Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 226 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Κλαούντια είναι από τη Ρουμανία. Μέσα στο δωμάτιο λέει ότι είναι Ιταλίδα, αλλά όσο είναι αυτή Ιταλίδα, άλλο τόσο εγώ είμαι Νορβηγός. Ελληνικά δεν μιλάει, μόνο Αγγλικά και Ιταλικά.

Έχει ύψος περίπου 1.65, με κανονικό, όχι πολύ αδύνατο σώμα, καλοσχηματισμένο κώλο και νερουλό βυζάκι, μάλλον λόγω γέννας. Ομορφούλα με ωραία μάτια.

Μπήκε στο δωμάτιο γυμνή, έβγαλε τα πορνοτάκουνα και με αγκάλιασε φιλώντας με στο λαιμό – δυστυχώς δεν δίνει γλωσσόφιλα -, ενώ εγώ ανταπέδιδα και χούφτωνα τη ζουμερή κωλάρα της.

Ξαπλώσαμε στο κρεβάτι για να ξεκινήσουμε παιχνίδι. Η πίπα δεν είναι κάτι που θα θυμάμαι. Πολύ χέρι, ενώ κατά διαστήματα σταματούσε για να μου μιλάει. Φαινόταν ότι είναι κουρασμένη, λόγω και της κίνησης της μέρας. Μου έκανε πολλά σχόλια για το σώμα μου και το άρωμα που φορούσα, δεν πίστευε την ηλικία μου και στο τέλος με ρώτησε γελώντας αν θέλω να την παντρευτώ. Όλα αυτά με έφτιαξαν ακόμα περισσότερο, οπότε της ζήτησα να ξαπλώσει για να τη γαμήσω ρομαντικά.

Κάθησε ανάσκελα, με την πλάτη της στο μαξιλάρι σε κλίση 45 μοιρών. Μια από τις πολύ αγαπημένες μου στάσεις, γιατί έτσι το καυλί έχει φοβερή αίσθηση στη δυείσδηση. Μου έβαλε αρκετή κρέμα στο προφυλακτικό και αρχίσαμε. Ξεκίνησα να τη γαμάω αργά, φιλώντας της στο λαιμό, όσο το Κλαουντιάκι έβγαζε καυλωτικές κραυγούλες και πίεζε το στήθος μου με δύναμη. Φοβερή καύλα! Όπως καταλαβαίνετε, μετά από λίγο έχυσα με δύναμη μεγάλη ποσότητα σπέρματος.

Στην έξοδο μου, όταν άκουσε την καλήνύχτα μου στην τσατσά βγήκε από το κουζινάκι και με αγκάλιασε. Πολύ αγαπησιάρικο το μικρό...

Θα την ξαναπροτιμήσω, λόγω της φοβερής καύλας που μου έβγαλε.

Καλά να περνάμε.

Κουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κλαούντια
Invisible Man
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
13 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
165
Likes:
5.204
Πόντοι:
21.265
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, dmtrsxxx και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού