Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 145 10
Sex Studio 287122
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η Σόφι είναι μία MILF στρουμπουλή με καστανά μαλλιά, ευγενική, με ωραίο χαμόγελο και τρόπους. Στο στούντιο ήταν και η Νάντια, επίσης MILF με πανέμορφο κορμί, καυλιάρικο πρόσωπο και κωλάρα στην οποία φορούσε απλώς ένα κορδόνι και έτσι ο πειρασμός έβγαζε μάτι που λέμε. Όμως είχε ψεύτικο χαμόγελο και ειρωνία στο προσωπό της σε αντίθεση με τη Σόφι που φαινόταν καλόκαρδη και φιλική. Δεν ήθελα να κάνω πειράματα και να υποστώ καμιά ξεπέτα και έτσι άφησα το ένστικτο να με καθοδηγήσει. Εμφανισιακά σαφώς και η Νάντια είναι κλάσης ανώτερη εκ Μολδαβίας μάλιστα και έτσι με άφησε σε δίλημα εάν θα έπρεπε να την προτιμήσω ή όχι. Ίσως μία άλλη φορά. Η τωρινή μου επιλογή πάντως δεν αποδείχθηκε άσχημη. Κάθε άλλο μάλιστα.


Επειδή εμένα μου αρέσουν γενικά οι στρουμπουλές η Σόφι μου έκανε αμέσως κλικ. Ήρθε, έβγαλε το σουτιέν και τη κυλότα και την έβαλα κάτω για γλύψειμο στις ρώγες της που κάβλωσαν αμέσως. Ύστερα της άνοιξα τα πόδια και την έγλυψα για αρκετή ώρα πράγμα στο οποίο δεν έφερε καμία αντίρηση. Σε όλη τη διάρκεια ανέβαινα προς τα πάνω γλύφωντας την κοιλιά της και το στήθος της και την φιλούσα στο στόμα μερικές φορές και με γλώσσα. Μετά κατέβαινα προς τα κάτω και συνέχιζα το γλύψειμο. Όταν ένιωσα και εγώ πολύ καυλωμένος την έβαλα να με τσιμπουκώσει. Με προφυλακτικό αλλά καθόλου άσχημα. Έκανε σβούρες με το κεφάλι της γύρω από τον πούτσο μου γλύφωντας το πουτσοκέφαλο και σε διάφορες φάσεις τον τσιμπούκωνε ρυθμικά πάνω- κάτω. Την έστησα στα τέσσερα και τη γάμησα δυνατά πράγμα που γούσταρε. Στη συνέχεια την γύρισα μπροστά και καθώς πηδιόμασταν φιλιόμασταν στο στόμα. Είχε διπλώσει τα πόδια της γύρω από τη μέση μου και με αγκάλιαζε με τα χέρια της. Στο τέλος τον έβγαλα έξω και τα έριξα στη κοιλιά της. Αυτή έκανε επάλειψη με το χέρι της το σπέρμα πάνω στη κοιλιά και τα βυζιά της πράγμα που δείχνει ότι γουστάρει τα χύσια. Μιλήσαμε, χαιρετιθήκαμε, φιλιθήκαμε και μετά από λίγο έφυγε.


Το ένστικτο με έσπρωξε στη σωστή επιλογή. Εμφανισιακά υστερεί κάπως αλλά για όσους γουστάρουν στρουμπουλές μιλφάρες που είναι και καυλιάρες η Σόφι συστήνεται. Εμένα μου άρεσε και στο πρόσωπο και στο σώμα γιατί γουστάρω τέτοιες γυναίκες. Όσοι όμως θέλουν πανέμορφα μωράκια, μπιμπελό με αδύνατα κορμιά καλύτερα να πάνε αλλού. Πέρασα τέλεια με μία γυναίκα που γαμιέται υπέροχα και σίγουρα θα την ξαναπροτιμήσω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 07, 2015
Όνομα κοπέλας
Σόφι
sexdreamer
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
13 Μαρ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
447
Πόντοι:
361
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού