Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 255 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Στον πάντα προσεγμένο, καθαρό και νόμιμο (κατά δήλωση τους) χώρο του Allien Girls, στην γέφυρα Βρυούλων, βρέθηκα πρωινή ώρα μετά από σύντομη τσάρκα στα γύρω από την εθνική καταστήματα. Η πρόσβαση εύκολη αν κινήστε βόρεια της Αττικής, παρκάρισμα ακριβώς έξω από το μαγαζί (μισός πεζοδρόμιο) αλλά υπάρχει και μικρό παρκινγκ που χωράει ένα – δύο αυτοκίνητα. Στον τομέα της διακριτικότητας όχι και από τα καλύτερα μαγαζιά.

H Inna σαλονάρισε με την αυτοπεποίθηση της επαγγελματίας αλλά και με χαμόγελο και πολύ θετική διάθεση. Μου αρέσει όταν οι κοπέλες έχουν διάθεση και χαμόγελο. Θεωρώ το σαλονάρισμα με τα μοιραία βλέμματα και τους αναστεναγμούς λίγο αστείο. Αφού έτσι και αλλιώς θέατρο θα παίξουμε , ας είναι κωμωδία.

Ψηλή, ξανθιά, εντυπωσιακή, πολύ ωραία γυμνασμένα πόδια και σώμα, μεγάλο στήθος ωραίο έκφυλο πρόσωπο.

Με την ίδια θετική ενέργεια εισήλθε στο δωμάτιο, συστήθηκε, ενώ η απάντηση σε ερώτηση για την καταγωγή της ήταν «made in Russia». H καλή της προφορά μαρτύρησε τα καλά της Αγγλικά και έτσι η συνεύρεση έγινε bi lingual αφού μιλάει και εξαιρετικά ελληνικά.
Στην προθέρμανση δεν παίζουν κολλήματα «όχι εδώ» «μη εκεί» και αν εξαιρέσει κανείς τα φιλιά (τα οποία επιχείρησα μετά από καιρό με κοπέλα, νομίζω αυτό τα λέει όλα για το πόσο καλή χημεία είχαμε) δέχεται τα πάντα προτιμώντας όμως να προφέρει εκείνη τα πλούσια προκαταρκτικά της τα οποία περιλαμβάνουν πολύ γλώσσα, ειδικά στην γύρω περιοχή από την ευαίσθητη.

Χωρίς πίεση χρόνου, αλλά με δική μου προτροπή περνάμε στο στοματικό, καθώς άρχισα να ετοιμάζομαι άγρια. Με δύναμη, ποικιλία, υγρό, βαθύ, εναλλαγές ρυθμού, το στοματικό της ανήκει ξεκάθαρα στο pse. Και εκεί δεν βιάστηκε, πάλι με δική μου προτροπή περνάμε στο κυρίως αγωνιστικό μέρος.

Με εκείνη από κάτω να συμμετέχει εξαιρετικά, παρούσα σε όλη την διάρκεια, βογγητά και σχόλια, χωρίς υπερβολές και θεατρινισμούς. Στα τέσσερα αποδείχτηκε με εξαιρετική αντοχή στη πίεση και την ένταση, ενώ ξανά με εκείνη από κάτω χωρίς να εκβιάζει το τελείωμα ήρθε το τέλος με δικούς μου ρυθμούς.

Ισορροπημένο social time, καλό επίπεδο, και αρκετό χιούμορ πριν τον τελικό αποχαιρετισμό.

Κόντρα στην θεωρία που θέλει τις ωραίες και εντυπωσιακές κοπέλες να είναι ξεπέτες, η Inna είναι χαμογελαστή, κοινωνική, δεν βιάζεται ούτε αγχώνει, δεν εκβιάζει το τέλος και παρόλο που είναι pse απέχει από θεατρινισμούς και υπερβολές.

Αυτή ήταν η δική μου εμπειρία με την Inna και το Studio Allien Girls. Δεν σημαίνει απαραίτητα ότι και εσείς θα έχετε την ίδια εμπειρία σε τυχόν επίσκεψη σας.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Inna
lsh
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
12 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
75
Likes:
81
Πόντοι:
306
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού