Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 186 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ανοιξα την πορτα και εισηλθα στο σαλονι του εν λογω ισογειου οικου ανοχης.Καθισα στον καναπε και η ευγενικη τσατσα μου παρουσιασε την Ιζαμπελα.Προκειται για μια νεαρη κοντη κοπελα με μακρυ μαυρο μαλλι , μελαμψο δερμα , σχετικα ομορφο προσωπο , σιλικονατα βυζομπαλα και ωραιο αδυνατο κορμι.Η κοπελα εχει εργαστει και περυσι στον ιδιο οικο ανοχηςΚουλ.Μετα εξαφανιστηκε απο την Φωκαιας και ο Φανουρης Τζουρας την πετυχε σε εναν οικο ανοχης στη Χαλκιδα , οπως χαρακτηριστικα εχει γραψει σε μια κριτικη του.Τωρα λοιπον επανεμφανιτηκε στην Αθηνα.Την ειχα σταμπαρει απο τοτε και ηθελα να την τιμησω αλλα αυτη ξαφνικα εξαφανιστηκεMoney Mouth.Αποφασισα τωρα λοιπον να την τιμησω καθως εχει καλες κριτικες.Η τσατσα ανηγγειλε ελευθερο στοματικο τελειωτικο στο στηθος.

Πληρωσα και περασα στο δωματιο.Υστερα απο λιγο ηρθε η χαμογελαστη κοπελα.Ανταλλαξαμε μερικες κουβεντες.Μιλαει καλα Ελληνικα.Αν κρινω απο τα χαρακτηριστικα του προσωπου της , ισως η κοπελα ειναι απο ΑρμενιαΧμμμ;.Η Ιζαμπελα καθισε διπλα μου και αμεσως με ρωτησε αν θελω ελευθερο στοματικο! Εκει να πω την αληθεια ξενερωσα λιγο αλλα δεν το εβαλα κατω! Αρχισα αμεσως να γλυφω τα σιλικονατα βυζομπαλα της! Ειναι αρρωστεια οι βυζαρες της.Την φιλουσα στον λαιμο και στο προσωπο αλλα αυτη γυρνουσε το προσωπο προς τα πλαγια και στην αρχη δεν ηταν δεκτικη σε γλωσσοφιλα.Εγω την φιλουσα και αυτη επαιζε με το καυλι μου.Οταν η πουτσα μου εγινε πετρα , της ειπα να ξεκινησει την ακαποτη τσιμπουκοδρομια.Η κοπελα ξεκινησε μια αρκετα καλη πιπα που με εξεπληξε!Χαμόγελο Ρουφουσε το καυλι μου με μανια και δεν χρησιμοποιουσε το χερακι της.Η πιπα της ειχε αυξομοιωσεις , μερικες φορες αργο ρυθμο και μερικες γρηγορο ειδικα προς το τελος της πιπας.Υστερα απο επιθυμια μου , αρχισε να μου γλυφει και να μου ρουφαει τα μπαλακια μου.Μου εκανε ενα ρομαντικο καραμελωμα! Μου αρεσε αρκετα το αρχιδογλυψιμο! Επισης μου εγλυφε ολη την πουτσα αργα απο το κεφαλι μεχρι τα αρχιδια.Η πιπα της ειχε μεγαλη διαρκεια και με κατακαυλωσε.

Οταν σταματησε την πιπα την ξαπλωσα ανασκελα για να ξεκινησουμε το σεξ στην ιεραποστολικη σταση.Αρχισα να την γαμαω σε αργους ρυθμους.Αυτη μου εκανε καποια κοπλιμεντα για την εμφανιση μουΓλώσσα.Την πλησιασα και αρχισα να την φιλαω στο στομα.Αυτη δεν αντεξε και υπεκυψε στις ορεξεις μου.Ανταπεδωσε στα φιλακια μου και αρχισαμε να γλωσσοφιλιαζομαστεΈρωτας.Απλως τα γλωσσοφιλα δεν ηταν βαθια και παθιασμενα ετσι οπως μου αρεσουν.Φιλιομασταν και γαμουσα το ωραιο μουνακι της.Η ολη φαση ηταν gfe!Ειναι αγαπησιαρικο μωρακι!Έρωτας Μειναμε αρκετη ωρα σε αυτην την σταση.Οταν ενιωσα το τελος να πλησιαζει βγηκα απο μεσα της και πεταξα το προφυλακτικο.Ημουν απο πανω της και αρχισα να τραβαω μαλακια πανω στα βυζια της και ταυτοχρονα ριχναμε καποια φιλακια.Τραβουσα μαλακια πανω στα σιλικονατα βυζια της και αυτη επαιζε με τα αρχιδια μου.Οταν αρχισα να χυνω , ξεκινησαμε παλι να γλωσσοφιλιαζομαστεΈρωτας.Εχυνα πανω στις βυζαρες της και φιλιομασταν!Έρωτας Οταν τα εχυσα ολα , σηκωθηκα και της εδωσα χαρτι να σκουπιστει.Η κοπελα εβαλε το στρινγκακι της , μου εδωσε ενα τελευταιο φιλακι , με χαιρετησε και αποχωρησε.

Συνοψιζοντας , η Ιζαμπελα ειναι μια κοπελα αξιολογης εμφανισης.Ειναι ο ορισμος του στυλιαριου.Σε συνδιασμο με τα σιλικονατα βυζομπαλα της γινεται ο ορισμος της καυλας! Απλως χανει λιγο στο προσωπο κατα την προσωπικη μου αποψη.Η κοπελα ομως χρειαζεται καθοδηγηση για να σου κανει προκαταρκτικα και καραμελωμα στα αρχιδιαΚουλ.Αν δεν της τα ζητουσα , δεν ξερω αν θα τα εκανε απο μονη της.Ηταν ομως προθυμη σε οτι της ζητουσα.Προσπαθει να ικανοποιησει τον πελατη.Γενικα ειναι μια ευγενικη,θερμη και αγαπησιαρα ιεροδουλη.Η ολη συνευρεση κυμανθηκε σε gfe φαση!Έρωτας Κανει ωραια και μεγαλης διαρκειας πιπα.Επισης κανει ωραιο αρχιδογλυψιμο.Πιστευω η πιπα ειναι το δυνατο της σημειο.Σημαδια βιασυνης δεν εδειξε και η ευγενικη τσατσα δεν ενοχλησε.Υστερα απο τεσσερις αποτυχημενες καταθεσεις επιτελους περασα καλα!Ναι! Ηταν μια επιτυχημενη καταθεση και εφυγα ικανοποιημενος.Νομιζω οτι οι λατρεις των μοντελε κορμιων αξιζει να την δουνΚαπέλο.Εβαλα τα ρουχα μου και βγηκα στην οδο Φωκαιας.Ελπιζω να σας βοηθησα!Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ιζαμπέλα
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, fouxter

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Μαρτίου, 2015
+1Ματάκι
06 Μαρτίου, 2015
Ευχαριστούμε για την επιμελημένη ενημέρωση.
Πότε πήγες στον συγκεκριμένο οίκο;
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2