Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 62 10
Sex Studio 185536
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Αλίσα λοιπόν. Έψαξα λίγο και αποφάσισα να παω στην συγκεκριμένη κοπέλα. (Για οσους ηξεραν την Τζεσυ απο βιλλες-θεσ/νικη πραγματικα ο πλαστικος πρεπει να της εφτιαξε και τις 2 τα βυζια). Περνωντας στο ιδρυμα ρωταο την τσατσα "Η Αλισα ειναι?" μου λεει "ναι, την ξερεις?" λεω ναι και μου λεει περασε μεσα και λεει και στην Αλισα μπηκε καποιος που σε ξερει. Βγαινει στο σαλονι με κοιταει μου ριχνει ενα ωραιο χαμογελο και παει στο διπλα δωματιο. Για αυτον τον λογο πηρα το 70ε προγραμμα αντι για το απλο οπως συνηθιζω να κανω σε καινουριες συναντησεις. Στα 70ε εχει μασαζ και 69. Μην τα πολυλογω μπενω μεσα στο δωματιο, πετσετα και παντοφλες μιας χρησης, κανω το ντουζακι μου και περιμενω. Σκαει μεσα και μου λεει γεια σου , σε ξερω? λεω οχι αλλα σε εχω δει απο φωτος, μου λεει και καλα πως μπηκες ετσι μεσα χωρις να με δεις πρωτα, λεω αφου σε ειδα σε φωτος, ναι μου λεει αλλα μπορει να ηταν φωτοσοπ και να ειμουν χοντρη και να μην σου αρεζα. της λεω, μωρο μου κουκλα εισαι, ελα εδω. και αρχιζει ενα λικνισμα πανω μου και τριβετε. μετα απο λιγο αρχιζει μια πιπα (μετρια) και μετα 69 να μην μπορω να χαρω να γλυψω, οποτε της κανω μια , σταματα, γυρνα στα τεσσερα, και αρχιζω γλυφω αυτη να σπαρταραει, μετα την γυριζω ιεραποστολικο ξανα αρχιζω γλυψιμο και εχει τρελαθει η γκομενα, χτυπιεται σαν το χταποδι, να μου κλεινει το κεφαλι με τα ποδια της μεσα στο μουνι της... τετοιο πραμα δεν εχω ξαναζησει, μετα την γαμησα στα 4 και ιεραποστολικο (δεν καταλαβαινα και πολλα πολλα δεν ηταν και τοσο στενη). Στο τελος την ρωτησα αν το γλυφομουνι την ενοχλει και μου ειπε οτι ειναι ενα σημειο που την γαργαλαει πολυ και το βρηκα χαχαχαχα. μετα μου εκανε ενα ωραιο προς εκλπηξη μου μασαζ και λιγο σοσιαλ ταιμ. Μου ειπε οτι δουλευε σαλονικα σε στριπ στο σολ/φεβερ και κατι τετοια. Καλη εμπειρια παντως παιδες. Ρουμανα δηλωσε. και οντως φαινεται λιγο ρουμανογυφτακι αλλα εμενα μαρεσουν οι μελαχροινες και μαυριδερες. και τα σιλικονατα βυζια αν και γενικα τα σιχαινομαι αυτηνης ηταν μια χαρα πολυ ομορφα.
-Α ρε Λυσιαρα - Αλισα που γαργαλιεσαι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 04, 2015
Όνομα κοπέλας
Αλίσα
GetYouBarbara
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
19 Απρ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
89
Likes:
10.479
Πόντοι:
25.015
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Μαΐου, 2015
ναι δουλευε παλια στο fever καλυτερα να μη δεις φωτος ομως θα ξενερωσεις
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1