίταγε το ρολόι εναγωνίως όση ώρα την έγλειφα,μην περάσει ο χρόνος και δεν τελειώσει!
Στα αρχίδια της όταν φώναξε ο τσάτσος εννοείται!

Ο μόνος λόγος που έδωσα το δεύτερο 10αρικο ήταν να δω πόσο θα άλλαζε συμπεριφορά σε σχέση με την προηγούμενη φορά, μετά από αυτό που της έκανα. Άλλαξε μεν, ελάχιστα αισθητά δε.

Έρχεται στο καπάκι δεύτερη φορά,φουλ καλοδιάθετη και χαμογελαστή,τα βγάζει όλα (ήρθε και χωρίς σουτιέν),μου κάνει μια πίπα με φιλότιμη προσπάθεια να με ευχαριστήσει παίζοντας με γλώσσα και χρησιμοποιώντας αρκετά το χέρι της. Βάζει κρέμα κλασικά και κάνουμε ιεραποστολικό.
Αρκετά έντονη συμμετοχή στο ρυθμό του σώματος μου,πιασίματα στην πλάτη μου και το στήθος μου (όχι ιδιαίτερη αλλαγή από την άλλη φορά) και αυτό που άλλαξε τελικά σε σχέση με παλιά ήταν ότι με κοίταγε συνεχώς στα μάτια και χαμογελούσε.
Όταν τελείωσε την πήρα αγκαλιά και ανταποκρίθηκε.
Όπως σηκωνόταν από το κρεββάτι μου έστειλε ένα φιλί.
“Finish και εγώ” της λέω.

Εκεί κάπως σαν να απογοητεύτηκε, κατέβασε το βλέμμα και έφυγε κάπως ξινισμένη λέγοντας ένα ξερό «γεια σου», θυμίζοντας την παλιά Σάρα.

Ποιος ξέρει,στεναχωρήθηκε που έφυγα, μήπως δεν ήθελε να μου δείξει ότι της άρεσε μαζί μου να μην πάρω πολύ θάρρος;

Πάντως όπως και να έχει 2 είναι τα σίγουρα:
Πρώτον,κορυφαία η εμπειρία να τελειώσει φόλα μαζί μου (καταρρίφθηκε η κοσμοθεωρία μου) και δεύτερον,η Σάρα παραμένει λίγο πολύ φόλα και λίγο πολύ σνομπ.
Τα συμπεράσματα δικά σας…

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 08, 2015
Όνομα κοπέλας
Σάρα
O
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού