Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 140 10
Sex Studio 315328
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Δεν μ΄αρέσει να γράφω αρνητικές κριτικές αλλα μερικά πράγματα πρέπει να λέγονται.

Όποτε έχω παει στό εν λόγω μαγαζί ήταν καθαρό και περιποιημένο (γι αυτό και ο καλός βαθμός)

Η υπηρεσία ευγενέσταστη και ξερει να φέρεται. (γι αυτό και ο καλός βαθμός)

Το κοράσιον εντυπωσιακό γι αυτό και ό καλός βαθμός στην εμφάνιση. (ήταν όμως λόγος που την επέλεξα και μου βγήκε σε κακό)Κεφάλι σε τοίχο!

Το να μην "αποδώσει" ο πελάτης παντα οφειλεται σε κούραση και άγχος και δε φταιει γι'αυτό το καθε κορίτσι. Αλλά το κάθε κοπελιά ευθύνεται για τη δική της συμπεριφόρά
Η κοπελιά μπήκε με αέρα μεγάλης μαντάμ που κανει ελέη" και μαλλον βαριόταν πού ζουσε.
Δεν ξερει να συμπεριφέρεται (αμα ιερόδουλός δε σε αφήνει να φίλησεις την κοιλιά και την πλάτη και δεν σε αφήνει να επιλέξεις σταση, τι στη οργή κάνει εκεί?) Χμμμ;
Δεν ελεείς κοπελα μου. Ενοικιάζεσαι. Αν δεν το καταλάβαίνεις ασε ν αδουλέψει καμμιά άλλη.
Ηταν ξενενέρα και κατά τη γνωμη μου ΔΕΝ ξερει τη δουλειάτης και ΔΕΝ τιμά τα λεφτά της Λύπη

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 21, 2015
Όνομα κοπέλας
Εύη
netprowler
Σεβαστός
Εγγραφή:
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
57
Likes:
823
Πόντοι:
1.061
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mad_max, pinosilvester

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Φεβρουαρίου, 2015
το κακο σθνεχιζεται...μιας και εχουν ξαναειπωθει αυτα πριν αρκετο καιρο και δεν αλλαξε τιποτα!!!
22 Φεβρουαρίου, 2015
Κρίμα και εμφανισιακά τουλάχιστον με έκανε τούρμπο... ( 2πλό με νίτρο Ναι! )
Άλλα να μου πεις Ελληνίδα + Τουμπανό + Προσγειωμένη δέν γίνεται..... ( πλήν ελαχίστων εξαιρέσεων βεβαίως βεβαίως..)
Κρίμα..
Ά και κυρίως τις αρνητικές κριτικές πρέπει να δίνεις για να σώζεις κοσμάκη οποτε πολύ καλά έκανες ( ένας εγώ τουλάχιστον που θά χανα χρόνο και χρήμα και τα οποία δέν μου περισσεύουν... )
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2