Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 124 10
Γενική βαθμολογία
 
5.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
α)21/2/2015 πρός 22/2/2015
β) Τρίτη βάρδια μεταμέσονύκτια,
γ) 35€
δ) Κλαούντια,
ε) Ξανθιά, γλυκο-έκφυλο προσωπάκι, με μικρό φυσικό στήθος, αδύνατη με ωραίο κολαράκι

Χθές είχα όρεξη για socializing. Έτσι λοιπόν πλύθηκα ,αρωματίστικα , έβαλα ωραία ρουχαλάκια και βγήκα να πιω ένα ποτάκι στο γκάζι μ'ένα φιλαράκι. Εκεί πλακώθηκα στα κοκτέιλ και στο αλκόολ. Αντάλλαξαμε και μερικές κουβεντούλες με κάτι ωραία μωράκια και φύγαμε ευτιχισμένοι να πάμε σπίτια μας. Στο δρόμο για το αμάξι ηταν το εν λόγω ίδρυμα όπου και μπήκαμε να ρίξουμε μια ματιά. Μπήκε λοιπόν το γκομενάκι και με ψιλοέφτιαξε. Όλα κι όλα μου είχαν μείνει 35 γιούρια , οπότε λέω στην τσατσά αν αρκούν για να περάσω, που με λίγη σκέψη δέχτικε.
Στα του δωματίου λοιπόν , μπαίνει το γκομενάκι, όπου με ρωτάει αν θα με πείραζε να μην βγάλει τελείως το μπλουζάκι της και να το αφήσει στη μέση της(οι υποψίες ξεπέτας ξεκίνησαν να έρχονται...) και της απαντάω "Όπως σε βολεύει καλύτερα". Μετά αρχίζει μερικά χαδάκια για κανένα λεπτάκι και μετά το λεπτάκι πέρασμα προφυλακτικού και μια μετριότατη πίπα για κανά λεπτάκι επίσης.....μετά για πολύ λίγο απο πάνω μου και λίγο στα τέσσερα. Έπειδη είχα πιεί και δεν θα έχυνα εύκολα σκέφτικα ότι καλύτερα θα ήταν να μην την κουράσω πολύ την κοπέλα(τρομάρα μου!!!!) και της είπα να τραβήξω μια μαλακία και την έβαλα να κάθεται στα 4. Τότε με αρχίζει ο παρακάτω αστείος διάλογος
Claudia: "Και τιί θές να κάνω εγώ;;;"
Bourdeliaris82:Ε γλύψε μου τ αρχίδια(για πλάκα)
Claudia:Να σε γλύψω και πιο κάτω;;(σοβαρά)
Bourdeliaris82: Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ; Γλύψε με τι να σου πώ;;
Claudia:Εγω δεν κάνω τέτοια!
Bourdeliaris82:Ε μην κάνεις!!
Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
(Όπως έχω γράψει και στο forum σιχαίνομαι γλυφοκώλι οπότε μην μου πεί κανείς ότι το πήγαινα εκεί)
Ξεκίνησε να μου γλείφει τ αρχίδια καθώς την έπαιζα και μου λέει
"Δεν πρόκειται να τελειώσεις"
Ε μετά απο εκεί κι έπειτα ρε παιδιά πώς να τελειώσω ο άνθρωπας με την ξινή???
Όχι μόνο δεν το προσπάθησε αλλά το προεξόφλησε
Και μου λέει δεν ασχολούμαι άλλο μαζί σου....Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
Για να δώ τελικά αν μπορούσα να τελειώσω ή όχι αφού έφυγε εγώ συνέχισα να τραβάω μαλακία όπου μετά από ένα πεντάλεπτο(το πολύ) τελείωσα.
Όποτε με σιγουριά μπορώ να πώ ότι φταίει πολύ που δεν τελείωσα.
Σε γενικές γραμμές τα πάω καλά με τα περισσότερα κορίτσια γιατι είμαι καθαρός, ευγενικός και άνετος πελάτης με σεβασμό στη δυσκολία της δουλειάς των κοριτσιών. Έχοντας αυτογνωσία δεν περιμένω να έχω αντιμετώπιση σαν να είμαι με το girlfriend(άσχετα που πολλές κοπέλες είναι τόσο καλές στην δουλειά τους , που σε κάνουν να αισθάνεσαι έτσι). Όμως το χτεσινό περνάει στην αντίπερα όχθη. Η κοπέλα προφανώς χαλάστηκε απο τα λεφτά ή απο την φάτσα μου ή δεν ξέρω κι εγώ απο τι. Οκ. Η τσατσά όμως δεν είνα χαζή. Γιατί κατάλαβε ότι όντως είχα αυτά τα λεφτά πάνω μου και δεν το έκανα για να παζαρέψω και αν μου άρεσε μπορεί η κοπέλα στο δωμάτιο, να γινόταν στανταράκι(δύσκολο για την μπουρδελονοοτροπία μου αλλά όχι και ακατόρθωτο) και αντί για 35 να τους άφηνα και άλλα πολλά 50 άρικα, σε άλλες επισκέψεις(έτσι φτιάχνεις πελατεία Κλαούντια, Μάθε κάτι απο τις άλλες κοπέλες του χώρου). Η συγκεκριμένη αλυσίδα γενικά φέρνει δυνατά και καλά κομμάτια,όπου αραιά και που τα τιμάω, οπότε το μαύρο πάει μόνο στην Κλαούντια,

Υγ: Στο τέλος της λέω πώς σε λένε; και μου απαντάει Άννα.....ΜαλακίαΜαλακία
(Λές και δεν είχαμε ακούσει πρίν πώς την λένε...)

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κλαούντια
bourdeliaris82
Μέγας
Εγγραφή:
22 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
55
Likes:
6.024
Πόντοι:
3.556
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, kaavlas

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Φεβρουαρίου, 2015
Συγγνώμη φίλε αλλά με 35 ευρώ τι περίμενες; Καμιά σπέσιαλ περιποίηση;
Εμείς δηλαδή που δίνουμε 50άρι ακατέβατο είμαστε μαλάκες ή βρίσκουμε τα λεφτά στο δρόμο;
P
px75
22 Φεβρουαρίου, 2015
Να μην τον δεχοτανε αν δεν ηθελε επειδη ειχε 35 ευρω...ουτε ζητησε τπτ τρελο το παιδι...
22 Φεβρουαρίου, 2015
Εντάξει ρε ΜΑΝ , δεν είπαμε σπέσιαλ περιποίηση. Και αν διάβασες την κριτική προσπάθησα να μην την κουράσω την κοπέλα.Αλλά όχι να είμαι έτοιμος να φτάσω στην κορύφωση και να σηκώνεται να φεύγει. Παλιοσυμπεριφορά που όχι 35 ούτε 5 δεν αξίζει.Μην τρελαθούμε.
Όπως επίσης το 50άρι βγαίνει πλέον πολύ δύσκολα φίλε. Δεν είναι κακό αν πέφτουν και λίγο τις τιμές που και που.Εκτός αν εσένα σε ευνεοεί να δίνεις πενηνταρια ακατέβατα
22 Φεβρουαρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Γιατι οσοι δινου 50αρι,περνανε ολοι ζαχαρη;
Δεν εχει φαει κανενας παλτο;
23 Φεβρουαρίου, 2015
στα στουντιο της συγκεκριμένης αλυσιδας ζηταω εκπτωση (40 Ε) και μου την κανουν.
Μονο η Εβελινα ειχε ρηξει την ποιοτητα λογω εκπτωσης. Ολες οι αλλες εχουν φερθει σπαθι.
Με την Κλαουντια δεν εχω παει γιατι μου φανηκε ξυνη.
Σημειωτεον οτι στο 50αρικο μου κανουν δωρο το ελευθερο στοματικο
23 Φεβρουαρίου, 2015
Ας μην δεχότανε τα 35. Από τη στιγμή που δέχτηκε δεν έπρεπε να φερθεί έτσι. Ούτε δέκα λεπτά δεν κάθησε στο δωμάτιο απ ότι φαίνεται στην περιγραφή. Ας το προσπαθούσες λίγο παραπάνω
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6