Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 160 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Στοχευμενη επισκεψη στη Βικυ αφου απο καιρο μπηκε στο στοχαστρο.Σαλοναρισμα ωραιο και περασμα στο δωματιο με το παραβολο των 60 ευρω για 69.Ντουζακι και μπαινει το μωρο μιας και δεν ειχε κινηση.Γδυθηκε και ηρθε στην αγκαλια μου και αρχισε φιλια χαδια και τριψιματα σε ολο το σωμα.Ξαπλωσα αρχισε αρχιδογλυψιμο και ειχαμε ανορθωση.Περασμα καποτας καλη πιπα και γυρισμα σε 69 μοστραροντας τη πεντακαθαρη μουναρα της και τη σουφρα που τιμησα δεοντος.Πηρε το χερι μου και εβαλε το δαχτυλο μου στο κολο της και συνεχισε την πιπα για αρκετη ωρα.Στη συνεχεια με καβαλησε με πλατη σε μενα και κουνηθηκε πολυ καλα.Γυρισμα σε ιεραποστολικο για λιγο και μετα στα 4 που ειναι η αγαπημενη μου σταση και τελειωμα σε ξαπλωτο πισοκολητο οπου στο χυσιμο με τραβουσε απο τ`αρχιδια μεσα της.Δεν με αφησε να σηκωθω αμεσως αλλα με κρατησε αγκαλια για να χαλαρωσουμε.
Καλη περιπτωση η Βικη.Δεκτικη,χαλαρη,πεντακαθαρη,χωρις να βιαζεται,λιγο χαλαρο κολαρακι και ωραιο βυζι μεσαιου μεγεθους.Πολυ καλη τεχνικη και ωραια στησιματα.Θα ξαναπροτιμηθει συντομα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 04, 2015
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
25 Απρ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
584
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού