Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 109 10
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Βραδακι Πεμπτης και αφού περιπλανήθηκε για λίγο φυλής,Αλκιβιαδου,Διδυμου σκέφτηκα οτι πρεπει να περάσω καλά και έτσι χωρίς να το σκεφτώ και πολύ πάω Ρεμουνδου21Α καί επιλέγω να περάσω με την Ιβαννα που έχω δοκιμάσει και πριν λίγο καιρό με πολύ καλες εντυπώσεις.Έρχεται δωματιο η Ιβαννα μέσα στο χαμόγελο και το κεφι έχει γίνει λίγο πιο ξανθιά στο μαλλι
Και δεν έχει μαθει ακόμα να μιλά καλά Ελληνικά καθώς τής φαίνονται πολύ δύσκολα αλλά αγγλικα μιλαει παντως.Με το που ήρθε δδωματιο και ξαμπλωσε απλώνοντας τις ποδαρες της και άρχισα να χουφτωνω και να γλυφω τις φυσικές ωραίες βυζαρες της και αυτή ανταπέδωσε με χάδια φιλια μετα μου έκανε ενα γαματο ισπανικο Με απόλυτο αισθησιασμό δάχτυλο στο μουνακι της δεν θέλει αλλά όσο περνά η ωρα και καυλωνει είναι πιο ελαστική μετα αφού είχα φτιαχτει παιρνει τον πουτσο μου στο στόμα και το καταπίνει σχεδον με ενα βαθύ ακαποτο τσιμπούκι απο τα καλλίτερα που μου έχουν κανει στη συνέχεια μου περνάει καποτα ανεβαίνει απο πανω μου και ιππεύει με παθος στη συνέχεια την τουμπαρω σε ιεραποστολική στάση αρχίζω σφυροκόπημα ενω η Ιβαννα έβγαζε κραυγές δυνατές όσο της τον εχωνα με ένταση μετα απο λίγο τελειωσα και με κλείδωσε για λίγο με τα πόδια της σε αυτή τη σταση. Επίσης να μην ξεχάσω να αναφερω οτι έχει καλοσχηματισμένα πεντακάθαρα πέλματα με μαλακή υφή. Ηταν μια θαυμάσια κατάθεση με μια όμορφη νέα κοπελαρα που έχει πάθος και ερωτισμό μέσα της είναι αστερι

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 19, 2015
Όνομα κοπέλας
Ιβάννα
Τιμημένος
Εγγραφή:
25 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
146
Likes:
42
Πόντοι:
1.456
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού