Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 57 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Επίσκεψη στον εν λόγω οίκο, μετά από στασιμότητα της περιοχής, αφού οι οίκοι κλείνουν ο ένας μετά τον άλλο, και σίγουρα δεν ανανεώνονται εύκολα.

Μπαίνοντας η ευγενική τσατσά με κάθισε στο σαλονάκι, και μου παρουσίασε την Γαβριέλα. Η κοπέλα εμφανίστηκε topless, μία πολύ έξυπνη κίνηση, αφού το δυνατό της σημείο είναι το στήθος της. Γεμάτο 3αρι, φυσικό, και πάνω από όλα, στο ύψος του. Κατά τα υπόλοιπα, όμορφο προσωπάκι, με μεγάλα μάτια, ξανθά μαλλιά πιασμένα σαν κεφτές στην κορυφή του κεφαλιού, και ωραίο κωλάκι. Είναι Ρουμάνα 18,5 χρονών, πραγματικό πιπίνι. Πέρασα στο μεγάλο δωμάτιο κάτω, και μέχρι να γδυθώ, ήρθε η κοπέλα. Άνοιξε τέρμα τα φώτα, γιατι της αρέσει έτσι καλύτερα. Έβγαλε το στριγκάκι, και ήρθε από πάνω μου, προτάσοντας το στήθος της, και τοποθετώντας τα πόδια της εναλλάξ με τα δικά μου. Δέχθηκε απροβλημάτιστα το χάιδεμα, το μάλασμα, το γλύψιμο και το δάγκωμα των βυζιών της, και άρχισε να κατεβαίνει γλύφοντας τον λαιμό μου, και παίζοντας με την γλώσσα της τις ρώγες μου. Κατεβηκε προς τα κάτω αρχίζοντας ένα ωραίο ισπανικό, φέρνοντας το μουνάκι της προς το κεφάλι μου. Φόρεσε προφυλακτικό και αρχίσαμε ένα δυνατό 69 με την κοπέλα να προσφέρει ένα από τα καλύτερα τσιμπούκια της περιοχής. Για να μην ολοκληρώσουμε έτσι, της ζήτησα να γυρίσει στα 4, για να απολαύσω την θέα από το κωλαράκι της, με την απιστευτα μικρή τρυπούλα, που δυστυχώς δεν δίνει. Το μουνάκι της ήταν αρκετά στενό, και η αίσθηση υπέροχη! Δέχθηκε έντονο σφυροκόπημα, στημένη όπως πρέπει, και χωρίς να λείψουν και τα χαστουκάκια στα κωλομέρια. Η επίσκεψη ολοκληρώθηκε σε αυτή την στάση, και η κοπέλα έλεγξε ότι το προφυλακτικό ήταν γερό κατά την έξοδο. Έμεινε μαζί μου μέχρι να πλυθώ και να αρχίσω να ετοιμάζομαι, και μιλήσαμε λιγάκι. Είναι πολύ λίγες μέρες στην δουλειά, μια και δεν είχε χαρτιά πριν.

Αν δεν χαλάσει τις υπηρεσίες και την όρεξη με την οποία εμφανίζεται, έχει όλες τις προοπτικές να παραμείνει καιρό.

Το μόνο άσχημο ήταν λίγα σπυράκια, σημάδια ακμής στην πλάτη της.

Σίγουρα θα την ξαναεπισκεφτώ, για μια δευτερη πιο εμπεριστατωμένη δοκιμή. Την άλλη φορά θα πάμε στις πολυθρόνες όπως συμφωνήσαμε.

Φυσικά η δική μου εμπειρία δεν σημαίνει ότι και τυχόν δική σας θα είναι αντίστοιχη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 06, 2015
Όνομα κοπέλας
Γαβριέλα
GioCha
Σπουδαίος
Εγγραφή:
20 Απρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
108
Likes:
2.734
Πόντοι:
2.911
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ettore, lkjhgfdsaa, jerrone και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Μαρτίου, 2015
Ωραια ακουγονται ολα αυτα αλλα απο υπηρεσιες?Κανει κανα εξτραδακι?Πιπα ακα?Δαχτυλιασματα αφηνει?
09 Μαρτίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ακα δεν κάνει, μια και φαίνεται ιδιαίτερα προσεκτική με την υγιεινή και την καθαριοτητα. Το πακέτο με τα μωρομάντηλα ήταν συνεχώς δίπλα. Από την άλλη αφήνει ελεύθερα δακτυλιάσματα στο μουνάκι. Για το κωλαράκι δεν προσπάθησα, αλλά γύρω γύρω του που βρισκόμουν, δεν την ένιωσα να ανησυχεί...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2