Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 109 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Στο μπουρδελάκι αυτό έχω αναμνήσεις από το παρελθόν (θεία Όλγα, Μαρίνα κ.α) αλλά και πολλά χρόνια να εισέλθω με κοπέλα. Μετά τα διθυραμβικά σχόλια είπα και γω να δοκιμάσω την Καίτη που φαίνεται από τα σχολια να είναι η καλύτερη της τριάδας. Παρότι είναι κάτω από τα 30 και αυτό αποτελεί μάλλον μειονέκτημα για μένα (αφού είμαι αμετανότητος μιλφάκιας), πέρασα στα ενδότερα. Το μαγαζί έχει υποστεί ανακαίνιση χωρίς όμως να έχει μπει και μια τηλεόραση. Η Καίτη είναι ξανθιά με κοντό σαν καρέ μαλλί, μετρίου αναστήματος με ωραίο σώμα και καμπυλωτή κολλάρα με λίγη χαλάρωση. Μπήκε φουριόζα και δεν έβγαλε αρχικά τα ρούχα.Ξεκίνησα πιο φουριόζα ακόμα με ακά (χωρίς να ρωτήσει τίποτα, που για μένα είναι μέγιστο φάουλ) με ξεκάθαρη πρόθεση να τελειώνει γρήγορα με το Θειούλη. Της ζήτησα να γυρίσει σε 69 όπου και έπραξε και τότε έβγαλε αναγκαστικά και το κάτω μέρος. Έκανε τα πιο ψεύτικα βογγητά και προσποιητικά οργασμού που μου έχουν ποτέ κάνει και παραλίγο να σκάσω στα γέλια. Πάντως εγώ δεν κατάφερα να συγκρατηθώ όπως συνιστά ο συναγωνιστης Kilburn και έχυσα στο στόμα της όπου και τα έφτυσε στον κάλαθο. Έτσι μάλλον κατάφερε αυτό που επεδίωκε να με ξεπετάξει τάχιστα. Από μένα γράφτηκε τιλτ και δεν θα ξαναπάρω καθότι υπάρχουν πιο ώριμες και έμπειρες επιλογές.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Καίτη
theioulis
Σπουδαίος
Εγγραφή:
16 Δεκ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
43
Likes:
1.692
Πόντοι:
3.425
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού