Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 128 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Συλβάνα είναι νεαρή Ρομά ηλικίας γύρω στα 25, αναστήματος 1.55 περίπου, αδύνατη, με σκούρο ίσιο μακρύ μαλλί.
Προκαταρκτικά δεν κάνει, θα μου πεις ρε πονηρίδη με 10Ε κόστος θες υπηρεσίες που δεν στις κάνουν ούτε και σε αρκετά της Φυλής...
Όχι δεν περίμενα κάτι τέτοιο στο φτηνιάρικο Μεταξουργείο, απλά προς ενημέρωσιν των αναγνωστών.
Σωματάκι αδύνατο, μικρούλια βυζάκια με πεταχτές ρώγες, κυτταρίτιδες, ραγάδες ούτε κατά δείγμα, όσο με επέτρεψε ο χαμηλός ερυθρός φωτισμός, αλλά και η καύλα της στιγμής!!
Της βάζω λοιπόν ένα 8ρι για το σουλούπι της αρκεί να είσαι φαν τέτοιων κορασίδων.
Μπαίνοντας μέσα στο δωμάτιο ενώ πήγα να τη χαμουρέψω καυλωμένος, μου είπε ότι θα το βγάλει μόνη της το σουτιέν!!!
Όπα λέω μέσα μου πέσαμε σε φόλα, ΟΚ πρωτάρης στο Μεταξουργείο (τελευταία φορά είχα πάει πριν 10 έτη περίπου).
Πάω να τη χαιδέψω κουνόντας το στριγκάκι της λίγο, πάλι κόκκινο κάνοντας νόημα ότι θα τα βγάλει κι αυτό μόνη της αφού μου φορέσει την καπότα...
Εκεί ψιλοξενέρωσα, τέσπα ξάπλωσα κάτω...
Ελληνικά συννενόηση τύπου Εύας Φ40, αλλά είπαμε 10Ε είναι αυτά...
Η πίπα της άγαρμπη χρησιμοποιούσε σχετικά έντονα χέρι και πίπωνε γρήγορα. Της κάνω νόημα να χαμηλώσει ρυθμό και να πιπώνει απαλά. Ευτυχώς το κατάλαβε κι ανταποκρίθηκε.
Έτσι το συνέχισε γύρω στο ενάμισο λεπτό κι ο ντούντος φούσκωσε κάργα, έτοιμος να εισέλθει στην τρυπούλα της. Δεν της είπα να ανέβει επάνω (κουβαλούσε γράσσο κοντά) γιατί είμαι σίγουρος ότι θα μου τα σκότιζε τα @@ρια, επομένως την πήρα για δύο λεπτά και κάτι στα 4 καρφώνοντάς την κατά διαστήματα εν ριπή, κοιτώντας απέναντι τον καθρέφτη για να αυτοκαμαρώνομαι σα Νάρκισσος. Ουδεμία συμμετοχή, απλά στήθηκε όσο μπορούσε καλύτερα για αυτή λυγίζοντας τα πόδια και φυσικά με έσπρωχνε αν και την κρατούσα από τα όμορφα κωλομαγουλάκια της για να μπαίνω έστω κατά τα 1/3 του σάηζ μου...
Αποπειράνθηκα να τη χαιδέψω εξωτερικά στην κωλοτρυπούλα της, κουνήθηκε όμως (χωρίς να πει κάτι) και δεν το ξανατόλμησα. Έτσι της βάζω 5 στο θέμα της συμμετοχής, ναι όντως αυστηρός διότι δε θα πάθαινε τίποτε αν την ξεβράκωνα, ούτε να μιλήσει να πει μια κουβέντα. Κλέψιμο αναμενόμενο να κάνει και το περίμενα. Μετά το χύσιμο (οπότε δε χρειαζόταν να την κρατάω) τη χούφτωσα λίγο στις ρώγες της που είχαν καυλώσει. Πορνίδιο σου άρεσε λέω μέσα μου....
Ο χώρος για Μεταξουργείο παίρνει ένα 7ρι με το σπαθί του. Άσχετα αν ήταν το πρώτο μαγαζί η τσα2 (της βάζω 9ρι) έβαλε χέρι σε δύο πιτσιρικάδες που πήγαν να ανάψουν τσιγάρο στο σαλόνι. Όταν βγήκα έξω με ρώτησε αν πέρασα καλά. Τη χαιρέτησα ευγενικά και ξεκουμπίστηκα. Συγκρίνοντας το χώρο με το αχούρι του τριεθνούς Φ72, είτε την υπόγα του Φ61, είναι ανώτερος. Το κρεββάτι καλά στρωμένο, δε βρώμαγε το σεντόνι (ανασήκωσα επίτηδες το μαξιλάρι για τυχόν ύποπτα θέματα), ο νιπτήρας εντάξει δεν ερχόταν μπίχλα από την αποχέτευση, σαπούνι υγρό, ρολλά υγείας, κρεμάστρα επίτοιχη κι ένα μικρό κομοδίνο με μια καρέκλα εκατέρωθεν του κρεββατιού. Η τσα2 κατευθύνθηκε στο χώρο για να τον επιθεωρήσει. Θετικό κι αυτό.
Η Συλβάνα παίρνει επίσης 9ρι για σχέση απόδοσης/τιμής if είσαι λάτρης πετίτ && είσαι λάτρης ρομά && θες να πηδάς στενούλες && δε νοιάζεσαι αν σε κλέβει στο στήσιμο && θες φθηνό φακ χωρίς πολλά - πολλά...
Το &&, ε δε θα κάνω μαθήματα C εδώ μέσα psol....

Υ.Γ.
AMD FX Black CPU edition RULEZ! Ναι!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 02, 2015
Όνομα κοπέλας
Συλβάνα
N
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 messinia, Glikoula, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Μαρτίου, 2015
Η συγκεκριμενη είναι φολα ακομα και για το Μεταξι...ησουνα πολύ επιεικης νομιζω.Το ιδιο ισχυει και για τον χωρο που ενταξει τα Φυλης 72 και ειδικα το 61 δεν είναι ότι καλυτερο αλλα αυτό το τσαρδι στο Μεταξι(που σιγουρα δεν είναι ότι χειροτερο υπαρχει εκει) δεν νομιζω πως τα ξεπερνα σε ποιοτητα.Πηγαινε Ιασωνος 10,Κολωνου 30 και σε μερικα ακομη και ισως το ξανασκεφτείς για την ποιοτητα χωρου αναλογικα με το 10αρικο...Και σιγουρα στο Μεταξι υπαρχουν αρκετες καλες κοπελες,σιγουρα πολύ καλυτερες από δαυτην..Ψαξε Κουλ
03 Μαρτίου, 2015
Είμαι πρωτάρης στο Μεταξουργείο και κάπου πήγα στα τυφλά (άσε που βιαζόμουν να αδειάσω στα γρήγορα). Η κοπέλα είναι μικροκαμωμένη, ΟΚ δεν είμαι κανένας XXL αλλά εντάξει δεν γινόταν να μου κάτσει κανονικά, εδώ δεν κάθονται άλλες. Γιαυτό εξήγησα ότι της βάζω 9ρι στη σχέση απόδοσης αν ενδιαφέρεσαι κυρίως να ξεσκίσεις (όσο σε αφήνουν) νεαρές μικροκαμωμένες Ρομά. Κι όπως και να το κάνουμε, τα 10Ε δεν είναι μεγάλο κόστος.
Την επόμενη φορά θα είμαι περισσότερο ενημερωμένος!
N
Ntountaras
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2