Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 109 10
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
για Κάτη πηγαινα και κατέληξα στο κρεβατι με το γιουβαρλακι την Αλίκη!Κεφάλι σε τοίχο!
Στην απογευματινη βαρδια λοιπον πηγα και εγω σαν "'ανθρωπας" να παρω την Καιτη που την εχω δει 2 φορες και μου αρεσει πολύ σαν γυναικα αλλα δεν την εχω παρει στο δωμάτιο ακόμη...
Επίσης οι πολυ καλες κριτικες που έχει ειναι ενας παραπάνω λογος να θελω να περασω μαζι της.
Επειδη ομως το κοριτσι και καλο ειναι και ομορφο ηταν σε δωματιο και ειχε άλλα 2 δωματια αναμονη...Money Mouth
Βαριομουνα λοιπον να περιμενω και ειδα το γιουβαρλακι Αλικη μονο του το καημενο, ηταν καπως χαριτωμενο, το λυπηθηκα και πονταρα επισης στο γεγονος οτι επειδη ολοι επιλεγουν Καιτη - τι διαολο- αυτη θα πρεπει να τα δινει ολα στο δωματιο μπας και σταυρωση πελατη απεναντι στα μεγαθηρια Ιβανα, Αντζελικα και Καιτη , γιατι εμφανισιακα χανει πολυ...
Εμφανιση Αλικης: Κοντουλα με μεγαλο κωλο, μικρα στηθη, λιγο κοιλιτσα και γενικα τροφαντη κοπελα. Ασυμετρο σωμα, ηλικια περιπου 25 αλλα γλυκο προσωπακι με ισια σκουρα καστανα μαλλια. Μιλα σχετικα καλα αγγλικα και ειναι χαμογελαστη.
Στο δωματιο ηρθε επισης χαμογελαστη. Στο σεξ ειναι ομως τελειως αδεξια και απειρη.
Σε μια στιγμη εννοιωσα οτι κανω σεξ με παρθενα...
Τσιμπουκι δεν ξερει να κανει, τα αρχιδια πηγε να μου γλειψει και με πονεσε, να στηθει δεν ξερει σε καμια σταση, με το που της τον βαζεις αρχιζει και βγαζει ψευτοβογγητα ...γενικα δεν το εχει καθολου.
Δεν καταφερα καν να τελειωσω....
Κριμα γιατι ειναι συμπαθητικη φατσουλα αλλα με τετοιες υπηρεσιες και με τον ανταγωνισμο των αλλων κοριτσιων δεν παει πουθενα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αλίκη
ZeroTolerance
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
489
Likes:
36.437
Πόντοι:
41.447
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 MIG-35, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, CHRIS1971 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού