Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 60 10
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η Κλαούντια εμφανίστηκε στο σαλόνι με ένα ροζ - φούξια κυλοτάκι και σουτιέν. Τα μαλλιά της μαύρα και σγουρά στο ύψος των ώμων. Αδύνατη, ασπριδερή με μικρό στήθος αλλά καλό κωλαράκι. Κοπέλα της διπλανής πόρτας με γλυκειά φατσούλα. Μου ανακοίνωσε η ίδια "μουνί, κώλο και ελεύθερο στοματικό" για να συμπληρώσει η τσατσά "μόνο με 10 ευρώ". Επειδή μου άρεσε και μου θύμισε μία φίλη μου που θα ήθελα να γαμήσω αποφάσισα να περάσω. Το δωμάτιο τυπικό μεταξουργείου οπότε καταλαβαίνετε. Χαρτί, νιπτήρας και ένα αχνό φως στο ταβάνι. Κρεββάτι πτωχοκομείου, γενικώς παρακμή. Ήρθε, γδύθηκε μόνο το κάτω μέρος και η συνενόηση όπως έγραψε και πιό κάτω ο professorx έγινε στα αγγλικά. Της είπα να βγάλει το σουτιέν και μου απάντησε "αργότερα". Ο λόγος προφανώς είναι ότι το βυζί της είναι σχεδόν ανύπαρκτο και ξεχειλωμένο σαν να λείπει η καμπυλότητα του στήθους και παραμένει μόνο το δέρμα το οποίο κρεμάει. Μου έβαλε προφυλακτικό χαιδευοντάς με απαλά ενώ εγώ της είπα ότι είναι όμορφη και γλυκειά ώστε να σπάσει ο πάγος. Αυτή φαίνεται ότι το εκτίμησε διότι μου είπε πως είμαι τζέντλεμαν και μου ανοίχτηκε λεγοντάς μου ότι είναι 28 χρονών, με οικογένια στη Ρουμανία και ότι θα είναι από απόγευμα μέχρι 8 το πρωί. Η πίπα καλή και ζεστή αλλά όχι κάτι το ιδιαίτερο. Φυσικά όχι ελεύθερο στοματικό αλλά ούτε και εγώ το επιδίωξα. Την έβαλα ιεραποστολικά και χάιδεψα το μουνάκι της το οποίο είχε καβλώσει. της τον έχωσα απαλά και άρχισα τα φιλάκια στο λαιμό και μάγουλα. Τη ρώτησα αν της αρέσει και απάντησε ναι. Τότε φιληθήκαμε στο στόμα και άρχισαν τα παθιασμένα γλωσσόφιλα. Άλλες φορές με φιλούσε με πάθος και άλλες τραβούσε το στόμα της, παραπέμποντας στο παιχνίδι του ποντικιού με τη γάτα όπως ανέφερε και ο προηγούμενος συναγωνιστής. Γενικά μου έδινε την εντύπωση μίας αρκετα έξυπνης κοπέλας και μορφωμένης γιατί μιλούσε με άνεση τα αγγλικά. Παρόλο το καλό κλίμα δεν μπορούσα να τελειώσω και έτσι άρχισα να παίζω με την κλειτορίδα της και της έβαλα και λίγο δάχτυλο μέσα. Δεν είπε κάτι και εγώ παιζοντάς τον τελείωσα επάνω μου. Δεν ήθελε να τελειώσω στο κορμί της.
Σε γενικές γραμμές το σεξ ήταν αρκετα καλό και εμφανισιακά μου άρεσε γιατί δεν είχε το στυλ ιερόδουλής. Ήταν κοινωνική αλλά και κάπως κυκλοθυμική όπως αναφέρθηκε. Από ότι κατάλαβα άμα γουστάρει τον άλλον θα κάνει πράγματα μαζί του. Αν όχι απλά θα τον ξεπετάξει. Γιαυτό είναι και λίγο ρίσκο η συνεύρεση μαζί της αλλά δε γαμιέται ένα 10ρικο μπορείς να το ρισκάρεις. Πιστεύω πάντως ότι όσο πιό πολλές φορές τη συναντήσει κάποιος τόσο περισσότερο θα γίνεται και πιό θερμή γιατί μου έδωσε κατα βάθος την έντύπωση ότι είναι ρομαντική και ότι της αρέσουν οι καλοί τρόποι τους οποίους και ανταμοίβει. Όταν πήγα να φύγω πάντως βγήκε στο σαλόνι, με αγκάλιασε και με γλωσσοφίλισε δυό φορές για να με αποχαιρετίσει. Μάλλον θα ξαναπάω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 15, 2015
Όνομα κοπέλας
Κλαούντια
Υπηρεσίες
sexdreamer
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
13 Μαρ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
447
Πόντοι:
361
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού