Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 46 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
αυτο το υπογειο μαγαζι μ αρεσει πολυ .τωρα η ναταλια ειναι μια κοντη ξανθια με ψωμακια και μεγαλα βυζια 55 ετων περιπου η οποια
πιο πολυ με γαλλιδα η βελγιδα μοιαζει παρα με σλαυα. πολυ ωραιο μπλε ματι ανοιχτο.διαφημιζε το βασιλικο της τσιμπουκι ,δεν ειπε
τελειωτικο αλλα δεν ειχα σκοπο να την αφησω χωρις να πιει το collagen proactive ετσι κι αλλιως .το δωματιο καθαρο σε σημειο που ξενερωσα λιγο.μπαινει και την αρχιζω κατευθειαν στα γλωσσοφιλα μετα μου γλυφει το λαιμο ,το στηθος και κατεβαινει
να σπατουλαρει τ αρχιδια για ωρα. με ρωταει για 69 αλλα ηταν φισκα στο γρασσο το μουνι της και της λεω οχι.
αρχιζει την πιπα υγρη ρυθμικη και καπως βαθια (10 ποντους το πολυ αλλα οχι ικανοποιητικα αν ημουν ο killburn ας πουμε).
τελοσ παντων δεν τρελαινομαι για πιπα γενικα αλλα για cim. οποτε της λεω να ξαπλωσει ανασκελα να φαει πουτσο.
χωρις να αναφερω καποτα (αυτο το κανω παντα, περιμενω απ αυτες να βαλουν το λαστιχο).Τοτε παιρνει μια καποτα διαφανη
μου την φοραει και την γαμαω 2 λεπτα missionary style. ενω δεν εχει βαθυ μουνι βαζει πολυ κρεμα ! κριμα γιατι τον τρωει αισθησιακα. Μολις ενοιωσα τον αφρο να αναβλυζει βγαζω το λαστιχο στηνεται στα 4 ενω ειμαι γονατιστος και της λεω ελα
να πιεις το γαλα σου και μου ρουφαει το nounou kids για πολυ ωρα. μια χαρα. τελειωνω με μια συμβουλη για τους λατρεις
του cim.
ποτε δεν ξαπλωνουμε ανασκελα γιατι σιγουρα τα χυσια η πουτανα θα τ αφησει να πεσουν πανω σας. ο πουτσος πρεπει να ειναι
υψηλοτερα απο το στομα της. το ιδανικο ειναι αυτη να ειναι ξαπλωμενη και εσυ απο πανω της.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 02, 2015
Όνομα κοπέλας
Ναταλία
Μέλος
Εγγραφή:
6 Μαρ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
21
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Μαρτίου, 2015
''...ποτε δεν ξαπλωνουμε ανασκελα γιατι σιγουρα τα χυσια η πουτανα θα τ αφησει να πεσουν πανω σας. ο πουτσος πρεπει να ειναι
υψηλοτερα απο το στομα της. το ιδανικο ειναι αυτη να ειναι ξαπλωμενη και εσυ απο πανω της.''
Η Μαρίνα στο Ιάσωνος 1α δεν τ'αφήνει...Ματάκι
07 Μαρτίου, 2015
Στους 10 ποντους αρχιζει το gag reflex. Επρεπε να πιεσεις λιγο τυπε αλλα δε πειραζει με εψησες να παω να τεσταρω εγω... Γλώσσα
08 Μαρτίου, 2015
η μαρινα ειναι πολυεργαλειο (βαζει τις ποδαρες πισ' απ τ αυτια της και γαμας κωλο μουνι κωλο)αλλα she denied to drink χυσονι. μην το δενεις κομπο οτι κανει cim συστηματικα . εξαλλου δεν το ανακοινωνει το τελειωτικο.Killburn εχε υποψιν οτι τον εχω 6 inches και 2 inches παχους .αμα σε κοψει 18 εκ και ανω μπορει να μην βουτηξει καν και να μεινει στα ρηχα.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3