Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 34 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Αλλη μια πετυχημενη καταθεση στην Εμμα.Υπαρχει γνωριμια μεταξυ μας απο καιρο οποτε δεν χρειαζονται συστασεις μεταξυ μας.Περασα με 40€ με τελειωμα οπου θελω.Ηρθε η Εμμα με το γνωστο μπλα-μπλα στην αρχη ενω εγω της επεξεργαζομουν το κορμι της.Ξεκινησε το γνωστο τσιμπουκι της που τον παιρνει για πλακα ολον μεσα ενω τιμησε δεοντως και τα @@.Στη συνεχεια ανταπεδωσα και της προσφερα ενα υπεροχο γλειφομουνι οπου μεσα σε λιγα λεπτα το μουνακι της εσταζε απο καβλα και την εκανα να χυσει πολυ δυνατα ενω αυτην επιανε το κεφαλι μου και το πιεζε οσο μπορουσε στο μουνακι της.Για αρχη ανεβηκε απο πανω οπου κουνηθηκε γρηγορα στην αρχη ενω στην συνεχεια επεσε πανω μου και κουνουσε μονο την λεκανη της ενω ανταλλασαμε παθιασμενα γλωσσοφιλα.Μετα την εβαλα στα 4 και την γαμησα σε πολυ γρηγορο τεμπο ενω της εριχνα και αρκετα δυνατες μπατσες στην κωλαρα της μ'αυτην να βγαζει πολυ δυνατες κραυγες και να με παροτρυνει να την σκισω.Στη συνεχεια την βαζω απο κατω και αρχιζω να την γαμαω πολυ αργα και αισθησιακα ενω τα γλωσσοφιλα δινουν και παιρνουν σ'ολη την διαρκεια.Οταν ημουν ετοιμος να χυσω ξαπλωνω,μου βγαζει την καποτα.μου τον επαιξε και τελειωσα στο στοματακι της οπου τα ρουφηξε ολα μεχρι και την τελευταια σταγονα.
Αλλη μια πετυχημενη καταθεση στην Εμμα οπου ειναι στανταρακι και ανανεωσα το ραντεβου μου μαζι της πολυ συντομα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 05, 2015
Όνομα κοπέλας
Εμμανουέλα
billys24
Σεβαστός
Εγγραφή:
20 Ιαν 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
71
Likes:
804
Πόντοι:
1.060
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού