Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 127 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η Κορίνα είναι μια κοπέλα περίπου στο 1.65, με λίγο περίεργο πρόσωπο, νερουλό βυζί, φουσκωμένη κοιλιά και αρκετά πιασήματα.

Μου έκανε κλικ γιατί μου θύμισε κάτι αθώες χωριατοπούλες και μου ξύπνησε την όρεξη για βουκολικό σεξ σε χωράφι. Βέβαια η Φυλής είναι πιο εξωτική, οπότε τεσπά.

Το μωρό έβγαλε πολύ αγαπουλίαση. Ήρθε στο κρεβάτι και με φιλούσε παντού μιλώντας Ρουμάνικα, αγκαλιάζοντάς με ταυτόχρονα σφιχτά. Η ρομαντική ατμόσφαιρα με οδήγησε να της γλύψω την πεντακάθαρη μουνάρα της, με το μικρό να απολαμβάνει τη στιγμή και να με χαϊδεύει στο κεφάλι. Ξανανέβηκα επάνω για να γλύψω τα νερουλά βυζιά της και να συνεχίσω την αγαπουλίαση. Βαρέθηκα όμως κάποια στιγμή και της ζήτησα πίπα. Παρολίγο να μου ξεριζώσει τον πούτσο, έβαζε και πολύ δόντι, οπότε εδώ δεν τα πήγε και πολύ καλά το μωρό.

Της ζήτησα να πάμε σε ιεραποστολική στάση, αφού ήμουν έτοιμος για γαμήσι. Το κακό είναι ότι τώρα τελευταία τα πολλά προκαταρκτικά με καυλώνουν τόσο πολύ που τελειώνω στην πρώτη στάση. Έτσι έγινε και με το Κορινάκι. Σφυροκόπησα λίγα λεπτά, με πολλά φιλιά – δυστυχώς όχι γλωσσόφιλα – και σφιχταγκάλιασματα, χύνοντας μετά από λιγό και βογγώντας από καύλα.

Θα ξαναπήγαινα μαζί της αν δεν έβρισκα κάτι καλύτερο στην περιοχή.

Καλά να περνάμε.

Κουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κορίνα
Invisible Man
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
13 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
165
Likes:
5.204
Πόντοι:
21.265
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, dmtrsxxx και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού