Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 28 10
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Την Ευα την ειχα ξαναπαρει στο φυλης 40 και ηταν μια χαρα και πιο λευκη(μαλλον της τελειωσε η κρεμα λευκανσης).η τσατσα ηταν μια ξανθια
μεσηλικη αρκετα του γουστου μου που δεν ενοχλησε καθολου ενω εκατσα ενα τεταρτο.Τωρα στο δωματιο μπαινει η ευα η οποια ειναι ενα λεπτο γυφτακι με μικρο βυζι αλλα απο μαπα ειναι σαν πιγκουινος ενω εχει
ωραια μακρια φυσικα μαλλια .Δεν μυριζε ασχημα ουτε το μουνι ουτε το στομα της.Εκανε γυμνη πιπα αφου μου καθαρισε το καβλι με μαντιλακι
υγρο.Η πιπα αθλια με πολυ δοντι και μου λεει " αυτο καπουτ".Της λεω να ξαπλωσει αλλα πριν μου φορεσε καποτα σε πεσμενο μοριο .
Βγαζω την καποτα και της λεω οτι θα τριψω τον πουτσο στο μουνακι για να καβλωσω.Αυτη συμφωνησε αλλα μου λεει οχι μεσα.
τελος παντων ψιλοκαβλωνω την αρχιζω στα γλωσσοφιλα στην αρχη οχι μη μετα γλυφω το λαιμο και τελικα ενεδωσε.
μεχρι δω ολα καλα αλλα το θεμα ειναι οτι απ την αρχη δηλαδη απ το σαλονι φαινοταν αλλοπροσαλλη και στο δωματιο μια εκανε οτι ροχαλιζε
και μια γρυλιζε σαν κοπροσκυλο. Δεν εδινα πολυ σημασια μεχρι που μου δαγκασε την γλωσσα και καλα για πλακα και στο τελος που μου λεει:

"ελα παλι πιπα αλλα οχι χυσεις μεσα στομα" ,εκει οχι μονο μου δαγκασε τον πουτσο αλλα και μου στιμπησε το αριστερο αρχιδι αρκετα δυνατα.
περ απ αυτο εκανε την κοιμισμενη και ροχαλιζε δυνατα.Τελικα της ειπα να φυγει γιατι ετσι κι αλλιως ειχα γαμισει και ειχα χυσει με μια αλλη πριν.Μου ειπε στο τελος οτι ειναι πολυ νυσταγμενη και εχει πιει 5 φραπεδες..Καλο κοριτσακι στο βαθος αλλα πραγματικα μιλαμε για πολυ κοφτερα
σαγονια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 04, 2015
Όνομα κοπέλας
Εύα
M
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Μαρτίου, 2015
Περνάω πολλές φορές απ'έξω πηγαίνοντας για Μαρίνα απέναντι,κι έχω σκεφτεί να μπω για το κωλαράκι της,αλλά μου φαίνεται χαζόφατσα και θα είναι σαν να πηγαίνεις με καθυστερημένο... Μπορεί κάποια στιγμή να το δοκιμάσω άμα έχω πιεί τα κρασάκια μου νωρίτερα,κι έχουν πέσει οι αναστολές...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1