Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 46 10
Μασατζίδικα 114436
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Τετάρτη απόγευμα στις 17.20 , μου άνοιξε την πόρτα η Κατερίνα(περνάει στο δωμάτιο) , ένα μιλφάκι με καστανό κοντό καρέ μαλλί , σώμα με πιασιματάκια και 2άρι βυζί , δούλευαν ακόμα οι Βερόνικα και Άντζελα που ήταν σε δωμάτιο , η Ελένη ένα ξανθό κατσαρομάλλικο μιλφογκίλφ με πιασίματα και 2άρι βυζί και τέλος η Άννα.
Η Άννα είναι μια μελαχρινή κοπέλα με μαλλί μέχρι τους ώμους , ψηλή, με τα τακούνια ήταν σαν και εμένα στο 1.85 αλλά μετά όταν την είδα στο δωμάτιο χωρίς τακούνια την έκοψα γύρω στο 1.77… , λεπτή με ωραία πόδια και 1.5άρι στητό βυζί. Φορούσε ένα πολύ όμορφο κυπαρισσί φορεματάκι , το βλέμμα της με μαγνήτισε , δεν την λες όμορφη αλλά έχει κάτι το ερωτεύσιμο ενώ μου θύμισε γραμματέα… Ήρθε πάλι η Κατερίνα και με ρώτησε ποια κοπέλα θέλω , της είπα ότι θα περάσω με την Άννα.
Περίμενα μέχρι να αδειάσει και να ετοιμάσουν ένα δωμάτιο , όταν άδειασε η Άννα με οδήγησε στο δωμάτιο , με ρώτησε αν θα κάνω μπάνιο , πήγε να μου πεί που είναι το μπάνιο αλλά της είπα να μην αγχώνεται δεν είναι η πρώτη φορά που έρχομαι στο μαγαζί. Έκανα το μπανακι μου και την περίμενα μπρούμυτα στο κρεβάτι .
Ήρθε στο δωμάτιο , μιλάει πολύ καλά ελληνικά αλλά δεν είναι καθόλου ομιλητική , α την ρωτήσεις κάτι θα απαντήσει αλλιώς μούγκα….. Έβγαλε το φορεματάκι της καθώς και τα τακούνια της. Φορούσε μαύρες ψηλές κάλτσες , κόκκινο εσώρουχο και μαύρο σουτιέν , ενώ από τον λαιμό της κρεμόταν μια ασημένια καρδούλα. Με ρώτησε αν θέλω λάδι και ξεκίνησε το μασάζ . Προσπάθησα να της πιάσω την κουβέντα για να νιώσει ποιο άνετα μίας και ήταν μέσα στο άγχος και μασούσε πολύ έντονα μια τσίχλα. Μου είπε ότι δουλεύει ενάμιση μήνα εδώ ενώ δεν έχει ξαναδουλέψει σε τέτοιου είδους δουλειά. Μάλλον λέει αλήθεια , φαινόταν πολύ χαμηλών τόνων , amateur , δεν ήταν ξεπέτα ενώ στο μασάζ ναι μέν χαλαρώνεις αφού σε τρίβουν γυναικεία χέρια αλλά από την άλλη έβλεπα μία συνήχηση προσπαθώντας να ενώσει όλα όσα φαντάζομαι άρπα κόλλα της είχαν δείξει…
Το μασάζ σε όλο το σώμα εκτός από χέρια και πατούσες μέτριο , για περίπου 25 λεπτά , με πλησίασε στο αυτή και με ρώτησε αν θέλω να γυρίσω , αφού πρώτα είχε σκουπίσει τα χέρια της με οινόπνευμα από τα λάδια. Γύρισα ανάσκελα , αυτή όρθια χωρίς κανένα προκαταρκτικό πήρε τον πούτσο μου στα χέρια της τον παραμέρισε λίγο και άρχισε να γλύφει πεταχτά τα αρχίδια μου για κάνα λεπτό , τα εσώρουχα της δεν τα έβγαλε , εγώ έτριβα το μουνάκι της πάνω από το εσώρουχο της . Άνοιξε το προφυλακτικό και πήγε να το τοποθετήσει στον πούτσο μου. Της είπα αν μπορεί να με γλύψει λίγο χωρίς προφυλακτικό , αμέσως μαζεύτηκε κάπως και με ρώτησε χωρίς ? καλά δεν φοβάσαι και μου έκανε ένα μικρό κήρυγμα ότι δεν την ξέρω και ότι είναι επικίνδυνο αλλά χωρίς να αρνηθεί να μου κάνει , πήρε μωρομάντιλο και με σκούπισε , άρχισε πάλι να μου γλύφει τα αρχίδια αυτή την φορά ωραία , πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της , μία με ρούφαγε βαθιά και μία μόνο με την γλώσσα της που την πετάριζε πάνω πάνω στο κεφαλάκι του πούτσου μου , με ρούφαγε για πολύ ώρα σχεδόν δεκάλεπτο , ούτε το σεξ δεν κράτησε τόσο , την σταμάτησα για να μην τελειώσω. Σηκώθηκα , άρχισα να την φιλάω στον λαιμό , πήγα να την φιλήσω στο στόμα αλλά έστρεψε το κεφάλι της. Πήγα να της βγάλω το σουτιέν αλλά έσκυψε για να μου περάσει το προφυλακτικό .
Πέρασμα προφυλακτικού λοιπόν , έβγαλε το κόκκινο εσώρουχο της , πήρε ένα μπουκαλάκι με τζέλ και έβαλε στον πούτσο μου ενώ έβαλε και στα ακροδάχτυλα της για να βάλει και στο μουνί της. Από μόνη της στήθηκε στα τέσσερα με το σώμα της γερμένο στο μασαζοκρέβατο. Παρόλο το πολύ τζέλ που έβαλε η αίσθηση στο γαμίσι ήταν καλό , την έπιασα να μας κοιτάζει από τον καθρέπτη ενώ όσο την γάμαγα έπαιζε την κλειτορίδα της και έδειχνε να το απολαμβάνει. Σταμάτησα για να μην χύσω μίας και την γάμαγα δυνατά και σε γρήγορο ρυθμό , την γύρισα ανάσκελα , εκεί είδα ότι πάνω από το μουνάκι της έχει αφήσει κα μια γραμμή τριχίτσες , άρχισε πάλι να παίζει το μουνάκι της ενώ μπήκα μέσα της και άρχισα να την γαμάω , με το ένα χέρι της έπαιζε το μουνάκι της ενώ με το άλλο έβγαλε το αριστερό της στηθάκι από το σουτιέν της έτριψε την ρόγα της με τα δάχτυλα της ενώ με κοίταξε σαν να μου έλεγε σκύψε να μου φιλήσεις την ρόγα. Έσκυψα μία την φίλαγα μία την δάγκωνα και της άρεσε , συνέχισα να την γαμάω και μετά από κάνα 5λέπτο τελείωσα .
Σηκώθηκε και άρχισε να ντύνεται , με ρώτησε αν θα κάνω πάλι μπάνιο ενώ στην συνέχεια κοιτάζοντας με έντονα στα μάτια με ρώτησε αν είμαι παντρεμένος , της απάντησα και μετά με ξαναρώτησε αν έχω παντρευτεί ποτέ , απάντησα όχι και την ρώτησα γιατί ρωτάει αλλά απάντησε τίποτα τίποτα θα τα πούμε..
Έκανα το μπανάκι μου , ντύθηκα , γύρισε στο δωμάτιο την πλήρωσα , μου ευχήθηκε καλό απόγευμα και ότι θα ήθελε να με ξαναδεί και έφυγα. Συνοπτικά , πρόκειται για μια ερωτέυσιμη για εμένα μίλφ , μασάζ μέτριο μίας και προσπαθεί να μπλέξει διάφορες τεχνικές μαζί , στο σεξ χωρίς να έχει καμία τρελή συμμετοχή μου άρεσε γιατί έχει κάτι από amateur , κάτι σαν να γαμάς την γκόμενα σου , αλλά την γκόμενα που είχες στο λύκειο και ήμασταν και οι δύο αρχάριοι και έκατσε η φάση σε ένα δωμάτιο που από το άγχος του πρωτάρη αλλά και του να μην σε πιάσουν δεν βγάζεις ούτε τα ρούχα… Θα την ξαναπάρω σίγουρα γιατί με κέρδισε , χωρίς καμία άλλη εξήγηση.
Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 25, 2015
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Άννα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
188.696
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Φεβρουαρίου, 2015
+1 ακριβώς έτσι! έφυγα με τις ίδιες εντυπώσεις. πολύ ερωτεύσιμη.
27 Φεβρουαρίου, 2015
ωραιος!...αντε ρε και καλα στεφανα!!!ΚαπέλοΈρωτας
27 Φεβρουαρίου, 2015
heel το ιδιο ισχυει και σε σενα.....Κουλ
27 Φεβρουαρίου, 2015
1_ έκανε κήρυγμα για την χρήση προφυλακτικού στο τσιμπούκι και μετά πήρε τσιμπούκι ακάποτα Money Mouth
2_ αν είναι να μου θυμίζει την γκόμενα μου από το Λύκειο , τότε άσε καλύτερα γιατί είναι παληόγρια πλέον.
3_ ψάχνει για γαμπρό, θα πάω γιατί πολύ έχω αναβάλει την παντρειά
28 Φεβρουαρίου, 2015
εμένα πάντως δεν με κέρδισε παιδιά,λίγα λόγια,χλιαρό-χαδι μασάζ,πριν ξεκινήσει στα του αγώνα χαμήλωσε και άλλο το φως(μάλλον ντρεπότανεΜαλακία!?)και στον αγώνα μέτρια.τα θετικά ψηλή,ωραίο σώμα, στενό νινί γενικα amateur φαση!
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5