Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 111 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ανεβηκα τα σκαλοπατια και χτυπησα το κουδουνι.Η ευγενικη υπηρεσια μου ανοιξε την πορτα και με παροτρυνε να καθησω στον καναπε.Μου παρουσιασε την ΝτελιαΈρωτας και ανηγγειλε απλο προγραμμα και σταση 69.Η Ντελια ειναι μια κοντη νεαρη κοπελα με μακρυ μαυρο μαλλι που εχει μαζεμενο σε κοτσιδα , ομορφο προσωπο , ωραιο μεσαιο στητο και φυσικο στηθος , καποια μικρα τατουαζ και σωμα με πιασηματακια.Η κοπελα εκανε ενα αστραπιαιο σαλοναρισμα.Αν δεν κανω λαθος ειναι η κοπελα που δουλευε το Φθινοπωρο με το ονομα Ντιανα στα μπουρδελα Λιοσιων 76β και Λιοσιων 73αΧμμμ;.Μου αρεσε εμφανισιακα και αποφασισα να την τιμησω.Πληρωσα και περασα στο πολυ καθαρο και περιποιημενο δωματιο.

Ξαπλωσα στο κρεβατι και μετα απο λιγο ηρθε η χαμογελαστη κοπελα.Ανταλλαξαμε μερικες κουβεντες.Μιλαει σχετικα καλα Αγγλικα και το κλιμα ηταν θετικοΚουλ.Αυτη ξαπλωσε διπλα μου και εγω αρχισα να την χουφτωνω και να γλυφω τα ωραια βυζια της.Με αφησε αρκετη ωρα να τα περιποιηθω.Ταυτοχρονα εβαζα δαχτυλο και επαιζα με το μουνακι της.Της ειπα να μου κανει μερικα προκαταρκτικα.Αυτη μου εγλυψε αστραπιαια τα βυζακια μου.Μου περασε προφυλακτικο και ξεκινησε μια αδιαφορη και αγαρμπη πιπα.Η πιπα της ηταν μικρης διαρκειας.Οταν σταματησε την πιπα την ξαπλωσα ανασκελα για να γευτω το μουνακι της.Εχει ωραιο και καθαρο μουνακιΓλώσσα.Αυτη εβγαζε καυλιαρικα επιφωνηματα που ομως φαινονταν οτι ηταν ψευτικα.Την εγλυφα και της εβαζα λιγο το δαχτυλο στην κωλοτρυπιδα.Δεν με αφησε ομως πολυ ωρα παιξω με την κωλοτρυπιδα της και μου πηρε το χερι με ευγενικο τροπο.

Σταματησα το γλυψιμο και της τον εχωσα στην ιεραποστολικη σταση.Την γαμουσα σε μετριους ρυθμους και αυτη συνεχιζε τα υπερβολικα βογγητα που ομως φαινονταν οτι ηταν ψευτικα.Την γαμουσα και της εγλυφα τα βυζια και τον λαιμο.Φιλακια στο στομα απεφυγε ευγενικαΛύπη.Βγηκα απο μεσα της και σηκωσα το ενα της ποδι στον ωμο μου.Της τον ξαναεχωσα και αρχισα να την γαμαω σε πιο γρηγορους ρυθμους.Ηθελα ομως να την δοκιμασω και σε αλλη σταση.Βγηκα απο μεσα της και της ειπα να με καβαλησει.Τριτη λοιπον και τελευταια σταση με αυτην απο πανω.Η ιππασια της ηταν καλη και ειχε μετριο ρυθμο.Εκανε δηλαδη καλα ανεβοκατεβασματα.Αυτη κοπανιονταν πανω μου και εγω την χουφτωνα.Υστερα απο λιγο δεν αντεξα και αρχισα να χυνω στο μουνακι της.Αυτη συνεχισε μεχρι να με ξεστραγγισει τελειως.Η κοπελα φορεσε το στρινγκακι της , με χαιρετησε και αποχωρησε ευδιαθετη απο το δωματιο.

Συνοψιζοντας , η Ντελια ειναι μια κοπελα αξιολογης εμφανισης.Ειναι μια ζεστη,χαμογελαστη και φιλικη ιεροδουλη.Δηλαδη κατευθειαν σου μιλαει για να σπασει ο παγος.Ειναι δεκτικη σε φιλια στο σωμα και στο προσωπο , οχι ομως σε γλωσσοφιλα.Τα φιλια στο στομα τα αποφευγει με ευγενικο τροπο.Σε καμια περιπτωση ομως δεν εχει συμπεριφορα ''Μη μου απτου''! Στα αρνητικα ειναι η αδιαφορη και μικρης διαρκειας πιπα της.Ειναι δεκτικη σε αλλαγη στασεων και δεν εθιξε το θεμα χρονου.Μου φανηκε ομως οτι θελει ολα να τα κανει γρηγορα , δηλαδη το πως μπηκε στο δωματιο , το πως κινουνταν.Οι κινησεις της δηλαδη ηταν καπως γρηγορες.Επισης της αρεσει το γλυφομουνι.Συμμετεχει στο σεξ με δυνατα βογγητα που ομως κανει μπαμ οτι ειναι ψευτικα.Η συνολικη διαπιστωση ειναι οτι για αλλη μια φορα μια ομορφη κοπελα κανει τυπικο γαμησι.Συνηθως οι εμφανισιμες ιεροδουλες κανουν τυπικα γαμησιαΓερο-μύστης.Οι κοπελες που ειναι μετριες εμφανισιακα συνηθως κανουν πιο εμπολουτισμενα προγραμματα και παρεχουν πιο καλες υπηρεσιες.Δεν Γερο-μύστηςθεωρω οτι η Ντελια ειναι φολα αλλα κανει ενα συνηθισμενο τυπικο γαμησι.Αν σας αρεσει εμφανισιακα τοτε μπορειτε να την δοκιμασετε μια φορα.Μην περιμενετε ομως πολλα πραγματα.Δεν σε κανει δηλαδη να θελεις να την παρεις δευτερη φορα.Ειναι αυτο που λεμε μια φορα αρκει!Καπέλο Ελπιζω να σας βοηθησα!Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 19, 2015
Όνομα κοπέλας
Ντέλια
Υπηρεσίες
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού