Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 188 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
καλησπερα παιδιεςΝαι!Ναι! η κριτική ειναι λιγο παλια αλλα οκ
την συγκεκριμενη ιεροδουλη την εχω παρει 2 φορες θα αναφερω μονο την μια γιατι σε γενικες γραμμες δεν ειχε αλλαξει και πολυ Ναι!
η τζουλια ειναι μια κοντη ιεροδουλη στα 26χ που προσωπικά με καυλονει ασχημα θελω να την σκισω αλλα το προγαμμα που κανει ειναι fail
Στα του αγωνα ερχεται μεσα λεμε καποιες κουβεντες και μου περναει καποτα σε πεσμενο πουτσΚεφάλι σε τοίχο!:headbangΛύπηοκ λεω) αρχιζει μια μετρια πιπαΝαι! της ζηταω 69 το οποιο δεχτηκε αμεσως και μετα απο μερικα λεπτα αρχισαμε το σεξ αυτη απο πανω καλη αισθηση,επιτα πως μου καύλωσεΧμμμ; της ζηταω ποδολαγνειαΈρωταςΈρωταςμε τα ωραια πατουσακια της το οποιο και εκανε και της αρεσε...συνεχεια στο σεξ με ιεραποστολικο και μετα στα τεσσερα και ο λογος που μπηκα ειναι τι αλλος? ο κωλος της ΈρωταςΈρωτας εκει αρχισε τις μαλακιεςΠροσκύνημαΠροσκύνημαπροσπαθησα να μπω ,μεσα με φουλ στηση αλλα παιδια δεν ξερω γιατι δεν εμπενε μεσα με τιποτα(ειχε κρεμα μαζι της) λογικα εκλεβε προσπαθησα πολυ αλλα τιποτα και στο τελος μου βαραει μια μαλακια και χυνω...Καλη ομορφη και ευγενικη κοπελα αλλα κανει πολλες πουστιες στο κρεβατι..Μαυρο απο εμεναΘυμόςΓαμήσου

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Α
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Φεβρουαρίου, 2015
κατλες τί σημαίνει;
20 Φεβρουαρίου, 2015
λατρεςΝαι!Ναι!σορρυ
Α
αεκαρα
20 Φεβρουαρίου, 2015
Τα εχουν γραψει και αλλοι! Προσπαθει να αποφυγει τον κωλο!Κεφάλι σε τοίχο!
20 Φεβρουαρίου, 2015
Το έχω πει, άλλο να ανακοινώνεται πρωκτικό και άλλο
να γίνεται. Εγώ όταν γράφω ότι κάποια το κάνει είναι
γιατί το δοκίμασα και όχι γιατί το άκουσα στο σαλόνι.
20 Φεβρουαρίου, 2015
Βασικα η συγκεκριμενη δεν είναι ότι σου λεει μαλακιες "τον εχεις μεγαλο κλπ" προκειμενου να το αποφυγει,αντιθετα στα λογια όταν της ζητας κωλο λεει ναι αλλα κατι κανει σαν να σφιγκεται και δεν μπορεις να εισχωρήσεις μεσα είναι δυσκολοκαταβλητος κωλος.Εγω με το ζορι της τον ειχα καρφωσει τον μισο περιπου δεν εμπαινε άλλο Κεφάλι σε τοίχο!
21 Φεβρουαρίου, 2015
Όντος φολα...τα ίδια και εγώ πριν 3 χρόνια όμως...Κανονικά ήθελε πρασινο σαπούνι..να δεις πως θαμπαινε..και ας σφιγκετε...
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6