Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 109 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αυτη ειναι η πρωτη μου κριτικη μιας και ειμαι καινουριο μελος.Λοιπον μετα απο αναγνωση ολων των κριτικων για τη κοπελα αποφασισα να ψαξω τον οικο της ρεμουνδου μιας και μεχρι τωρα δεν την ηξερα την οδο αυτη αν και δεν ειμαι νεος στο σπορ.Την βρηκα ευκολα μιας και η σελιδα ειναι πολυ διαφωτιστικη.Λοιπον ανεβαινω στον πρωτο οροφο και η υπηρεσια μου παρουσιαζει την Αντελινα η Αντελικα δεν ειμαι σιγουρος και την Ιββανα με αποτελεσμα να διαλεξω την Αντελινα η οποια ειναι στα γουστα μου,ψηλη νταρντανα με την καλη εννοια,μαυρομαλλα με μετρια φατσα και μικρο βυζι αλλα εχει κατι το προστυχο που σε προκαλει να τη σκισεις(αν γινεται βεβαια γιατι δεν το δοκιμασα,δεν ηθελα να ξεφυγω απο το στοχο μου ο οποιος ηταν το βασιλικο τσιμπουκι της οπως ανακοινωσε και η τσατσα και επελεξα μονο αυτο να απολασω)Μπαινω στο δωματιο το οποιο ηταν μεν καθαρο αλλα υπερβολοκα κρυο και σκοτεινο και μετα απο5 λεπτα μπαινει και το μωρο πολυ τυπικο και σοβαρο,ισως εφταιγε που ηταν σχεδον ωρα για σχολασμα.Αρχιζει να με γλυφει πολυ ωραια με τη ζεστη της γλωσσα χωρις να βγαλει τα εσωρουχα της,πραγμα που δεν με πειραξε γιατι δεν γλυφω ποτε κοπελες της δουλειας.Οταν ειδε οτι ειμαι ετοιμος μου περασε προφυλακτικο αφου με ρωτησε πρωτα και αρχιζει μια καλη πιπα σχετικα βαθια και να κανει φοβερα παιχνιδια με τη γλωσσα της ομως να μην κανει το επιθυμητο σαλιωμα που γουσταρω ομως το πηγαινε καλα ειδικα οταν αρχισει να τον βαζει στο λαρυγγι της και μου ζεσταινε τα αρχιδια με τη γλωσσα της,ομως κατι που δεν μου αρεσε ειναι οτι προσπαθουσε να με τελειωσει οσο πιο γρηγορα μπορουσε και αφου το ειδα της πιανω το κεφαλι και αρχιζω να της τον χωνω γρηγορα στο λαρυγγι με αποτελεσμα να τσαντιστει και να με κοιταξει με νευρα!!Εκει ξενερωσα γιατι πιστευα οτι θα αντεχει στο throatfuck η facefuck και αρχισα να τον παιζω για να τελειωσω στο στομα της.Γιαυτο και ο τιτλος.δεν ανελυσα παραπανω γθα το σαλοναρισμα γιατι υπαρχουν πολλες κρητικες απλα ειπα και γω την εμπειρια μου,μηπως και παει καποιος αλλος με το μυαλο για κατι το extreme να ξερει!!Αλλα προτεινεται ανεπιφυλακτα και απο μενα η κοπελα και θα παω αυτες τις μερες να δοκιμασω την αντοχη και της Ιββανας!!αν ξερει καποιος κατι καλλο για throatfuck οχι τραβελι ομως να μου στειλει ενα πμ παρακαλω πολυ!!Αυτα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 17, 2015
Όνομα κοπέλας
Αντζελίκα
Μέλος
Εγγραφή:
19 Φεβ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
39
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού