Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 93 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Βραδακι Παρασκευής και καθώς περπαταγα Αχαρνών πάω μια απο Περγάμου1 στο ισόγειο δούλευε η Τζέσικα Βουλγάρα και στον όροφο Δυο μιλφογκιλφ η Μαργαρίτα απο Αχαρνων85 και μια καινούργια η Λυδία απο Ανατολική Ουκρανία νταρντανα ψωμομενη ψηλή με κοντό καστανοκόκκινο μαλλάκι και ενα βλέμμα καθαρό αθώο που έβγαζε την απειρία και την αμηχανία της μιας και είναι καινούργια στη δουλεία Έτσι χωρίς να το σκεφτώ πολύ λέω ας δοκιμασω και οτι γίνει.Δίνω το20€ πάω δωμάτιο και μετα απο λίγο έρχεται η Λύδια και μου λέει σε σπαστά Ελληνικά οτι δεν καταλαβαίνει εντάξει της λέω δεν πειράζει θα συνενοηθουμε της λέω και αυτή χαμογελώντας ξαπλώνει στο κρεβάτι με αγκαλιάζει αρχίζει να με φίλα στο λαιμό στήθος ενω εγώ της βάζω δάχτυλο στο ελαφρώς τριχωτό μουνακι της χωρίς να διαμαρτυρηθεί και αρχίζω να την γλυφω απο τα μπουτια και σε όλο της το αφρατο σωμα ενώ αυτή αρχισε να ανασαίνει έντονα έχοντας κλείσει τα ματια και με τράβαγε απο τα χέρια έδειχνε να το απολαμβάνει και καθως την φιλουσα στο λαιμό και χαιδευα το μουνακι της που είχε αρχίσει να ιδρώνει με πιάνει απο τα μαλλια και πέφτουνε τα πρωτα χαμουρεματα και φιλάκια.Στη συνεχεια μου κανει ενα τσιμπούκι λίγο άτεχνο αλλά ικανοποιητικό χωρίς χερι μετά ανεβαίνει απο πανω μου με έντονη συμετοχή και στην ιεραποστολική στάση που την τοποθέτησα.Γενικά ηταν μια πολύ καλη κατάθεση σε μια άπειρη μιλφογκιλφ νταρντανα που είχε πολύ καλη διάθεση και έκανε κάθε προσπαθεια για να με ευχαριστησει και στο τέλος αφού έχυσε και αυτή μαζί μου κάθησε λίγο μου είπε κάτι στα Ρωσσικά δείχνοντας οτι και αυτή πέρασε καλά μαζί μου με καληνυχτίσε και έφυγε ηταν μια ωραιότατη εμπειρία έμεινα απόλυτα ευχαριστημενος

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 27, 2015
Όνομα κοπέλας
Λυδία
Τιμημένος
Εγγραφή:
25 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
146
Likes:
39
Πόντοι:
1.456
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού