Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 6 10
Ξενοδοχεία 9094
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Χώρος (γενικά)
 
7.0
Καθαριότητα
 
8.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
7.0
Διακριτικότητα
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Πρωτη μου κριτική για χοτελ, ζητω κατανόηση Χαμόγελο
Η ημερομηνία ειναι ενδεικτική, το ραντεβου εγινε το Φεβρουάριο, τις μέρες που ειχε τα χιόνια.
Το ραντεβου εγινε με ρωσοουκρανικο milf απο mamba(δηλώνει 37 αλλα πρεπει να ειναι λιγο πανω απο 40). Ας ασχοληθουμε με τα του ξενοδοχειου...αρχικα λόγω δικου μου βιτσιου ήθελα να παω στο Royal αλλα επειδη ήθελα οποσδηποτε υδρομασσαζ, δεν ειχε διαθεσιμο και πήγα στο Alpha, πρωτη φορα.
Το lobby ανετο, μεγαλο, καθαρο, μοντερνο και διακριτικο προσωπικο (ρώτησαν αν ήταν η πρωτη μας φορα εκει και κέρασαν κρασι Ματάκι). Μου έδωσαν λειδι και ανεβηκα στο δωμάτιο με την κοπελιά. Οι χώροι ήταν καθαροι, οσο μπορουσα να δω (χαμηλος φωτισμος), και το δωμάτιο το ίδιο.
Υπήρχε καναπές στην είσοδο με lcd τηλεόραση, χρήσιμο ο καναπές αν θελεις παιχνίδι. Το κρεβάτι στο βάθος και ενδιάμεσα το υδρομασσαζ. Καναμε μαζι ενα ντουζακι στο χωρις κουρτινα WC, το οποίο είχε σφραγισμένες παντοφλες και απο 2 σετ πετσετες και μπουρνουζια. Το κρεβατι κλασικο αλλα χωρις τριξιμο, το στρωμα σχετικα καινουργιο (ξερω, εχω ενα θεμα με τα στρωματα), οι καθρεφτες αρκετοι αλλα οχι υπερβολη, 2η tv στο κρεβατι, άχρηστες και οι 2, ντουλάπες με επιπλέον σετ πετσετών.
Αν και το κρυο εκείνη την ημέρα ήταν πολυυυυ, ο κλιματισμός δεν μας αφησε να καταλάβουμε τίποτα. Ο χώρος καθαρός. ακόμα και απο μυρωδιές τσιγαρου (ειμαι αντικαπνιστης). Καθίσαμε για 4 ωρες χωρις επιπλεον χρέωση την μια ωρα (50 Ε ή σουίτα).
Οπως όλα τα χοτελ στην περιοχή, διακριτικοτητα, προσβαση και σταθμευση ειναι οσο καλυτερα γινετε.
Μέλος
Εγγραφή:
3 Μαϊ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού