Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 131 10
Γενική βαθμολογία
 
4.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Ανεβηκα τα πολλα σκαλοπατια και εισηλθα στο σαλονι του onlygreek οικου ανοχης του Μεταξουργειου οπου η τιμη για την συνευρεση ειναι στα 15 ευρω.Καθισα στον καναπε και η ευγενικη τσατσα μου παρουσιασε τις δυο ιεροδουλες.Την ξανθια Μεγκυ και την επισης ξανθια Ντιανα.Ανακοινωθηκε απλο προγραμμα και για τις δυο.Επελεξα την Ντιανα , πληρωσα και περασα στο δωματιο.Η Ντιανα ειναι μια σχετικα νεαρη κοπελα με ξανθο μαλλι που ειναι λιγο πανω απο τους ωμους , σχετικα ομορφο προσωπο , μικρο στητο στηθος και κανονικο κορμι με ωραιο κωλαρακι.Καπου εδω ομως τελειωνουν τα ωραια , οπως αποδειχτηκε απο την συνουσια που ακολουθησεΛύπη.

Εβγαλα τα ρουχα μου και ξαπλωσα στο κρεβατι.Μετα απο λιγο ηρθε η κοπελα γιατι δεν ειχε αλλο δωματιο πριν απο εμενα.Ηταν καπως σκυθρωπη και βαριεστημενη! Ανταλλαξαμε μερικες κουβεντες , μιλαει καλα Ελληνικα.Αυτη ξαπλωσε διπλα μου και επαιξε λιγο με το καυλι μου με το χερακι της.Μου περασε αμεσως το προφυλακτικο σε πεσμενο πεος και αρχισε μια αδιαφορη πιπα.Χρησιμοποιουσε πολυ το χερι της στην πιπα.Μου εκανε λιγη ωρα στοματικο σεξ.Μολις σηκωθηκε το καυλι μου με ρωτησε πως θελω να ξεκινησουμε το σεξ.

Την ξαπλωσα ανασκελα και της τον εχωσα στην ιεραποστολικη σταση.Αρχισα να την γαμαω και προσπαθησα να γλυψω τα βυζακια της αλλα εφαγα ακυρο!Ναι! Πηγα να της γλυψω τον λαιμο αλλα αυτη δεν με αφηνε!Ναι! Παλι ακυρο!Ναι! Ελεος!Ναι! Ειχα ηδη ξενερωσει και καταλαβα οτι η συνευρεση απετυχε παταγωδως! Βγηκα απο μεσα της και ξαπλωσα.Αυτη μου εγλυψε λιγο τα βυζακια μου και μου τραβουσε μαλακια.Την ειχα ηδη βαρεθει και ηθελα να δωσω τελος στη συναντηση.Την εστησα στα τεσσερα και αρχισα να την γαμαω σε μετριους ρυθμους για να μπορεσω να χυσω.Αυτη ειχε σχετικα καλη τοποθετηση σωματος , ειχε κατεβασει το κεφαλι χαμηλα μπροστα.Την γαμουσα και της εριχνα μερικα χαλαρα κωλοχαστουκακια.Παντως ειναι ωραια η θεα της στα τεσσερα.Την γαμουσα και αυτη εβγαζε καποια επιφωνηματα.Οταν αρχισα να χυνω της ειπα να με κοιταει απο τον καθρεπτη.Πεταξα ολα τα φλοκια στο προφυλακτικο και βγηκα απο μεσα της.Εβγαλα το προφυλακτικο και το πεταξα στα σκουπιδια.Αυτη αμεσως ντυθηκε και αποχωρησε απο το δωματιο.

Συνοψιζοντας , η Ντιανα ειναι μια κοπελα αξιολογης εμφανισης.Δεν ειναι καμια καραμουναρα αλλα μεσα στα μπαζα του Μεταξουργειου ξεχωριζει! Μαλλον την εχει δει ντιβα!Κεφάλι σε τοίχο! Η πιπα της ειναι αδιαφορη και μικρης διαρκειας.Τα προκαταρκτικα της ειναι ελαχιστα.Δεν συμμετεχει καθολου κατα τη διαρκεια του σεξ.Δεν αφηνει φιλακια σε βυζια και λαιμο!Ναι! ΕΛΕΟΣ!Ναι! Γενικα ειναι μια ψυχρη,ειρωνικη και ξινη ιεροδουλη!Γαμήσου Θελει και 15 ευρω!Γαμήσου Να μαθει πρωτα να σεβεται τον πελατη!Γαμήσου Κατεβηκα τα σκαλοπατια και βγηκα στην οδο Κολωνου εχοντας αποκομισει κακες εντυπωσεις απο την συνευρεση.Μαπα το καρπουζι!Γερο-μύστης Ελπιζω να σας βοηθησα!
Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ντιάνα
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού