Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 129 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Στο χώρο αναμονής κάθονταν ένας μεσήλικας και ένας μελαψός αλλοδαπός. Η υπηρεσία μας ενημέρωσε ότι τα κορίτσια βρίσκονταν στο δωμάτιο, κάτι που ήταν προφανές αφού τη χαμηλή υπόκρουση του ραδιοφώνου συνόδευαν ζωντανά βογκητά και κωλοσκάμπιλα που έφταναν από την κάμαρη. Πρώτη εμφανίστηκε η Γιάννα, σιτεμένη ρωσίδα με κοντό βαμμένο ξανθό μαλλί, χαμηλό κέντρο βάρους και πλαδαρά κωλομέρια, ακολούθησε η κάτοχος των μυκηθμών Πάολα, νταρντάνα, με ψηλό, χοντρό κώλο και άφθονα πιασίματα. Διάλεξα αρχικά την πρώτη και κατόπιν στιγμιαίας αμφιταλάντευσης ενημέρωσα την υπηρεσία για ντουέτο.

Στο δωμάτιο η αποφορά των κολπικών υγρών και του σπέρματος με έπνιξε σα θηλιά, κυριεύτηκα από μια αίσθηση αναγούλας και άκρατου ερεθισμού, αφέθηκα στη γλυκιά, ιδιότυπη μέθη αποβάλλοντας τις αναστολές μου μαζί με τα ρούχα. Η υπηρεσία προσπάθησε να καλύψει τη μπόχα των εκκρίσεων με φτηνό αποσμητικό χωρίς αποτέλεσμα ή μάλλον επιτείνοντας τη δυσοσμία και την έξαψη μου. Τα κορίτσια μπήκαν στο δωμάτιο, η Πάολα έβγαλε το μαύρο στριγκάκι της και ξεκίνησε να λείχει το πέος μου, η Γιάννα άνοιξε τα πόδια της πάνω από το πρόσωπο μου και έβγαλε το σουτιέν της αποκαλύπτοντας μου τα πεσμένα βυζιά της με τη χαλαρή αφή. Ξεκίνησα να τα φιλάω ανεβαίνοντας στα χείλια της και μπλέκοντας τη γλώσσα μου στη δικιά της καθώς η Πάολα συνέχιζε απερίσπαστη τη δουλειά της, κατόπιν στήθηκε στα τέσσερα και τούρλωσε το χοντρό κώλο της μπροστά μου, μπήκα μέσα της εξακολουθώντας να φιλιέμαι παθιασμένα με τη Γιάννα έχοντας την από κάτω μας να βαρυγκωμεί.

Μια ιδέα γλίστρησε αυθόρμητα στο νου μου και ομολογώ ότι με καύλωσε απεριόριστα. Η Πάολα ήταν το σκεύος που ικανοποιούσα την γενετήσια ορμή και η Γιάννα η σύντροφος με την οποία αποφόρτιζα τον επιφανειακό συναισθηματισμό μου. Όσο πιο παθιασμένα φιλούσα τη μια τόσο πιο δυνατά γαμούσα την άλλη. Ήταν ένα ανώδυνο παιχνίδι ρόλων στο οποίο είχα την ευκαιρία να ικανοποιήσω δύο διαφορετικές- άλλοτε αλληλένδετες, άλλοτε ασυμβίβαστες- ανάγκες με δυο διαφορετικούς ανθρώπους. Δεν είχαν σημασία τα πρόσωπα, ούτε η εμφάνιση, μονάχα η εκπλήρωση μιας επιφανειακής φαντασίωσης που ξύπνησε μέσα μου στην εξέλιξη της επί πληρωμή αυτής περίπτυξης. Άφησα το δωμάτιο με τις οσμές των εκκρίσεων μας να αιωρούνται στην ατμόσφαιρα περιμένοντας τον επόμενο επισκέπτη του…

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Γιάννα
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Πάολα
abelo7979
Ανώτερος
Εγγραφή:
11 Φεβ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
82
Likes:
2.338
Πόντοι:
7.180
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Απριλίου, 2015
Ποιητικό όσο οι μυρουδιές μιας ζεστής ανοιξιάτικης νύχτας ... Εύγε !!!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1