Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 73 10
Γενική βαθμολογία
 
3.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
υπολείμματα διέγερσης δεν μ'άφηναν να συγκεντρωθώ αλλά ήταν ικανά να κινητοποιήσουν τους μυώνες μου για να σύρουν το κρέας μου στο μετάξι να σπερμουρήσει...
...κοιτούσα το πάτωμα του τσαρδιού , άκουσα ένα "γκάρισμα" , σήκωσα το βλέμμα μες το μισοσκόταδο , και αντίκρυσα δυο μεγάλες μαστικές καμπυλότητες , μεγάλη περιφέρεια κάπως σπασμένο προσωπείο και ξανθό τριχωτό κεφαλής ...
...η τσατσά την αποκάλεσε "Κατερίνα θεσσαλονικιά" .
...στο δωμάτιο μου μπήκε ξαφνικά η παράξενη ιδεοληψία για το φύλο της κοπέλας που μόλις θα ερχόταν , πράγμα που μ'ανησύχησε λίγο...
..."και αν μου εμφάνιζε ένα τεράστιο μαρκούτσι τι θα έκανα ? πίπες ? "
...μόλις μπήκε , τα ηχητικά κύματα που εξέπεμψε ήταν πολύ μπάσα , και λέω έχει γούστο...(!)
οι μαστικές της καμπυλότητες ήταν τεράστιες και την λένε Κατερίνα , οπότε κάπως ηρέμησα , αλλά όλη η αιμάτωση ήταν στο κεφάλι μου και δεν κατέβαινε με τίποτα κάτω...
η γρήγορη χειρομάλαξη σε αμυντική στάση σώματος για ν'αποφεύγει τις θωπείες δεν βοηθούσαν...
άλλαξε αμυντική στάση αποφυγής θωπειών συνεχίζοντας την χειρομάλαξη , ενώ εγώ προσπαθούσα αφενός να αποκλείσω το ενδεχόμενο που μου προκαλούσε φοβία και αφετέρου να συγκεντρωθώ...
φευ,
το εντέριο ήταν νεκρό , δεν ανταποκρινόταν σε τίποτα , της ζήτησα ευγενικά να το λήξουμε και έτσι βγήκα στον καθαρό αέρα με ένα ρόζ χαρτάκι λιγότερο...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 23, 2015
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Φεβρουαρίου, 2015
..."και αν μου εμφάνιζε ένα τεράστιο μαρκούτσι τι θα έκανα ? πίπες ? " Οπως παντα ο ενας και μοναδικος rigomortis, respect φιλε μου !!! +1
24 Φεβρουαρίου, 2015
Η απόλυτη περιγραφή! Μεγάλο χαμόγελο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2