Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 235 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Δεν αντεξα και εξορμηθηκα να παω να συναντησω την Μπαρμπαρα, οπως εγραψα και ποιο κατω στην κριτικη που αναφερετε στην καταθεση του κολητου μου, και την εγραψα μπας και σωθει κανενας, αλλα μαλλον εδω δεν μπορεσα να πεισω τον εαυτο μου καλα καλα.....Κεφάλι σε τοίχο! την ειχα στο μυαλο μου και η μονη λυση για να βγει ηταν να παω να την πηδηξω...Κεφάλι σε τοίχο!
Μπενω μεσα, γεματο το σαλονακι, 1/3 συναθλητες μπενει μεσα που την βλεπουν, ο τσατσος ασπρομαλης, ευγενικος, 30€ το απλο πιεσε για παραπανω προγραμμα...καλα μαλακας εισαι.?? Χμμμ; ελεγα απο μεσα μου...το δωματιο μεν καθαρο, μια πετσετουλα μικρη στο κομοδινο και μια μεγαλη στην κρεμαστρα η οποια ηταν ψιλο υγρη...στα αρχιδια του ο τσατσος, φανταζεστε τι θα γινετε με τα κρεβατια αν δεν ανανεονονται τα σεντονια ή αν δεν ξεσκονιζονται με τον παραδοσιακο τροπο της σκουπας, και λυπαμαι τον κακομοιρη που θα χρησημοποιησε ξανα την πετσετα, αφου αυτη στεγνωσε και ο τσατσος απλα την ξαναπροωθησε για χρηση, γενικα δεν τον κωβω να αλαζει αυτονα ουτε σεντονια ουτε να διωχνεις τις πουτσοτριχες πανω απο τα κρεβατια, αντε κανα καυλαντιζμα με κανα συναθλητη στο σαλονακι και πολυ του ειναι. Μεσα στο δωαματιο νυπτηρακι και ντουζακι διαθετει, το μηχανημα χαρτιου εχει εξοδο απο το κεντρο και βγαζει μονο μονοχαρτα.!! και το χαρτι μεσα το απλο κολοχαρτο που κολαει ΠΑΝΤΟΥ.!! καθρευτες στο δωματιο πουθενα, εκτος απο τον νυπτηρα, και ζεστη, ζεστη, ζεστη να σκαει και ο τζιτζικας.!!
Η Μπαρμπαρα μπηκε μεσα, ξανθια ποιασμενα τα μαλια με ενα λαστιχακι, Μουνος απο τις λιγες, τρεχουν τα σαλια μου.!! ομορφο προσωπο, ματια εκφραστικα, μικρο βυζακι, και πισω συστημα για εγγεφαλικα, κωλαρα πλαδαρη, ποδαρες ατελειωτες, κρατουσε κλασικα στο χερι το σωληναρι με την κρεμα, ξεντηθυκε και με περημενε στο κρεβατι, της την επεσα αλλα αυτη δεν αντιδρουσε, ξαπλωνω να δω τι θα κανει και σκιζει σακουλακι να περασει καποτα στην σταφιδα, γιατι για κακη μου τυχη μονο που την ειδα δεν μου σηκωθηκε, οποτε σαν αλλος Gameover.!! Ναι! την φρεναρα και της ειπα τι παει να κανει.? ειναι λαθος να περναει καποτα σε πεσμενη πουτσα και να μην βυαζετε, θα σηκωθει το εργαλειο, θελει το χρονο του, χαμογελασε και απλωθηκε φαρδια πλατια μπρουμητα στο στρωμα λες και εκανε ηλιοθεραπεια και ηθελε να την πασαληψω με λαδι. Εικονα μαγικη χιλιες καυλες.!! Εποιασα την καθε πιθαμη του σωματος της, τον εβαλα αναμεσα απο τα κωλομερια της τα οποια επεξεργαστηκα αρκετα, απλα θεικα αψεγαδιαστα οπως και η επιδερμιδα της, σε ολη την διαρκεια της ιεροτελεστιας του χουφτωματος, δεν διαμαρτυρηθηκε και δεν εδειξε σημαδια δυσανασχετισμου και βυασηνης ακομα και οταν μου ειχε γινει καγκελο, και ξαπλομενος διπλα της τον χτυπουσα διπλα στο πλαι απο τα κωλομερια της, να της διξω οτι ηρθε η ωρα. Ποιανοντας ελαφρυα συζητηση, μου συστηθηκε απο Ουγγαρια, 22 χρωνων, και 4 μηνων στην Ελλαδα.
Αφου πηρε το μυνημα για εναρξη περασε καποτα, πιπα ατονη χωρις ουσια, ενα πραμα αγγαρεια, δεν με εφτιαχνε με τιποτα, εκατσε και τερμα μακρια μου, στην συνεχεια πασαλειψε το μουνι της με την κρεμα και ανεβηκε απο επανω, κουνηθηκε καλα θα ελεγα, το μουνι της φωτια.!! και τα ματια συνεχεια κλειστα να μην με βλεπει και με μια κληση δεξια, ενιωθα τα καπουλια της να δονουνται και το ωστικο κυμα να μου κουναει τις αρχιδοτριχες, εκει τις εσκασα 2 φιλικα σκαμπιλακια στα κωλομερια και ξυπνησε.!!! χαμογελοντας, αλαγη ιεραποστολικα, ξαπλωσε και εκεισε τα ματια, εβαλε και τα χερια στο πλαι, ωρα για....sleep attack.!!! Ναι!Ναι!Ναι! αγγιζουμε την τελειοτητα λεμε.!!!! το μουνι της σχετικα πριζμενο με φαρδια μουνοχυλα ξεχιλωνε αρκετα, απο τους πολους τους πουτσους ισως, εκει θυμηθηκα τον κολητο μου που ελεγε...''την γαμουσα και αυτη μονο ανεπνεε''...ακριβως το ιδιο πραμα, ουτε μια κινηση, ουτε ενα βλεμα, ουτε μια ιαχη, τι σηκωνα τα ποδια της, τι τα ενωνα, το απολυτο ΤΙΠΟΤΑ απο μερους της ειναι λιγο και την αδικω... ο οριζμος του κομοδινου σε ολο το μεγαλειο του, την γυρησα στο πλαι και της τον χαλασα, με το ενα ποδι κατω απο τα αρχιδια μου και το αλλο στο πλαι την εχυσα χωρις να παρει πρεφα μια.
Με το που ειδε την καποτα γεματη χαρηκε, χαμογελασε, τελειωσε το βασανηστηριο της, η αγγαρεια της πραγματικα δεν ξερω τι και γιατι κανει αυτη την δουλεια η κοπελα...σηκωθηκε μου προσφερε χαρτι, πλυθηκε στον νυπτηρα ντυθηκε και εξαφανσητηκε.
Οσο μουναρα και να ειναι και οσο κομοδινο και να ειναι, μπορει να ξαναπηγαινα για την εμφανηση της, αλλα βλεποντας τοσο την απαθεια της, πραγματικα με εβαλε σε σκεψεις και την λυπηθηκα...
Γενικα για οποιον θελει να πεταξει 30€ το λιγοτερο και να γαμισει μια μουναρα κομοδινο, που δεν μιλαει, δεν βογγαει, δεν αντιδραει, εδω ειναι αυτο που ψαχνει...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 15, 2015
Όνομα κοπέλας
Μπάρμπαρα
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.173
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kokobikos30

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Φεβρουαρίου, 2015
Μονο για νεκροφιλους δηλαδη?Χμμμ;
Δαχτυλιασματα αφηνει ή ειναι μή και οχι?Γιατι αν ειναι IKEA ειναι ενα θεμα, αν ειναι και ξυνομουνα,χεστα....Κεφάλι σε τοίχο!
18 Φεβρουαρίου, 2015
Είσαι ωραίος !!!! η κριτική αναλυτική, ευκολοδιάβαστη και με περιεκτικές λεπτομέρειες Προσκύνημα για να είμαι ειλικρινής δεν είχα σκοπό να ξαναπάω στα σύντομα, αλλά μάλλον έχω αλλάξει γνώμη Γλώσσα κρατάω τα θετικά και προχωρώ Ναι!

Για τον παραπάνω φίλο, δακτυλιάσματα δεν αφήνει Λύπη αλλά δεν είναι του μη και όχι, σου δίνει άνεση χρόνου και δεν είναι ξυνομούνα, αλλά....επιπλάκι είναι Σπασίκλας ο μόνος λόγος για να την επισκευθεί κάποιος είναι η απίστευτη φυσική ομορφιά της, αν είναι για απόδοση σαφέστατα δεν είναι καλή επιλογή
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2