Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 109 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αντζελικα λοιπον και ειχα φτιαχτει για το κατα τα λεγομενα χαρισματικο λαρυγκι της.... Την προηγουμενη ειχα παει απογευμα για αυτην αλλα ειχε αλλαξει σε πρωι οποτε πηρα την Καιτη. Διαθεσιμη και η Ιβαννα που πηρα προ ημερων. Επρεπε να ειχα παρει Ιβαννα διαπιστωσα εκ των υστερων. Η κοπελα ηρθε με ενα παγωμενο χαμογελο - καμια σχεση με την εισοδο των αλλων που σε φτιαχνουν - και ξεκινησε τη κασετα στα προκαταρκτικα (δες κριτικη Καιτης) οχι καλα ομως αφου δαγκωνε αντικαυλωτικα τις ρογες και το γλυψιμο ηταν ξηρο. Ξεκινησε πιπα και λεω μεσα μου "τι μαλακιες ειναι αυτες..." πολυ χερι και τρομπα, ανυπομονουσα για ντιπ αλλα η κοπελα ειχε μαλλον αλλου το μυαλο της. Της λεω οτι εχω ακουσει οτι μπορει να λαρυγκωσει και τοτε μονο αρχισε να τον παιρνει βαθια αλλα τον εβαζε πισω απο τους φρονιμητες εκνευριζοντας με. Τη διορθωσα και (στα αγγλικα) της ειπα "can you take it deep in your throat...not deep in your mouth..." ευγενικα και επιτελους τον σφηνωσε κανα δυο φορες αφου μου ειχε σπασει τα αρχιδια τοση ωρα... Στο σεξ βαριοτανε με πολυ ψευτικα βοκαλς αλλα εχει πολυ καλο στησιμο και ωραιο κολο που εσωσε τη κατασταση καπως. Της τα εδωσα στο στομα, φευγοντας ειδα το "χρυσο" την Ιβαννα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αντζελίκα
Kilburn
Ανώτερος
Εγγραφή:
17 Απρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
54
Likes:
126
Πόντοι:
5.835
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού