Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 15 10
Call-Girls 39796
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μια κριτικη που την χρωστουσα.Απο εμφανιση δεν λεει πολλα στο προσωπο,το στηθος 2 και αρκετα πεσμενο αλλα εχει ενα κωλαρακι χαρμα οφθαλμων.Ακρως επικοινωνιακό το μωρο,με κερασε κρασακι,μιλησαμε λιγο να γνωριστουμε,βουρ για μπανιο για να ξεκινησει ο αγωνας.Για αρχη την εγλειψα με μενα στο πατωμα και την Βασιλικη ξαπλωμενη στην ακρη του κρεβατιου.Πολυ καθαρο μουνακι,μυριζε ωραια και το μωρο ηρθε σ'εναν πολυ οργασμο καθως ετρεμε ολοκληρη.Πολυ καλη πιπα,βαθια,υγρη,με σαλιο.Τα μαλλια της τα ειχε πιασμενα κοτσο και με παροτρυνε να της τον πιανω και να την μπουκωνω με τον πουτσο μου,αλλο που δεν ηθελα και εγω.Η πιπα που μ'εκανε ηταν μαραθωνια καθως πρεπει να μ'εγλειφε ενα τεταρτο,στα ορθια πανω στο κρεβατι,μπροστα στον καθρεφτη.Περασμα καποτας και 1 σταση με την Βασιλικη απο πανω,οπου κουνηθηκε πολυ αγρια κατι που γουσταρα.Στη συνεχεια την εβαλα ορθια στην ακρη του κρεβατιου και ξεκινησα να την σφυροκοπαω,ενω παραλληλα τις εριχνα αρκετα δυνατες μπατσες στο κωλαρακι της.Οταν ημουν ετοιμος να χυσω την εβαλα στα τεσσερα και μου τον επαιξε μεχρι που της τα εδωσα στο στομα.Πηγε στο μπανιο οπου τα εφτυσε διακριτικα και στη συνεχεια εγω.Ωρα για 2 γυρο δεν υπηρχε καθως δεν εκανα καλη χρηση του χρονου και αυτο ηταν μαλακια μου.
Διαθετει καλο σερβις,ειναι επικοινωνιακη,προσχαρη,ευγενικη αλλα θεωρω οτι χρεωνει πολλα για την εμφανιση της.
Το αρνητικο στη συναντηση οτι περιμενα ενα 10λεπτο μεχρι ν'ανεβω καθως δεν ειχε φυγει ο αλλος και οταν ντυνομουν να φυγω ειχε δωσει ηδη αριθμο δωματιου στο επομενο κατι που με χαλασε πολυ αλλα δεν ειπα τιποτα και αποχωρησα με μια καληνυχτα.
Τα λεφτα δεν τα ζητησε μπροστα παρα μονο στο τελος της συναντησης.
Να την ξανασυναντουσα,δεν ξερω,ισως αλλα σιγουρα οχι στα 200€ γιατι θεωρω οτι ειναι πολλα για την συγκεκριμενη.
billys24
Σεβαστός
Εγγραφή:
20 Ιαν 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
71
Likes:
804
Πόντοι:
1.060
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού