Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 109 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Κυριακή βραδάκι στις 21.00. Την Αντζέλικα την είχα βάλει στο μάτι απο την πρώτη μέρα που την είχα δει , κάποιες καλές κριτικές με έκαναν να θέλω περισσότερο να την δοκιμάσω. Όταν έκανα βόλτα την πετύχαινα πάντα απασχολημένη και έλεγα μέσα την επόμενη φορά. Σήμερα δούλευε κλασσικά μαζί με την Ιβάνα , την πέτυχα να βγαίνει απο το δωμάτιο και δεν είχε άλλο πελάτη έτσι (δυστυχώς) πέρασα.

Η Αντζέλικα είναι μία κοπέλα όπως η ίδια λέει 25 ετών απο την Ρωσία . Μιλάει μόνο αγγλικά , απο ελληνικά κάποια τουριστικά....Είναι μελαχρινή με μαλλί μέχρι τους ώμους , σχετικά ψηλή . έχει σώμα με πιασίματακια που δεν πολυχαλάνε την γενική εικόνα της , μεγάλο κώλο και μικρό στητό βυζί.

Πλήρωσα και πέρασα στο δεύτερο δωμάτιο δεξιά , καθώς έβγαζα τα παπούτσι μου μπήκε η υπηρεσία στο δωμάτιο , μου είπε συγνώμη και πάτησε ένα πλήκτρο απο ένα κοντρόλ που είχε , ξαφνιάστηκα , νόμιζα ότι έβαλε αιρ ερκοντίσιον χα χα χα , τελικά απλά ρύθμισε τον φωτισμό. Ξεντύθηκα φρεσκαρίστηκα και περίμενα. Χτύπησε το κινητό μου , πήγα να το βγάλω απο την τσέπη και μου έπεσαν τα κλειδιά , άναψα το φώς για να τα βρω , αλλά μετά ο φωτισμός δεν χαμήλωνε , δεν μέ πείραζε έτσι κι αλλιώς και ξάπλωσα στο κρεβάτι. Ήρθε η Αντζέλικα στο δωμάτιο μπαίνοντας με ρωτάει στα αγγλικά αν θέλω τόσο πολύ φως , της απάντησα ότι δεν έχω πρόβλημα , πήγε στην κουζίνα έφερε το κοντρόλ , στην αρχή το έκανε μπλε το φώς αλλά κατέληξε στο κόκκινο.

Πλησίασε στο κρεβάτι έβγαλε τα τακούνια της και κάθισε γονατιστή δίπλα σε μένα. Άρχισε να μου πιπιλάει τις ρόγες για αρκετή ώρα και μέσα είπα ααα ωραία θα έχουμε πολλά προκαταρκτικά.... Αμ δε...αυτά ήταν όλα τα προκαταρκτικά , έπιασε το προφυλακτικό μου το έδειξε και με ρώτησε αν θέλω , της είπα μετά. Πήρε κατευθείαν τον πεσμένο πούτσο μου στο στόμα της και άρχισε μία ρηχή αερόπιπα χρησιμοποιώντας πάρα πολύ το χέρι της. Τα εσώρουχα της δεν τα έβγαλε ενώ κάθε φορά που πήγαινα να της χαϊδέψω το μουνάκι της τραβιόταν. Συνέχισε την αδιάφορη πίπα της και της ζήτησα να γυρίσει σε στάση 69 για να γλύψω το μουνάκι της. Παραμέρισα το στριγκάκι της και πήγα να την γλύψω και ήταν τίγκα στην κρέμα , της είπα να την σκουπίσει και αν θέλει να ξαναβάλει μετά και μου απάντησε ότι δεν γίνεται γιατί θα πρέπει να πάει μέσα να βάλει(δεν είχε φέρει μαζί της κρέμα) , έτσι έγλυψα για λίγο την κλειτορίδα της και σταμάτησα. Αυτή συνέχισε για λίγο περισσότερο να μου τραβάει μαλακία παρά να μου παίρνει πίπα.

Σταμάτησε και έπιασε το προφυλακτικό , της είπα δεν θα βγάλεις τα εσώρουχα σου , έβγαλε τελικά μόνο το σουτιέν , πρόλαβα ίσα ίσα να γλύψω λίγο τα μικρά σφιχτά βυζάκια της με την σχεδόν ανύπαρκτη ρόγα και τραβήχτηκε , ξάπλωσε ανάσκελα και της είπα να στηθεί στα τέσσερα , το έκανε και η αλήθεια ότι πήρε και πολύ καλή στάση ενώ είχε και ωραία θέα. Μπήκα μέσα της και μετά απο κάνα 2-3 διεισδύσεις άρχισε να ψευτοβογγάει ενώ τραβιόταν και συνέχεα προς τα μπρός , την έφτιαχνα και ξανά τα ίδια . Ο συνδυασμός της πολύς κρέμας που είχε και του τραβήγματος του κορμιού της προς τα μπρός μου προκάλεσαν έκπληξη που τελικά κατάφερα να τελειώσω μετά απο μερικά λεπτά .

Στο δωμάτιο έκατσα σχεδόν δέκα λεπτά. Η Αντζέλικα είναι μιά κοπέλα με ωραίο πρόσωπο ψιλοκαλό σώμα αλλά απο κεί και πέρα , δε κάνει κανένα προκαταρκτικό , δεν δέχεται δάχτυλα ούτε φιλιά , η πίπα της ήταν μετριότατη και το λέω επιεικώς αυτό , δεν βγάζει τα εσώρουχα της. Δεν υπάρχει περίπτωση να την ξαναπάρω. Τώρα έχω δοκιμάσει όλες τις κοπέλες του οίκου με την Ιβάνα έχω περάσει 3 φορές και όλα καλά , με την Καίτη δύο καλά η Αντζέλικα ήταν με διαφορά η χειρότερη σε συμμετοχή και υπηρεσίες. Η μόνη δικαιολογία που θα ήθελα να της δώσω είναι ότι ξεσκίζεται στα γαμίσια άρα κουράζεται και ότι έχει συνέχεια δωμάτια άρα την έχει δεί κάπως.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 15, 2015
Όνομα κοπέλας
Αντζελίκα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
189.586
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού