Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 170 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 490580
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Κατά την άποψη μου η Τζοάνα είναι μια από τις πιο φινετσάτες και πιο κλασσάτες κοπέλες που «κυκλοφορούν» στα studio αυτό τον καιρό. Χωρίς βέβαια αυτό να σημαίνει ότι δεν είναι και όμορφη. Ψηλή σχετικά με σώμα με σωστές αναλογίες και χωρίς περιττά κιλά. Καλοσχηματισμένη περιφέρεια, χυτά πόδια, ενισχυμένο στήθος. Πρόσωπο αριστοκρατικό με ωραία χαρακτηριστικά. Σγουρά μακριά μαλλιά σε αποχρώσεις του κόκκινου μέχρι την μέση περίπου. Άριστες οι αναμνήσεις μου από παλιότερες συνεδρίες, έτσι όταν την είδα ντυμένη στο ροζ see through συνολάκι που φορούσε και να μου χαμογελάει τόσο γλυκά, ήταν πολύ δύσκολο να αντισταθώ.

Δεν θα αναλύσω αυτή την φορά πολύ τα τεκταινόμενα του δωματίου, για να αλλάξω και λίγο το στυλ των κριτικών μου, παρά θα περιοριστώ να πω ότι τα προκαταρκτικά της ήταν άριστα και σε μεγάλη χρονική διάρκεια, το στοματικό της υποδειγματικό, η συμμετοχή της κορυφαία όπως και η ανταπόκριση της στην δική μου περιποίηση σε υψηλό κλίμα gfe που θεωρώ ότι της ταιριάζει. Υπομονετική, γελαστή και πρόθυμη, αντεπεξήλθε στο maximum σε κάποιες «δυσκολίες» της συνάντησης, και με άφησε απόλυτα ικανοποιημένο.

Η Τζοάνα είναι μια κοπέλα που χωρίς να ξεφεύγει από τα όρια του προγράμματος, και δίχως ακρότητες, τιμάει όσο δεν πάει τα χρήματα που παίρνει. Η τεχνική της είναι πολύ καλή, είναι φιλική και η διάθεση της να περάσει καλά ο επισκέπτης της, εμφανής. «Εκτιμάει» την καλή συμπεριφορά και την ευγένεια του παρτενέρ της, από όσα έχω καταλάβει, στοιχεία που ανεβάζουν την απόδοση της και κάνουν την συνεύρεση ακόμα καλύτερη. Έχει αποδείξει ότι «αδιαφορεί» για τον χρόνο (όπως και η ευγενέστατη υπηρεσία) και κάνει ότι μπορεί για να ικανοποιήσει το άνδρα που είναι μαζί της. Εγώ τουλάχιστον μετά από τρείς συνεδρίες μαζί της από τον περασμένο Ιούλιο και μετά, αυτό έχω αποκομίσει.

Αυτά για την εμπειρία μου με την Τζοάνα , χωρίς να σημαίνει ότι πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τζοάνα
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sotis99, Kaloeros

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Φεβρουαρίου, 2015
Ποια Τζοάνα είναι αυτή, ήταν κάπου αλλού;Χμμμ;
lsh
lsh
20 Φεβρουαρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Στα Τατοϊου 58 και 71 στρατηγέ μου.
P
px75
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2