Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 131 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μετά το χθεσινοβραδινό alert για καινούρια κοπέλα απο Βουλγαρία με πολύ καλές υπηρεσίες (ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στόμα,γλωσσόφιλα,πρωκτικό) απο τον συναγωνιστή joe smith που εργάζεται στον παρόν οίκο αλλά και την σημερινή πρωινή ενημέρωση του xilnik που επιβεβαίωνε ότι εργάζεται και την συγκεκριμένη βάρδια αποφάσισα να κατεβώ για να διενεργήσω πραγματογνωμοσύνη επι του θέματος και για να τεστάρω αν όντως η καινούρια είναι αστέρι στις υπηρεσίες.
Η κοπέλα είναι νεαρής ηλικίας,απο Βουλγαρία,κοντούλα,λεπτή με ελάχιστα πιασιματάκια στην μέση της,μακριά καστανομελή μαλλιά (τρέσες όχι πραγματικά) και στήθος δυομισάρι,στητό καλής υφής.Το πρόγραμμα που ανακοινώθηκε στο σαλόνι σαν εξτρά ήταν το ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στόμα.Το μεγάλο φάουλ ήταν ότι η κοπέλα δεν το έπραξε στο δωμάτιο παρόλο που είχε ανακοινωθεί κανονικά στο σαλόνι.
Η κοπέλα ήρθε στο δωμάτιο κάπως τρακαρισμένη ομολογώ πράγμα που το είχα διαπιστώσει και στο σαλόνι όταν την είδα.Μιλάει Αγγλικά σε καλό σχετικά βαθμό.Ελληνικά δεν γνωρίζει ακόμα.Ηλικιακά είναι κάπως μικρούλα και σίγουρα την κάνω κοντά στα είκοσι.Κάποια λίγα πράγματα να σπάσει ο πάγος ειπώθηκαν ενω η κοπέλα χαμογελούσε κάπως αμήχανα ομολογώ.Η κοπέλα γδύθηκε πλησιάσε κοντά μου και δέχθηκε κάποια φιλάκια που της έδωσα στον λαιμό της.Φιλιά στο στόμα δεν έδωσε καθόλου και γενικά μου είπε ότι δεν κάνει.Ένα μεγάλο φάουλ που διαπίστωσα ήταν ότι η κοπέλα ήταν τίγκα στην κρέμα και την είχε τοποθετήσει πριν την έναρξη της συνουσίας.Επίσης το αιδοίο της ήταν αρκετά ανοιχτό και μαζί με την κρέμα που είχε βάλει δεν καταλάβαινες και αρκετά πράγματα.
Μιας και την είδα σχετικά κομπλαρισμένη ξάπλωσα στο κρεββάτι για να την ξεμπλοκάρω κάπως και η κοπέλα αφού μου σκούπισε το πέος με μωρομάντηλο προχώρησε στο τσιμπούκι το οποίο αρχικώς ήταν με χέρι και κατόπιν προτροπής μου το απέσειρε.Επίσης το τσιμπούκι της ήταν αρκετά στεγνό και ρηχό και κυρίως χρησιμοποιούσε τα χείλη της παρά την γλώσσα της.Με λίγα λόγια δεν ρουφούσε ούτε και έγλυφε.Πιασίματα στο γατάκι της άφησε καθώς και λίγο δαχτυλάκι.Στο κωλαράκι της δεν δέχθηκε δαχτυλάκι και το σεβάστηκα.Την έβαλα να περάσει και σε ορχεολειχία και επικεντρώθηκε μόνο αποκλειστικά σε ένα σημείο το οποίο και έγλυφε πολύ επιφανειακά.
Μιας και είδα ότι δεν το πολυείχε αποφάσισα να περάσουμε και σε 69. Την έγλυψα με την κρέμα όπως ήταν μιας και δεν έκανε καμία απολύτως κίνηση να την σκουπίσει. Στο 69 κάπως καλυτέρεψαν τα πράγματα μιας και της άρεσε και έκανε στοματικό πιο βαθύ και πιο κανονικό απο πρίν.Σε αυτήν την στάση το ευχαριστηθήκαμε αμοιβαίως και αυτό φάνηκε γιατί όταν της είπα να περάσουμε στο σεξ είχε παραδωθεί αρκετά στις περιποιήσεις μου και χρειάστηκε να το πω τρεις φορές.
Το προφυλακτικό το πέρασε κάπως δύσκολα και μόλις το έβαλε της είπα να ανέβει απο πάνω μου όπως και το έπραξε.Πιασιματάκια στα όμορφα στήθη της αφήνει χωρίς πρόβλημα αλλά δεν τις αρέσει να την γλύφουν και να την ρουφάνε γενικά στο σημείο αυτό και αυτό μου το έλεγε στα Αγγλικά όποτε το επιχειρούσα.Αρχικώς όταν την είχα απο πάνω μου έδινε ρυθμό αυτή κάπως ακανόνιστο και μετά απο λίγο την έφερα εγώ κοντά μου για να αναλάβω δράση. Στο σημείο αυτό με αγκάλιασε σφιχτά και ξάπλωσε πάνω μου ενώ εγώ έδινα ρυθμό.Βέβαια ο λόγος που το έκανε αυτό ήταν για να μην έχω πρόσβαση με το στόμα μου στα στήθη της.Οι διεισδύσεις ήταν κανονικές και σε αυτό μπορώ να πω ότι δεν έκλεβε καθόλου.Αργότερα που στήθηκε στο πισοκωλητό, με τόση κρέμα που είχε βάλει αναγκάστηκα να την καρφώσω δυνατά μπας και καταλάβω τίποτα.Στο σημείο αυτό του δυνατού καρφώματος η κοπέλα έβγαλέ και κάποια βογγητά τα οποία ήταν και τα μόνα κατά την διάρκεια της συνουσίας.
Τέλος στο ιεραποστολικό ήταν και πάλι ιδιαίτερα αμυντική όσον αφορούσε φιλάκια στα στήθη της αλλά και στο στόμα και είχε τραβηχτεί προς τα πίσω με τεντωμένο σώμα για να περιορίζει το βάθος της παλινδρομήσεως ενώ είχε χρησιμοποιήσει και δύο μαξιλάρια για να την βολέψει η στάση.Στο ιεραποστολικό δεν το πολυέχει λοιπόν, στο πισοκωλητό και στο cowgirl τα καταφέρνει καλύτερα.
Για φινάλε έβγαλα το προφυλακτικό και την έβαλα να με τελειώσει με στοματικό.Άρχισε να με γλύφει επιφανειακά και να το πέρνει στο στόμα της ρηχά.Μεγάλο φάουλ όταν την φώναξε η υπηρεσία που μου είπε ότι πρέπει να αποχωρήσει και πήγε να εγκαταλείψει την προσπάθεια.Όταν ήμουν έτοιμος και είδε ότι πήγαινα να τελειώσω τραβήχτηκε,εγώ κρατήθηκα και της είπα να τα πάρει στο στόμα όπως ανακοινώνεται στο πρόγραμμα ενώ αυτή εσκεμμένα δεν το έπραξε παρόλο που της το επανέλαβα τρεις φορές και έτσι ήρθα σε οργασμό τελειώνοντας στην ουσία πάνω στο σώμα μου.Αυτό με πείραξε ιδιαίτερα μιας και είχα πληρώσει για αυτήν την υπηρέσια.Στο τέλος ενώ ντυνόταν με ρώτησε αν πέρασα καλά και της είπα ακριβώς την γνώμη μου και τι δεν έκανε σωστά.
Εν κατακλείδι η κοπέλα είναι καλή (λίγο πάνω απο τον μέσο όρο σε υπηρεσίες) αλλά δεν φθάνει αυτό.Θα πρέπει να βελτιώσει την τεχνική της σαφώς στο στοματικό αλλά και να είναι περισσότερο δεκτική σε φιλάκια στο στήθος της,να μην τοποθετεί κρέμα πριν την συνουσία και μάλιστα τόσο πολύ, να είναι πιο θερμή και γλυκιά με τον πελάτη όπως το προηγούμενο αστέρι η Ελένη που εργαζόταν στο μαγαζί αυτό.Τέλος και το πιο σημαντικό όλων θα πρέπει να μέσα στο δωμάτιο να παρέχει ότι ακριβώς ανακοινώνεται στο σαλόνι και να μην ανακοινώνουν παραπλανητικές υπηρεσίες. Αν η κοπέλα δεν μπορεί να εκτελέσει τελειωτική πεολειχία είναι απόλυτα σεβαστό αλλά θα πρέπει να αναπροσαρμόσει και το πρόγραμμα της σε ελεύθερο στοματικό με τελείωμα στο σώμα ή στην τελική αν ενοχλείται και σε αυτό να κάνει απλό πρόγραμμα.
Για όσους θέλουν να δοκιμάσουν κάτι καινούριο θα την πρότεινα για μία δοκιμή υπό τον όρο βέβαια να μην περιμένουν και πάρα πολλά απο την συνεύρεση.Σε κάποιο βαθμό θα τους καλύψει. Αν είναι ιδιαίτερα δύσκολοι και απαιτητικοί και θέλουν υπηρεσίες στυλ Ντάνας και Ελένης καλό είναι να δοκιμάσουν κάτι άλλο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Νικολέτα
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, Jim25jim, ΜrKavlopoulos και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Φεβρουαρίου, 2015
+1Καπέλο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1