Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 92 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Σάββατο μεσημέρι στις 14.00 . Αφού ολοκλήρωσα την βόλτα μου άφησα τελευταίο εδώ τον οίκο , μετά απο πληροφορία του chris1971 ότι η Όλγα δουλεύει εδώ , φατσικά γνώριμη , δεν την είχα πάρει ποτέ , κάποιοι θα την ξέρετε απο παλιά είτε σε ρόλο υπηρεσίας είτε κοπέλας απο Φωκαίας , Μαγνησίας , Δροσοπούλου.
Πρόκειται για ένα ξανθό γκίλφ απο την Ουκρανία , κοντό , χοντρό με 3άρια βυζιά , έχει και ένα κρίκο στην μύτη. Όσο εμφάνιση της λείπει , τόσο διάθεση και συμμετοχή έχει. Χαρακτηριστικό γνώριμα της στο σαλονάρισμα η μπανάνα δονητής που κρατάει για εφέ , βέβαια για μέσα στο δωμάτιο είτε για sex show , είτε για τους τυχερούληδες που δεν μπορούν να έχουν άδεια την κωλοτρυπίδα τους , έχει βαλιτσάκι μέ μεγάλη γκάμα δονητών.
Μου προέταξε τα βυζιά της , έπιασε το αριστερό και είπε αν θέλεις καφέ γλύφεις αυτό , έπιασε το δεξί και είπε αν θές γάλα , γλύφεις αυτό , αν θές καφέ με γάλα γλύφεις και τα δύο , γελούσε και έτριβε την μπανάνα ανάμεσα στα βυζιά της. Αποφάσισα να περάσω να την δοκιμάσω γιατί ήταν πολύ ευχάριστη και πραγματικά σαρκαστική με τον εαυτό της.
Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο , φρεσκαρίστηκα και την περίμενα για αρκετή ώρα μίας και μιλούσε με μία γνωστή της. Ήρθε στο δωμάτιο κρατώντας δύο νεσεσέρ , στο ένα είχα μωρομάντιλα και προφυλακτικά και στο άλλο τους δονητές. Της ξεκαθάρισα απο την αρχή ότι δεν ενδιαφέρομαι για αυταρχικό και χάρηκε , μου είπε ότι η περισσότερη δουλειά είναι απο αυτούς που πάνε για αυταρχικό , πολύ πρόσφατα το ίδιο μου είχε πει και η Πωλίνα απο Καλύμνου , ενώ δεν είναι καθόλου τυχαίο ότι όλο και πιο συχνά στις τσάρκες μου κοπέλες ανακοινώνουν αυταρχικό , το έχουν πιάσει το νόημα......
Ήρθε η γιατρός είπε , να τσεκάρει τον ασθενή να δούμε πώς είναι η πίεση και αν σηκώνεται η πούτσα συμπλήρωσε , μιλούσε συνέχεια και της άρεσε που γέλαγα , πρέπει να γελάμε το γέλιο είναι υγεία και η ζωή είναι μικρή συνέχισε. Ήρθε πάνω μου και μου έβαζε εναλλάξ τα βυζιά της στο στόμα μου και μου έλεγε να τα γλύψω. Το έκανα ενώ με το χέρι της μου χάιδευε τον πούτσο , ξαφνικά σταματάει και μου λέει , θές να κάνουμε παρτούζα. Παρτούζα οι δύο μας την ρώτησα απορημένος , περίμενε μου λέει , ανοίγει το ένα νεσεσέρ και βγάζει έναν δονητή , απο εδώ ο Βασίλης μου κάνει , περίμενε περίμενε τον τοποθέτησε στο μουνί της και μετά με πρόσταξε να την γαμήσω με τον δονητή , ενώ πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της. Έβαζα τον δονητή στο μουνί της και αυτή μου ζήταγε να τον βάζω ακόμα πιο βαθιά , η πίπα της πολύ υγρή και βαθιά , αρκετά περάσματα απο τα αρχίδια , αυξομειώσεις ρυθμού και έντασης. Το σκηνικό συνεχίστηκε για κάνα 8 λέπτο και μου λέει ελα να βάλουμε το λάστιχο να με γαμίσεις, πραγματικά δεν είχα όρεξη για να γαμίσω και της είπα ότι θέλω μόνο πίπα και να χύσω στο στόμα της. Αυτό να κάνεις μου είπε και άρχισε να με γλύφει μανιωδώς μέχρι που έχυσα στο στόμα της , όταν τελείωσα είχε πιάσει τον πούτσο μου στο χέρι της και τον έτριβε στα χείλη και τα μάγουλα της και ξανά στο στόμα της , μέχρι που με στράγγιξε τελείως .
Μου έδωσε μωρομάντιλα για να σκουπιστώ και αυτή σηκώθηκε και πήγε στον νιπτήρα που είναι πίσω απο το παραβάν και πλύθηκε σχολαστικά και για πολύ ώρα. Γύρισε στο κρεβάτι και μιλήσαμε λίγο. Στο δωμάτιο έκατσα περίπου 15 λεπτά , δεν έκανα σέξ μαζί της , μόνο πίπα και πολύ γέλιο είχε η συνεύρεση μας , μία άλλη εμπειρία για μένα αλλά δεν ξέρω αν θα την πρότεινα σε κάποιον.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 28, 2015
Όνομα κοπέλας
Όλγα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
188.692
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού