Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 198 10
Sex Studio 236077
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Από τον μακρινό Δεκέμβριο του 2012 χρονολογείται η τελευταία μου συνάντηση με την Άννα. Μια κοπέλα που ήταν από τα μεγάλα στανταράκια μου και για ανεξήγητους λόγους και χωρίς να έχω κανένα παράπονο από αυτήν, άφησα να περάσει τόσος καιρός μέχρι την συγκεκριμένη μας συνάντηση, μετά από τόσο καιρό.
Για τους λίγους που δεν την ξέρουν : Νεαρή, μελαχρινή με μακριά ίσια μαλλιά. Γλυκύτατο πρόσωπο με μεγάλα εκφραστικά μάτια, όμορφα χαρακτηριστικά. Κανονικού αναστήματος, με σώμα χωρίς ατέλειες, φυσικό στήθος και καλλίγραμμη/καμπυλωτή περιφέρεια.

Η έκπληξη της ολοφάνερη στην απόφαση μου να περάσω και πάλι μαζί της. Ήταν προφανές ότι δεν το περίμενε μιας και τόσα χρόνια την έβλεπα αλλά δεν την είχα τιμήσει. Κάτι που ήταν και το κύριο θέμα της κουβέντας μας πριν τα πρώτα προκαταρκτικά. Τρυφερά χάδια, αγκαλιές, φιλάκια, αναστεναγμοί, γλειψίματα, αναλαμβάνοντας τον ρόλο του πρωταγωνιστή μια εγώ, μια η Άννα. Αυτή την φορά το menu είχε και foot job από πλευράς της, κάτι που δεν μου είχε ξανακάνει, και γενικότερα δεν το ζητάω αφού δεν είμαι fun του είδους. Ομολογώ όμως ότι μου άρεσε και είχε τα επιθυμητά αποτελέσματα.
Επίσης πολύ καλό το oral sex με ποικιλία, παιχνίδια με την γλώσσα, βαθύ κατά διαστήματα και περιποίηση της ευρύτερης περιοχής. Πολύ καλή και η συμμετοχή της στο sex, με σωστά στησίματα, αληθοφανή βογγητά, χάδια, τρυφερά λόγια . Μετά το τέλος αδιαφορώντας για τα κουδούνια που χτυπούσαν, κάθισε δίπλα μου και μιλήσαμε ακόμα για κάποια άλλα θέματα, μέχρι την οριστική της αποχώρηση που συνοδεύτηκε με ένα τρυφερό φιλάκι στα χείλη.

Με την Άννα επαληθεύτηκε πέρα για πέρα η παροιμία «σαν το παλιό καλό κρασί» μιας και δεν άλλαξε καθόλου η συμπεριφορά της και το ικανοποιητικό sex που έκανα/κάνω μαζί της, παρόλο που πέρασε τόσος καιρός. Η χημεία μας πάρα πολύ καλή, η οικειότητα δεδομένη, η ποιότητα εγγυημένη. Μια κοπέλα που για εμένα τουλάχιστον είναι μια σίγουρη επιλογή.

Αυτά για την εμπειρία μου με την Άννα , χωρίς να σημαίνει ότι πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άννα
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sotis99, Eisenfaust, Kaloeros

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού