Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 57 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Σταθερη αξια η συγκεκριμενη κοπελα στο εν λογω κοκκινοσπιτο,εχει τιμηθει αρκετα απο τους συναγωνιστες και εχουν γραφει αρκετα...Θα προσθεσω 2-3 λεπτομερειες που αφορουν στη δικια μου εμπειρια...
Κατ αρχην προκειται για μια καστανη κοπελα 25-30 max,οσο σ αφηνουν τα ηλιθια μπουρδελοφωτα να διακρινεις...Κεφάλι σε τοίχο! Εχω την εντυπωση ωρες ωρες οτι και η γεωργια βασιλειαδου αν εμφανιζοταν με παρομοιο φωτισμο θα ητανε γαμευσιμηΜατάκι Λοιπον,γλυκια κοπελα,κανονικα κιλα+ (οχι μοντελο θα ελεγα) ωστοσο με τιποτα δεν τα λες ασχημα, απλα οχι ανορεξικο με τελειο κωλακι και flat κοιλιτσα που μ αρεσουν... Εχει μικρο αλλα χαριτωμενο βυζακι με μικρη θηλη, μετριο υψος, ωραια κωλαρα και συμπαθητικο προσωπακι(δεν τη λες ουτε ασχημη ουτε κουκλα).
Στα του αγωνα, σου βγαζει εντονο GFE,με χαδακια,φιλακια(χωρις γλωσσα),χωρις μη και οχι,αλλα διακριτικα σου κοβει οτι δε θελει(πχ μουνοδαχτυλα) χωρις ομως να στο κανει ασχημα ή να σε προσβαλει...
Δεν ξερω αν εχει να κανει με τη χημεια ή την πρωτη επαφη μαζι της , αλλα ροπες δεν καταφερε να με κανει να ανεβασω,μου θυμισε φασεις με παλιες αβγαλτες συμφοιτητριες που καλα καλα δεν ξεραν να στον παιξουν,κρατωντας σωστο tempo κτλ..Δηλαδη πουτανια δε μου βγαλε,εκτος απο λιγες στιγμες(πχ καραμελωμα καλο),ενω τα sound effects ηταν πιστευτα και πετυχημενα, χωρις ενοχλητικες υπερβολες...
Τελος εχω να πω πως θεωρω ακαιρη την οικονομικη πολιτικη του εν λογω οικου,που προσφερει οικονομικες υπηρεσιες studio Αθηνας/Θεσσαλονικης ενω ουσιαστικες μεταξουργιου...Κεφάλι σε τοίχο!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σύλβια
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
25 Απρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
81
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Φεβρουαρίου, 2015
προσφερουν οικονομικες υπηρεσιες? σου κανουν και την φορολογικη δηλωση?Προσκύνημα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1