Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 94 10
Μασατζίδικα 216787
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Λοιπόν η Ελένη είναι όπως τα λέει ο "συνάδελφος" κάτω...Όμορφη στο σαλόνι,με ωραίο φόρεμα αλλά μόλις γδυθεί είναι μία απλή γυναίκα χωρίς κάτι το ιδιαίτερο...
Είπα να κάνω επίσκεψη στο ίδρυμα μίας και τις περισσότερες φορές που έχω περάσει δεν έχω ενθουσιαστεί από το ρόστερ...Κοπέλες για Σάββατο τέσσερις με τη μία απασχολημένη,επιλογή της Ελένης και δωμάτιο...
Ο Χώρος είναι παλιός και τα δωμάτια δεν είναι περιποιημένα,έχει ντουζ αλλά θέλει μία ανακαινισούλα καθώς μπήκα να κάνω μπάνιο και μου έπεσε κάτω η βάση του τηλέφωνου...Ξέρετε στη βρύση...Κλιματιστικό και κάποια από τα απαραίτητα τα έχει δε μπορώ να πω αλλά είναι παλιό μαγαζί...
Κάθισα και περίμενα την Ελένη στο καναπέ,ήρθε μετά από λίγα λεπτά αρκετά ευδιάθετη δε μπορώ να πω...
Λίγη κουβεντούλα στην αρχή και έναρξη μασάζ...Εντάξει το κορίτσι δε γνωρίζει καλό μασάζ αλλά δε θα απογοητεύσει κάποιον προσπαθεί...Ερεθιστικές κινήσεις λίγο κοντά στη περιοχή και αλλαγή για να γυρίσω ανάσκελα...
Κάποια χάδια για να "πετύχει" ανόρθωση και πέρασμα του προφυλακτικού για έναρξη του στοματικού...Να σημειώσω πως δεν κάνει ελεύθερο...Στοματικό με πολύ χέρι και φυσικά χωρίς περιποίηση της ευρύτερης περιοχής...
Διακοπή απότομη και η Ελένη από πάνω για να ξεκινήσουμε το σεξ...Οπώς είπα η Ελένη από πάνω για κάποια λεπτά,χωρίς κάποια ιδιαίτερη συμμετοχή,αλλαγή για πισωκολλητό στο καναπέ κάπως καλύτερα σε αυτή τη στάση όπου και ήρθε όπως ήρθε και το τέλος...

Μία συνάντηση που δεν έχω να θυμάμαι και πολλά πράγματα καθώς δεν ήταν κάτι το ιδιαίτερο...Η Ελένη προσπάθησε δε μπορώ να πω αλλά κάτι δεν κόλλησε καλά...

Αυτά για την επίσκεψη μου στην Ελένη,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη.
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 07, 2015
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
λιγότερο από μισή ώρα
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Ελένη
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού