Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 155 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αν κι είχα γράψει ότι ΔΕ θα ξαναπατήσω στον εν λόγω οίκο μαρκάλας, εντούτοις για σπάσιμο προς την αντιπαθητική τσα2, ακολούθησα την οδηγία του BMWPOWER και έκανα ένα δεύτερο τόλμημα. Βέβαια ήμουν και γκαζωμένος έντονα διότι έπεσαν κάποια φράγκα από το ΚΙΝΟ πρωινιάτικα!
Φορώντας το κυριλέ δερμάτινο μπουφάν και κρατώντας το πορτοφόλι με ένα βιβλιάριο καταθέσεων η τσα2 ανοίγοντας την πόρτα δε με ρώτησε καν εάν έχω ξαναπάει εκεί μέσα!
Η δε ξανθιά Ρουμάνα ηλικίας γύρω στα 30 χαμόγελο (αχ πορνίδιο) και μου έκαναν και πλακίτσα. Διάλογος:

- Καλησπέρα, είναι εδώ η Τζοάννα?
Τσα2: Καλησπέρα, δεν έχουμε τη Τζοάννα, είναι η Σουζάννα...
- Μα εσύ δεν είσαι η Τζοάννα?
- Όχι η Ιωάννα είμαι!
- Τώρα με δουλεύεις?
Τσα2: Η Τζοάννα είναι, πλάκα σου κάναμε!
- Πώς είσαι άντρα μου?
- Θα τα πούμε μέσα...
- Κουρεύτηκα λίγο γιαυτό και δε με γνώρισες!

Αμέσως κίνηση και πήρε το 20ρικο. Είπαμε κάποια προκαταρκτικά για το πώς θα γίνει και μπήκα στο δωμάτιο. Πάντως συνεχίζω να είμαι αυστηρός με την τσα2 γιατί μπορεί να έχει λόξες και να σας ρίξει πόρτα, έτσι παίρνει τάληρο.
Ο χώρος έχει μια σχετική παλαιότητα και δεν είναι τόσο φωτεινός (έχει μια ερυθρού χρώματος λάμπα στην οροφή) όμως το κρεββάτι και γενικά η υπόλοιπη διακόσμηση σε αρκετά καλή κατάσταση (άνω του μέσου όρου των μαγαζιών της Φυλής) κι έτσι του βάζω ένα 7 που το κερδίζει επάξια. Στο θετικά του χώρου μια ντουζιέρα και ΖΕΣΤΟ ΝΕΡΟ στο νιπτήρα => τα ακούς giasou??
Καλόγερος υπάρχει για να κρεμάσεις τα ρούχα, όπως και δύο ξύλινες καρέκλες (όχι φτηνιάρικες). Χαρτί σε ρολό τόσο δίπλα στο κομοδίνο, αλλά και στο νιπτήρα.
Η Τζοάννα έχει ανάστημα κάτι παραπάνω από 1.65 καλό σωματάκι (μου άρεσαν τα πολύ μικρούλια βυζάκια, τρελλαίνομαι για τέτοια) ωραίες ρωγούλες σα μπιζέλια και τις πιπίλισα λίγο. Έχει μια ελαφριά κυτταρίτιδα στη γύρω από τη σούφρα περιοχή, όμως μην κυνηγάμε το τέλειο. Έχει και λίγο κοιλίτσα, αλλά είναι καλαίσθητο κορίτσι για χούφτωμα. Ξυρισμένη ικανοποιητικά έτσι της βάζω ένα 7ρι. Ίσιο ξανθό μαλλάκι μέχρι τον ώμο. Καθαρή όμως, δε μύριζε καν (βέβαια πήγα μέσα γύρω στις 12:00 το πρωί).
Μου έκανε αρκετή ώρα προκαταρκτικά με γλύψιμο στο στήθος και πυρφόρικα φιλάκια στην καρδούλα (κατόπιν υποδείξεως). Μόνη της σήκωσε τη φανέλα, εγώ την άφησα να δω αν θα είναι ξεπέτα.
Η πίπα (με ρώτησε αν θέλω ακάπ) καλή μπορώ να πώ. Όχι δόντι και πέρασε και λίγο τα ξυρισμένα @@ρια με τη γλώσσα της. Εκεί με έφτιαξε για τα καλά!
Ο χρόνος των προκαταρκτικών και της πίπας γύρω στο 4λεπτο.
Η ΧΧΧ φάση κλασσικά στα 4 όπως αρέσκομαι στήθηκε σχετικά καλά με λίγο κλέψιμο για να μη μπω όλος στο ξυρισμένο μουνάκι της και το πήρα για μερικές παλινδρομήσεις. Της υπόδειξα να μην κουνιέται καθόλου κι υπάκουσε. Μετά την προειδοποίησα ότι θα την πάρω από κώλο, ουδεμία αντίρρηση χαμήλωσε λιγάκι όπως της είπα και μπήκα με λίγο δυσκολία, κάνω 3 άντε 4 μπρος πίσω και έχυσα.......

- Τέλειωσα κούκλα μου, δεν άντεξα...
- Άστον λίγο μέσα, μην τον βγάζεις...
- Θα μου βγει η καπότα μισό...
Είσαι στενούλα...
- Είχα να το κάνω 10 μέρες...

Δεν ξέρω τι στο διάολο όταν την πέφτω σε αφράτα κωλαντεράκια δεν κρατιέμαι καθόλου. ΓΚΡ....
Η Τζοάννα πήρε μωρομάντιλο έβγαλε προσεκτικά το καπέλο και με σκούπισε σαν υποτακτικό κορίτσι. Εξυπακούεται ότι δεν της βγήκε μερέντα. Κρέμα δε βάζει παραπίνισια, μόνο την απαιτούμενη. Επειδή μου ανέβασε το φρατζάηλ μέηλ εγώ της βάζω ένα 8ρι για τη συμμετοχή.


Το πορτοφόλι τι τα θες έχει μεγάλη χάρη,
όταν πας για ΧΧΧ, ο ντούντος είναι δοκάρι!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τζοάννα
N
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 messinia, Glikoula, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Μαρτίου, 2015
Εμένα πάντως είναι το στανταράκι μου.
Η τσατσά θα το κλείσει το μαγαζί, τη προηγούμενη φορά τα πήρα χοντρά ήμουν έτοιμος να φύγω και με γύρισε πίσω το κορίτσι.
06 Απριλίου, 2015
Έχει παχύνει λίγο η Τζοάννα. Εντάξει είμαι κι εγώ ο Δον Ζουάν...
Αλλά όντως η τσα2 ΘΕΛΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΣΦΑΛΙΑΡΕΣ και καλό είναι να προσέχει. Γιατί δε μπορεί να είναι κι 100% αν είσαι μινάρας είτε @@ρας και να σε γειώνει.
N
Ntountaras
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2