Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 155 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Κυριακή μεσημέρι στις 14.00. Δούλευε μαζί με το άλλο βυζοτούμπανο μίλφ την Αλίνα. Μου πέρασε απο το μυαλό να τις πάρω μαζί παρτούζα αλλά θυμήθηκα ότι την τελευταία φορά που πήρα την Αλίνα δεν είχα περάσει καλά έτσι αποφάσισα μετά απο πολύ καιρό να ξαναδοκιμάσω την Μαρία.

Η Μαρία λοιπόν όπως γνωρίζεται είναι ένα μελαχρινό μιλφάκι με κοντό μαλλί , έχει λεπτό κορμί με 3+αρια βυζία που είναι ένας σωματότυπος που γουστάρω.

Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο. Έκανε αρκετή ώρα να έρθει στο δωμάτιο αν και δεν είχε άλλο πελάτη. Πολύ χαμογελαστή , ευδιάθετη και ομιλιτική πολύ περισσότερο απο την πρώτη φορά, έλεγε για τον καιρό....Φορούσε το κλασσικό άσπρο τρυπητό φορεματάκι.

Έβγαλε τα τακούνια της και πήγε και στήθηκε απο μόνη της στα τέσσερα στην άκρη του κρεβατιού και κουνούσε το κωλαράκι της. Πήγα απο πίσω της έσκυψα και άρχισα να γλύφω τόσο το μουνάκι της όσο και την κωλοτρυπίδα της. Άρχισε να φωνάζει έτσι γλύψε το μουνάκι μου μου αρέσει συνέχισε , έτσι γλύψε και το κωλαράκι μου μωρό μου έτσι μπράβο. Συνέχισα για αρκετή ώρα να γλύφω τις δύο τρυπούλες της. Σταμάτησα , έπιασα τις βυζάρες της και άρχισα να της χουφτώνω πάνω απο το τρυπητό φόρεμα. Γύρισε έβγαλε το φορεματάκι και άρχισε να με φιλάει παθιασμένα. Εγώ την φιλούσα χούφτωνα τις βυζάρες της και έπαιζα με το μουνάκι της , πότε τρίβοντας την κλειτορίδα της και πότε βάζοντας 2 και 3 δάχτυλα στο μουνάκι της.

Θέλω να σε γλύψω μου είπε , ξάπλωσε και την γύρισα να έχει το κεφάλι της προς την έξω μεριά του κρεβατιού στην άκρη , εγώ όρθιος πάνω απο το κεφάλι της γονάτισα και έβαλα τον πούτσο μου στο στόμα της , αρχικά γαμούσα το στόμα της και μετά την άφησα να κάνει παιχνίδι αυτή , ρουφούσε το καυλί μου με μανία , το έβαζε αρκετά μέσα στο στόμα της , η πίπα της πάρα πολύ καλή και υγρή ενώ έκανε και περάσματα απο τα αρχίδια .Εγώ έτριβα το μουνάκι της και χούφτωνα την μουνάρα της. Σταματήσαμε , της είπα να ξαπλώσει ανάσκελα , σύρθηκα ανάμεσα στα πόδια της και άρχισα να γλύφω πάλι το μουνάκι της.

Πέρασμα προφυλακτικού και πρώτη στάση ιεραποστολικό με πάρα πολλά γλωσσόφιλα , μέ έπιανε απο τα κωλομάγουλα μου και με τράβαγε να μπώ όσο πιο βαθιά μέσα της μπορούσα. Χούφτωνα τις βυζάρες της και πιπιλούσα τις ρόγες της. Δάγκωσα τις ρόγες της και φώναξε , την ρώτησα αν πόνεσε και μου απάντησε ναι αλλά της άρεσε και να το ξανακάνω... Αλλαγή στάσης και στήσιμο στα τέσσερα , καλή στάση σώματος την γαμούσα σε γρήγορο ρυθμό και με αρκετή ένταση αλλά άντεχε. Σταμάτησα και της είπα να πάμε στον καναπέ , πήγε και στήθηκε στα τέσσερα , αφού έγλυψα για άλλη μια φορά της τρυπούλες της , μπήκα στο μουνί της και άρχισα να την γαμάω έχοντας πιάσει μ ε τα χέρια μου τις βυζάρες της και τραβώντας την προς τα εμένα. Έτσι γάμαμε μην σταματάς φώναζε , μετά απο λίγο της είπα ότι θέλω να χύσω στο στόμα της. Ναι μωρό μου να μου τα δώσεις στο στόμα ότι θές , έλα να σε ρουφήξω μου απάντησε.
Σταμάτησα να την γαμάω έβγαλα το προφυλακτικό , αυτή κάθισε στον καναπέ και έχοντας εμένα όρθιο μπροστά μου άρχισε να με γλύφει μέχρι που τελείωσα στο στοματάκι της , με ρούφηξε μέχρι τελευταία σταγόνα , τα κρατούσε στο στόμα της , έπιασε τον πούτσο μου και τον χτυπούσε στα βυζιά της. Σηκώθηκε και τα έφτυσε στον νιπτήρα. Πλύθηκε και μου έδωσε τα μωρομάντιλα που δεν είχε χρησιμοποιήσει για να σκουπιστώ και εγώ. Με ευχαρίστησε , μου είπε καλό μεσημέρι , μου έδωσε ένα ρουφηχτώ φιλί και έφυγε.

Στο δωμάτιο έκατσα λίγο κάτω απο 20λέπτο. Πιστεύω ότι η Μαρία είναι VFM , εκτός του ότι έχει ωραίο κορμί (βέβαια γούστα είναι αυτά)είναι πάρα πολύ καλή μέσα στο δωμάτιο. Η πίπα της είναι πάρα πολύ καλή , έχει συμμετοχή και διάθεση , είναι δεκτική και θερμή γυναίκα. Πιστεύω ότι αφού πια εδώ και μήνες δεν δουλεύει η Βαλέρια σε αυτόν τον οίκο , η Μαρία θα είναι το στανταράκι μου εδώ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 15, 2015
Όνομα κοπέλας
Μαρία
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
189.736
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Φεβρουαρίου, 2015
Κανει η Μαρια τελειωτικο στο στομα;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1